Dodaj do ulubionych

Dziekuje za porady

12.04.22, 18:27
w sprawie wynajmum. Zdecydowalismy sie na opcje wynajmu 1 pokoju ( na umowie) najemcy wyrazili zgode i zrozumienie. I tak nie jestem spokojna bo wiadomo, ale zawsze to jakies minimalne zabezpieczenie.
Obserwuj wątek
    • turbinkamalinka Re: Dziekuje za porady 12.04.22, 19:25
      Nie masz zabezpieczenia. Jeśli ktoś będzie cię chciał oszukać, to i tak to zrobi. Oszuści myślą 100 kroków i 200 paragrafów przed tobą. Ale nie dajmy się zwariować, myślę że większość ludzi jest ok.
      • tymianek21 Re: Dziekuje za porady 12.04.22, 19:39
        Ja wynajmuję aż 2 mieszkania. Nigdy nie miałam problemu z płatnością co więcej w jednym mieszkaniu mamy 2 lokatorów z byłej azjatyckiej republiki ZSRR a w drugim lokatorzy z Ukrainy. Zawsze wpłaty wpływają regularnie, sąsiedzi nigdy nie skarżyli się na naszych lokatorów. Wynajęliśmy na podstawie stałej umowy o pracę w naszym mieście.
        Pozdrawiam
          • tymianek21 Re: Dziekuje za porady 12.04.22, 20:44
            Czytałam wiele opowieści o strasznych najemcach, ale na razie wynajmujemy bez problemów.
            Ale: nie wynajmowaliśmy nigdy rodzinom z dziećmi. Tylko pracujące osoby bez dzieci. Mając wybór pomiędzy rodziną z dziećmi a takimi bez wybieraliśmy tych drugich. Tak czytałam w kilku postach czy na forach.
            Nie miał dla nas żadnego znaczenia kraj pochodzenia tylko stała praca.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka