Dodaj do ulubionych

Porady blogerek jak zarabiac

07.04.22, 17:58
Myślicie, ze dzięki takim poradnikom faktycznie można się wzbogacić i odmienić swój nędzny los wink?
makoweczki.pl/produkt/jak-duzo-zarobic/
Bo tak się zastanawiam, kto takie rzeczy kupuje. I co to są te ustawienia systemowe, bo kojarzy mi się ze to jakas skompromitowana pseudopsychologia.
Chyba wolałabym paczkę majtek od mamaginekolog. Zreszta jakoś wydaje mi się, ze czas tych influencerek już się powoli kończy, nastąpił przesyt i to takie ostatnie próby zarobienia w tym biznesie.
Obserwuj wątek
    • primula.alpicola Re: Porady blogerek jak zarabiac 07.04.22, 18:06
      Nie wejdę w link, sorry. Podejrzewam że pani napisała jakiś e-book o "przyciąganiu pieniędzy", "czytaniu znaków od wszechświata" i "otaczania się świetlistą energią", za jedyne 99,99zł?

Co do influencerek, przetrwają te, które na czymś się znają i jednocześnie nie przesadzą ze "współpracami".
    • thea19 Re: Porady blogerek jak zarabiac 07.04.22, 18:31
      jak w historyjce - facet zorganizował kurs pt jak zarobić szybko 150tys zł. Dzień dobry państwu, przyszliście aby się dowiedzieć jak zarobić 150tys szybko i prosto. Jest tu na sali 150 osób, każdy zapłacił za kurs 1000zł, dziękuje za uwagę.
        • jasnozielona_roslinka Re: Porady blogerek jak zarabiac 07.04.22, 22:20
          Znam dwie kołczki. Jedna chyba wierzy w kołczing, mówi z nadmiernym entuzjazmem i pewnością (w porównaniu do tego że treść tego co mówi nie ma wartości, nie jest w żaden sposób odkrywcza). Dostaje jakieś kolejne odznaki(?) Druga próbuje przekonać samą siebie ze nie wyrzuciła pieniędzy w błoto idąc na kurs (nie zrobiła tego certyfikatu w końcu).
          A i jeszcze jednego pana kołcza znałam (zakompleksiony, mający problemy z wystąpieniami publicznymi, no ewidentnie daru nie miał, był sztywny jak kij). Ten chyba jakieś swoje problemy tym kołczingiem próbował nieskutecznie rozwiązywać.
          • lumeria Re: Porady blogerek jak zarabiac 07.04.22, 23:01
            Ok, żeby osiągać sukcesy w takiej pracy to trzeba mieć ten rys psych, bo to jest właściwie sprzedawanie siebie i wciskanie ludziom kitu. I niektóre/rzy są w tym spektakularnie dobrzy.

Tez znałam parę dziewczyn, które robiły kurs kolczingu w renomowanej szkole/centrum. Zwykle młode kobiety, które kombinowały jak dorobić miedzy zajmowaniem się dzieciakami a gotowaniem obiadu. Centrum na nich nieźle zarobiło.

• memphis90 Re: Porady blogerek jak zarabiac 07.04.22, 19:34
      To jest ta sama pani od dzidzi i kłutni...?

"teraz moja kolej na żale:Jesteśmy ze sobą krótko i jest żle. dobry był 1 mies.
      po urodzeniu dzidzi. Teraz on jest na wakacjach, a ja w domu bo na ostatnich
      tak sie klucilismy, że aż sie boje jechac. A dla niego przyjaciele to rodzina (
      a nie my) i on pracuje i nie ma czasu na cokolwiek miłego w stos. do mnie :
      dziecko przytuli, ale nie przewinie ... a mnie nie chce nawet dać
      buzi...zaczeliśmy chodzić na terapię...ale teraz jak jestem sama w domu jest
      mi tak dobrze: mam czas, jest czysto i spokojnie nawet dzidzia jest chyba
      szczęśliwsza.Nie wiem czy terapia cos da, ale puki mogę psychicznie to
      wytrzymać, tę niechęc, to próbuję...bo z tego co piszecie to prawie każdy
      mężczyzna jest taki sam ( oczywiście są wyjątki potwierdzające regułę ...tylko
      jak je poznać?) a dzidzia ma tylko jednego tatę...bardzo chcialabym by nie byl
      na dochodne i zeby ze mna umial dziecku pokazac co znaczy milosc do drugiej
      osoby. "
    • ewka.n Re: Porady blogerek jak zarabiac 07.04.22, 19:37
      Z instagrama: "Cudowna rozmowa o roli Ustawień Systemowych w procesie otwierania się na obfitość."
      Oesu! A ja naiwna myślałam, że aby być bogatym wystarczy tylko kupić tego ebooka. A tu się zaraz okaże, że u mnie nie zadziałało, bo nie byłam "otwarta na obfitość" (sic!) więc muszę jeszcze wybulić na jakieś psychoterapie.
      Pie*dole, taniej wyjdzie zostać w strefie komfortu.
      • apallosa Re: Porady blogerek jak zarabiac 07.04.22, 19:43
        No to wypisz,wymaluj przypomina mi to Amwey i ich sztuczki.Znam je stąd,bo kiedyś wynajmowałam pokój u babki siedzącej w tym po same oczy i uszy. Próbowała mnie wciągnąć w ten szajs,więc słyszałam co nieco...
        Kiedyś na urodziny dostałam od niej szminkę i podkład amweyowski i....muszę przyznać,że były to genialne produkty.
        Te ich zebrania, oklaski na rozkaz prawie że....no kino za darmo to było.
    • feel_good_inc Re: Porady blogerek jak zarabiac 08.04.22, 06:56
      Już miałem pisać, że z pewnością nie działa, ale potem kliknąłem na spis treści i jest fizyka kwantowa. A jak jest fizyka kwantowa, to musi działać. Jak w amerykańskim serialu coś wspomną o kwantach to od razu działa.
      • agaagaaga123 Re: Porady blogerek jak zarabiac 08.04.22, 11:04
        feel_good_inc napisał:

> Już miałem pisać, że z pewnością nie działa, ale potem kliknąłem na spis treści
        > i jest fizyka kwantowa. A jak jest fizyka kwantowa, to musi działać. Jak w ame
        > rykańskim serialu coś wspomną o kwantach to od razu działa.
        >
        Fizyka kwantowa jest bardzo popularna w tej branży, konkretnie chodzi o to, ze skoro czastka jest rownoczesnie energia i materia w zaleznosci od tego, czy jest obserwowana, to mozna umyslem zmieniac dowolnie cała rzeczywistosc, z materią wlacznie. Cos w klimatach Matrixa "łyzka nie istnieje".
    • palacinka2020 Re: Porady blogerek jak zarabiac 08.04.22, 11:45
      Nie, mysle ze dzieki poradnikom influencerek nikt nie stanie sie bogatszy.

Jednak powiem wam ze znam wiele osob, które uważają, że poniżej minimalnej krajowej nie da się zarobić w tym kraju. Nie da się i juz, nie ma sie co starać, przecież cały świat jest przeciwko mnie. Urodziłem się w biedzie i w biedzie umrę. Polska jest zła, przedsiębiorcy mnie wykorzystają, zmiana pracy jest niemożliwa bo nikt mnie nie zechce, przeprowadzka jest niemożliwa bo dzieci, wyprowadzka od rodziców jest niemożliwa bo juz wyremontowałam pokój itd.... Nie wiem co takim osobom poradzić, ale chyba bardziej terapie niż poradnik blogerki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka