Dodaj do ulubionych

Czy są w PL jeszcze lasty?

19.05.22, 17:37
Od jakiegoś czasu obserwuję oferty, aby wyhaczyć coś fajnego, ale kurczę te ceny przerażają. Mam wrażenie, że im bliżej wyjazdu to coraz drożej, a nie taniej. Czy bywają jeszcze dobre oferty last minute w biurach podróży? Czy ten sezon to reperowanie budżetu z lat poprzednich? No nic w dobrej cenie nie ma i nie patrzyłam na lasty za 2 miesiące, ale na teraz, wyjazd za tydzień, za kilka dni, nie w szczycie sezonu ..
Obserwuj wątek
      • tymianek21 Re: Czy są w PL jeszcze lasty? 19.05.22, 17:53
        Ceny wycieczek bardzo podrożały.
        Nasza wycieczkę kupiliśmy w styczniu (wpłata tylko 5% wartości wycieczki reszta suma na miesiąc przed wycieczką). W ten sposób zrobiło bardzo dużo znajomych. Dzisiaj patrzyłam na ceny w tym biurze i oczy przetarłam ze zbawienia bo tak podrożały. Bardzo dużo ofert po prostu zostało też wyprzedanych w styczniu. Tak mi się wydaje.
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Czy są w PL jeszcze lasty? 19.05.22, 18:10
      Dzisiaj byłam w biurze podróży i są fajne oferty hoteli, bardzo dobre cenowo, tylko musisz "se" sam dojechać, bo wszystkie miejsca na samolot wykupione ;P
      My w przyszlym tygodniu idziemy cos zarezerwowac na za 3 tygodnie wylot, ale mizernie, oj mizernie, należy brać co jest. Oczywiscie można trafic na fajną ofertę jak ci calkiem obojętnie gdzie jedziesz.
      My chcemy Grecje bo tylko 1,5h samolotem lecisz a ja z tych co po 2h dostaje napadowego kaszlu.
    • sandy_cheeks Re: Czy są w PL jeszcze lasty? 19.05.22, 18:20
      Ja śledzę oferty na sierpień i jest masakra. To co z tydzień temu oglądałam i kilka dni temu chciałam zarezerwować skoczyło z 10 do 12,5. Inne oferty widzę cenę podsumowania 9,5 wchodzę a tam ponad 11. Prawie wszystkie oferty na Majorkę tak wyglądają 😕. Już się pogodziłam, ze minimum 12 za tydzień zapłacę, teraz mam 3 hotele na celowniku, pewnie jak przyjdzie do rezerwacji, to znowu będzie drożej…
    • em_ka_krk Re: Czy są w PL jeszcze lasty? 19.05.22, 20:13
      Nie umiem odpowiedzieć czy będą. Jak cos zostanie i będzie miejsce w samolocie to parę groszy spuszcza pewnie. Kilka dni temu czytałam ciekawy wywiad z prezesem TUI. Do lutego sprzedawali wycieczki na miesiące letnie po niższych cenach, była inna sytuacja na świecie i finalnie stracili. Teraz muszą się odrobić, popyt jest, ludzie spragnieni słońca i wakacji, więc i ceny wysokie... W czerwcu pamiętam Turcja All 7dni 1999zl... Bułgaria podobnie. Teraz bulgaria 8dni na sierpień widzę po 3000zl+...
    • koronka2012 Re: Czy są w PL jeszcze lasty? 23.05.22, 11:20
      Na teraz to opłacało się kupić sobie osobne bilety I wynająć hotel/ apartament na miejscu.

Kilka dni temu była Promocja w Wizzair i można było trafić bilety za około 500 zł od osoby. Fajne apartamenty w czerwcu w Grecji miały ceny około 2-2,5 tys za tydzień na dwie trzy osoby. Wynajem samochodu jest relatywnie tani.

Tak to trochę upierdliwe, nie podsuwają jedzenia pod nos i trzeba ogarniać to samemu na mieście. Ale jeśli ktoś nie chce wydawać 12 tys to do rozważenia.
      • tymianek21 Re: Czy są w PL jeszcze lasty? 23.05.22, 11:38
        To może być jakiś pomysł żeby samemu ogarnąć lot i hotel.
        W wywiadzie jest odpowiedź na pytanie o lasty. W tym roku są nawet droższe i taniej nie będzie.

"Prawdą jest, że dużą część hoteli opłacamy wcześniej, ale są też miejsca, które "domawiamy" jako ofertę uzupełniającą, chodzi tu m.in. o oferty last minute. Kiedyś były one superatrakcyjne, teraz są droższe niż te standardowe. Tanie last minute to historia."
    • kamilszukacz Re: Czy są w PL jeszcze lasty? 01.07.22, 10:01
      Jest masa stron na których można znaleźć tanie loty i tanie hotele. Najlepiej chyba szukać osobno lotów i osobno hoteli. Lotów możesz np szukać na Tanilocik.pl
      A na fly4free.pl możesz znaleźć loty i hotele. Stron jest masa i niektóre mają zapisy do newsletterów którymi wysyłają najlepsze oferty. Ostatnio chodziłem tez po mieście i patrzyłem na witryny biur podróży, sa ciekawe oferty, ale z wylotem ma następny dzien, wiec da sie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka