Dodaj do ulubionych

zaświadczenie o wyn.egz.8kl/termin rekrutacji W-wa

16.05.22, 10:21
Analizuję właśnie termin rekrutacji do LO w W-wie pod kontem planowania wakacji i mam takie pytanie- dostarczanie dokumentów do wybranej szkoły podano termin 24.06-13.07, ale doczytałam, że wyniki egzaminu 8-klasisty będą 01.07, zaświadczenie zaś które trzeba złożyć do wybranej szkoły dopiero w piątek 08.07. Czyli w sumie czas na dostarczenie dokumentów do szkoły to poniedziałek 11.07- środa 13.07? Jak to było w zeszłym roku? A może źle myślę i wyniki są przekazywane online do odpowiednich, wybranych szkół? No bo po co podawać termin od 24.06 jak wtedy nie mamy jeszcze kompletu wymaganych dokumentów?
Obserwuj wątek
    • fibi00 Re: zaświadczenie o wyn.egz.8kl/termin rekrutacji 16.05.22, 10:31
      No też mnie to rozwaliło. U nas (śląskie) terminy te same, chyba w całej Polsce są takie same. Po co podają termin dostarczenia świadectwa i wyniku egzaminu od 24.06 do 13.07 skoro wynik egzaminu będzie do odbioru dopiero 8.07? My dopiero niedawno dowiedzieliśmy się o tym terminie odbioru, wakacje zaplanowaliśmy od 8go do 17 lipca bo myślałam że syn spokojnie dostarczy te dokumenty przed naszym wyjazdem. A tu się dowiaduję że 8ego odbiór wyniku i zostaje raptem 3 dni na dostarczenie go do wybranej szkoły. Na szczęście wyjeżdżamy dopiero 8ego wieczorem więc syn zdąży wyniki odebrać i zanieść do szkoły. Gdyby jednak nie mógł to już się pytałam i upoważniona osoba może wynik odebrać i do szkoły zanieść tzn u nas tak jest ale w każdej szkole może być inaczej. Jedynie musimy zaznaczyć w wybranym technikum any badania lekarskie były po 17 lipca jak już wrócimy.
      • slonko1335 Re: zaświadczenie o wyn.egz.8kl/termin rekrutacji 16.05.22, 10:51
        są osoby które nie piszą egzaminu i mogą chyba dostarczyć dokumenty po wydaniu świadectwa ale też w sumie nie wiem czy one nie czekają na jakiś papier z CKE ze wszystkimi. Z klasy mojej córki mnóstwo osób najpierw dostarczało świadectwa a potem donosiło wyniki egzaminu. Po co nie wiem ale tak robili na raty bez sensu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka