Dodaj do ulubionych

"galeria" - jakie passe-partout?

24.04.22, 20:07
Mam kilka, docelowo kilkanaście akwarelek i pasteli - wszystko to natura- czasami krajobraz, czasami kwiaty czy śliczne osty smile. Bardzo przyjemne- ale nie wielka sztuka, pędzla jednej osoby. 12 x 18 cm lub 21 x 30 + passe-partout. Musze z tego ułożyć "galeryjkę". Do każdego obrazka jest dobrany oryginalnie kolor obramówki, ale zastanawiam się czy nie powinnam zmienić na wsztsrkie identyczne np. białe passe-partout. Ramki- białe planuje, jak najprostsze. Ściana szara a mieszkanie dość jasne. Jako że to nie moje mieszkanie, wolałabym nie zmieniać za miesiąc.
U mnie to może być misz-masz byleby mi się podobał. Tu musze się zastanowić- jakieś rady?
Obserwuj wątek
    • philippa_p Re: "galeria" - jakie passe-partout? 25.04.22, 14:16
      To troche zalezy jak te akwarelki powiesisz. Jesli beda stanowily calosc, to bym dala jednolite passe-partout. Albo jesli powiesisz np w dwoch grupach (jak juz ich bedzie kilkanascie) - to kazda grupa swoj kolor.

Ale to teoretycznie, bo to ty widzisz jak to wyglada w rzeczywistosci. I moze akurat taki misz masz bylby fajny? Poloz je sobie na podlodze, tak jak chcesz je powiesic i sprawdz co ci pasuje.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka