Dodaj do ulubionych

Kto ostatnio wypełniał druk IN-1?

10.05.22, 17:16
I mógłby sprawdzić w która rubrykę wpisuje się udział w gruncie przypisany do mieszkania? I gdzie wpisać udział w hali garażowej i dodatkowy udział w gruncie z tego tytułu (działka jakby ta sama). Wpisac to sumarycznie w tym IN-1 a rozpisać w ZIN?
pomagam komuś kto musi to wysłać przez ePUAP, ale nie wiemy jak wypełnić.

W celu usprawnienia obsługi w Warszawie stworzyli tylko jeden punkt czynny oczywiście w godzinach pracy do którego nie ma żadnego telefonu 😠 tzn. obsługuje go Infolinia nie mająca zielonego pojęcia jak wypełnić formularz. W necie są tylko stare wzory…
Obserwuj wątek
  • bona.sforza Re: Kto ostatnio wypełniał druk IN-1? 10.05.22, 22:57
   W Warszawie możesz się umówić w sprawie podatku od nieruchomości w urzędzie dzielnicy. Idziesz z pustym drukiem (ew. wstępnie wypełnionym) i prosisz o pomoc. Mnie pani sprawdziła wszystko i podała numery działek. Formularz możesz zostawić u niej, albo zabrać do domu, przepisać i złożyć za pomocą e-puap.
   Inna rzecz, że na decyzję czekałam rok...
   • koronka2012 Re: Kto ostatnio wypełniał druk IN-1? 11.05.22, 00:01
    Niestety nie - byłam w urzędzie i odeszłam z kwitkiem bo od trzech lat podatki są załatwione centralnie i nikt z obecnego personelu nie jest przeszkolony z tych formularzy. Numery działek i wszystkie szczegóły znam - nie wiem w którą rubrykę wpisać. D.1 poz. 33?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka