Dodaj do ulubionych

Facet na fb, religijny szur + dzieci

15.05.22, 22:35
Przypadkowo natknelam sie na jakiegos religijnego szura
Na fb jako Monster Tomek, odpaliło mi jakis filmik, przejrzalam komentarze - poszlam o krok dalej wiec przejrzałam filmiki i mnie zmrozilo.
Ma otwarty profil.
Borze szumiący. Religijny, ortodosyjny szur, antyszczep, antycovidowiec, drugi mojżesz, narodowiec i wyznawca wszystkich teorii sposkowych w jednym. Samotny ojciec, z dziecmi skazanymi na cale spektrum jego poje*aństwa.
Nagrywajacy po kilka filmow dziennie, wywiadow, rozmow ze swoimi malymi dziecmi, wciaganymi w jakies dziwaczne sprawy. Chodzacy z ukryta kamerą po przedszkolu, szkole, wmawiajacy dzieciom jakies niestworzone historie ktore one potem opowiadaja przed kamerą.
Pielegniarka zle pobiera krew zeby zrobic dziecku krzywde
Dyrektor otworzyl okno zeby syn byl chory
Itp
We wszystkim szuka spisku, ataku na chrześcijan, przesladowań. To co wypisuje w komentarzach rowniez daje obraz jakiegos totalnego psychopaty. Chyba juz ktos zglosil bo z rozmow wynika ze policja byla w przedszkolu, z kolei wychowawczyni syna jie odbiera od niego telefonow ( na to tez jest filmik)
Pokazywanie jak dzieci sie modlą, on w tych wywiadach ktorych produkuje jak poparzony tak naprawde pokazuje jak w oblesny sposob nimi manipuluje.
Miedzy tym sa oczywiscie zadbane, zaopiekowane, place zabaw, nauka, troska - jak najbardziej ok, ojciec pelną gęba - a jednoczesnie te dzieci tkwią w pozornie szczesliwym koszmarze wplatywania ich w jakies niekonczące sie spiski, w ktore wciagane sa placówki i wszyscy.

Moze ktos bedzie miec sile przejrzec te filmiki, mnie jest autentycznie przykro i nie wiem jak polskie prawo moze w takiej sytuacji pomoc tym dzieciom, ktore staly sie narzedziami do jakiejś wojenki jaka tatus postanowil prowadzic ze swiatem ich kosztem.

Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka