Dodaj do ulubionych

Parownica do ubrań - steamer

02.05.22, 18:50
Kochane, mogłybyście podpowiedzieć, na co zwrócić uwagę przy wyborze? Nie jest to sprzęt, którego będę używała stale, potrzebuję go głównie do letnich sukienek. Nie chciałabym również wydać to to ustrojstwo fortuny. Może polecicie jakiś konkretny model?
Z góry dziękuję smile
Obserwuj wątek
    • mysiulek08 Re: Parownica do ubrań - steamer 02.05.22, 19:18
      mam taki model

allegro.pl/oferta/parownica-steamer-do-prasowania-ubran-blaupunkt-11078024948

sopry pojemnik na wode, plus mozliwosc wkrecenia zwyklej plastikowej butelki, dodatkowe nakladki, cisnienie ok, cena tez, uzywam od 5 lat, od czasu do czasu, nic sie nie dzieje

mojaj mamuska i ciotka tez sobie chwalily
    • forsythia Re: Parownica do ubrań - steamer 02.05.22, 20:51
      Wyprobowalam 3 steamery. Philips mial fajna dodatkowa funkcje parowania w pozycji poziomej - bo czasami trzeba cos wyprasowac w tradycyjny sposob. Ale niestety szybko sie zepsul, a paragon gdzies sie zapodzial i nie moglam zlozyc reklamacji. uncertain
      Steamer z Jyska i byl tani i dzialal dlugo bez zarzutu, ale po pewnym czasie tez sie zepsul...
      Teraz mam steamer z Lidla - najtanszy ze wszystkich. Sluzy mi juz dlugo i bardzo go sobie chwale. Mozna go nastawic na ciagle produkowanie pary, tzn. nie trzeba trzymac palca na przycisku (co na dluzsza mete moze byc meczace).
      Generalnie bardzo polecam kupno steamera. Do cienkich letnich bluzek i sukienek jest idealny. smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka