Dodaj do ulubionych

Rutkowski oferuje pomoc Kasi Cichopek

26.04.22, 19:20
Rutkowski już wyczaił, że może się polansować na rozwodzie Kasi Cichopek i proponuje współpracę:

"Słynny detektyw zastanawia się nad motywem działania osoby, która wysyła rzekome nagrania celebrytów. Chodzi o skompromitowanie kobiety, którą słychać na nagraniu. Ona nie ma świadomości, że jest nagrywana.
Oczywiście to nagranie jest nielegalne. W świetle prawa nagrywający nie może się nim posłużyć, bo zostaną mu postawione zarzuty. Tych zarejestrowanych rozmów może być więcej. Dokonał ich ktoś, kto miał dostęp do samochodu – podkreśla Rutkowski, dodając, że może pomóc zainteresowanym osobom, które rozmawiają ze sobą. – Jeśli będą chcieli zweryfikować, kto jest sprawca tych nagrań, Biuro Rutkowski zaprasza."

A swoją drogą, hipotetycznie, czy gdyby nagrywającym był Kurzajewski to wtedy mógłby wykorzystać tą rozmowę, bo w końcu nagrywa swoją własną rozmowę z Katarzyną? Czy nielegalne jest nagrywanie tylko tych rozmów w których nie bierze się udziału? W końcu nieraz w sprawach rozwodowych wykorzystuje się nagrania, jak w przypadku pani farmaceutki, która nagrała swojego pisowskiego męża przemocowca?
www.fakt.pl/kobieta/plotki/podsluchali-cichopek-i-kurzajewskiego-rutkowski-nagran-moze-byc-wiecej/zxe69vq?utm_source=fpfakt&utm_medium=social&utm_campaign=fanpage
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka