Dodaj do ulubionych

śmiać się, czy płakać?

19.05.22, 11:18
Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow rozmawiał telefonicznie z szefem WHO Tedrosem Adhanomem Ghebreyesusem. Jak poinformował Kreml w wydanym oświadczeniu, Ławrow "opisał rosyjskie działania" podejmowane w ramach "specjalnej operacji wojskowej w Ukrainie" i "wezwał WHO do wywarcia wpływu na reżim w Kijowie, aby ten nie utrudniał realizacji operacji".

Sama już nie wiem.
Obserwuj wątek
    • mama-ola Re: śmiać się, czy płakać? 19.05.22, 11:29
      Ja tam się śmieję. Siergiej co-mnie-gryzie Ławrow żalił się też, że Zachód pomaga Ukrainie i tym samym psuje im plany na Ukrainie. Martwił się też, że Zachód tak brzydko się bawi i jeszcze bomba atomowa może od tego wybuchnąć. A komu wybuchnąć? No... Rosja ją wybuchnie... ale z winy Zachodu, bo przeszkadza wstrętny!

Ten facet jest ża-łos-ny. Pewnie długo nie pożyje, bo duma w Rosji jest bardzo ważna, a on ośmiesza to tfu! mocarstwo.
    • go-jab Re: śmiać się, czy płakać? 19.05.22, 15:17
      Ja bym sie bardziej pochylila nad faktem ze ktokolwiek uderza do WHO jako do instytucji odpowiedzialnej za “wywieranie wplywu” politycznego. W przyszlym tygodniu bedzie poddany pod glosowanie (I zapewne zatwierdzony) pakt dajacy WHO nieograniczona I jednostronna opcje deklarowania pandemi w krajach czlonkowskich, I co za tym idzie, wprowadzanie restrykcji I ograniczen bez zadnych konsultacji z krajami ktorych beda one dotyczyc… #newworldorder
    • kaki11 Re: śmiać się, czy płakać? 19.05.22, 15:26
      Ręce mi opadają, bo przyznaję, bezczelność rosyjskich władz jest, hymmm... przekraczająca wszystkie granice.
      Niestety, jak czytam co się dzieje na Ukrainie to mi później nie do śmiechu słuchając takiego pierd*lenia sad
      • g.r.uu Re: śmiać się, czy płakać? 20.05.22, 16:02
        A gdzie tu masz źródło UA?
        Proszę uprzejmie, Interfax:
        Лавров "подробно изложил действия, предпринимаемые на ежедневной основе в рамках специальной военной операции для облегчения страданий мирных граждан, и призвал ВОЗ воздействовать на киевский режим с тем, чтобы тот не препятствовал реализации предлагаемых с этой целью мер".

Ja wiem, że to ruskie gównoźródło propagandowe, ale może ciebie przekona.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka