Dodaj do ulubionych

wizyta w PPP - jak wygląda?

21.04.22, 18:53
Na razie miałam rozmowę telefoniczną z psychologiem.
II etap to spotkanie dziecka z pedagogiem ( jakie testy) i kolejne spotkanie z psychologiem.
Syn jest 5 klasie.
Czy któraś z Was orientuje się jakie testy są przeprowadzane? wiem że na pewni testy na inteligencje, ale co jeszcze?
Obserwuj wątek
    • ichi51e Re: wizyta w PPP - jak wygląda? 21.04.22, 19:01
      nie ma znaczenia co będą robić bo i tak przygotowywanie się jest bez sensu.

Pani pogada z tobą w tym czasie druga weźmie dziecko i zrobi badania. Ja zawsze już idę z plikiem swoich badań i opinii z prywatnych przychodn, od terapeutów, lisyt od nauczyciela, kartki od lekarza itd im więcej tym lepiej.

Dobrze się jest zastanowić co chcesz osiągnąć ta wizyta i pod to gadać i pokazywać podkładki.
      • kasiaakasiaa Re: wizyta w PPP - jak wygląda? 21.04.22, 19:43
        nie ukrywam że chcę osiągnąć wydłuzony czas pracy na sprawdzianach a potem egz.o nosie (raczej), nie obraziłabym sie na dysortografię...robi błędy ale czy to podchodzi pod dys ?nie wiem i nie wnikałąm szczególnie....ma duże problemy z skupieniem.
        Miał w wieku 3 lat orzeczenie- afazja motoryczna ale na szczęscie to nie było TO. Mówi pięknie, ale nie wszystko jest wg. mnie idealne . Gdyby nie nasza cięzka praca z nim byłyby same pały lub 2 a tak są 4 i 5 czasami 3...zostawiony sam sobie byłby uczniem jadącym na dwójach. Taka prawda.
        Pandemia też ułatwiła mu zdobycie dobrych ocen i nawet swiadectwa z paskeim jak wielu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka