Dodaj do ulubionych

3 z 4 francuskich okrętów podwodnych...

30.03.22, 17:00
Niżej wklejam wpis Piqa (po nim jego dokończenie, tak jak w wersji oryginalnej) stąd:
forum.gazeta.pl/forum/w,28,173408437,173408437,Czekalismy_10_lat.html?p=173409802
bo uważam, że warto.


...zdolnych do wystrzelenia środków napadu powietrznego z głowicami jądrowymi wyszło w morze, francuskie siły nuklearne są postawione w stan gotowości. Francja i UK to jedyne państwa Europy zachodniej w posiadaniu broni jądrowej.

Biden i wszyscy najważniejsi wojskowi USA pojawili się w Polsce, i to w Rzeszowie. Nad Polską od miesiąca krąży rozpoznanie lotnicze NATO, które ostatnio podniesiono na poziom reaktywny, gdyż granice Polski i Rumunii patrolują f-15E Strike Eagle. To pierwszy samolot certyfikowany do zrzucenia najnowszej amerykańskiej bomby jądrowej b61-12, która jest precyzyjnym ładunkiem taktycznym:
www.defensenews.com/smr/nuclear-arsenal/2020/06/08/f-15e-becomes-first-aircraft-certified-for-new-nuclear-bomb-design/
nationalinterest.org/blog/reboot/yes-f-15e-can-now-carry-and-drop-b61-atomic-bombs-180316
F-15E pozwala bardzo szybko zaatakować dowolny cel w promieniu ponad 1200 km bez dodatkowych zbiorników, czyli na przykład Moskwę.

USA przysłały do Niemiec z kolejnym punktem stacjonowania "w Europie środkowej" growlery, czyli samoloty, które są bronią ofensywną likwidującą elektroniczne środki rozpoznania przeciwpowietrznego i obrony przeciwpowietrznej.

To ostentacyjne zasygnalizowanie gotowości do ataku odwetowego ze strony NATO.

To bardzo poważna sytuacja. Nie bez przyczyny wczoraj Rosjanie w dość niespodziewany i absurdalny sposób oficjalnie stwierdzili, że nie użyją nuka chyba że byłoby zagrożone istnienie państwa rosyjskiego.

To uwiarygodnia tezy Urbasia, który wcześniej pisał o możliwym ataku taktycznym nukiem na terytorium Polski. Przypomnę także, że to on ujawnił przewały w SKOKu. Jest w Polsce kilka medialnych witryn służb wywiadowczych. Podejrzewam Giertycha, na pewno skazany biznesmen Stonoga, a więc być może także i Urbaś. Do dwóch pierwszych od wielu lat próbują się dobrać Kamiński z Ziobrą, w wypadku Stonogi im się udało, przy czym zakres środków podejmowanych wobec niego w aresztach i więzieniach był jak wobec masowego terrorystycznego zabójcy, a nie drobnego defraudanta. Zdumiewa przy tym jego odporność na naciski, musi być przeszkolony.

To, co oficjalnie wiadomo, może nie przystawać do tego, co wiadomo rzeczywiście niektórym. Dlatego nie wykluczam, że Urbaś jest tutaj istotnym źródłem istotnych sygnałów. Rzeczy ujawnione podczas niedawnej Rady Bezpieczeństwa Narodowego nie mogą przejść progu sali, w której były omawiane, dlatego potrzebne są źródła takie jak Urbaś, żeby pewne rzeczy w ograniczonym zakresie przedstawiać szerszym gronom, które je powinny znać.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka