Dodaj do ulubionych

PKP upoluj okazję - jak?

19.05.22, 18:30
Korzystał już ktoś z nowego systemu zakupu biletu PKP w promocyjnych cenach? Jak to działa? Wiem tylko, że promocyjne ceny są w pociągach o najmniejszym obłożeniu tj. najmniej popularne godziny i dni tygodnia. Jest jakaś aplikacja z powiadomieniem?
Obserwuj wątek
      • lea_233 Re: PKP upoluj okazję - jak? 19.05.22, 19:56
        Z tego co dotarło do mnie z mediów (przyznam, że nie śledzilam zbyt dokładnie) to od 5 mają zmienił się sposób na tanie bilety PKP. Te 7-10 dni przed podróżą, nie tylko w kasie ale i on linę działało. Teraz wyprowadzono jakiś system "last minut" i o niego pytam. Dziś słyszałam przypadkowo rozmowę o jednodniowej wycieczce Warszawa Gdańsk Warszawa za globalnie 40 zł. Eh, pojechałabym pospacerować po plaży...
        • ichi51e Re: PKP upoluj okazję - jak? 19.05.22, 21:19
          do tej pory było 7-10 on linę i faj nie działało - posłudze czy coś się zmieniło - mnie by to nawet bardziej pasowało bo często na ostatnia chwile jeżdże.
          Za to niestety zdarzyło mi się w pkt ze cena online nagle z 144 za druga klasę zrobiła się 280. Wydało mi się to dziwne i włączyłam VPN i wtedy zrobiło się 128 za pierwsza. Niestety trzeba ich 3 razy sprawdzać. Do tego w połączeniach miedzynarodowych (Wwa-wieden) trzeba tez sprawdzać stronę öbb bo co prawda obsługuje pkt ale ceny öbb ma swoje - np dzieci w öbb jeżdżą za darmo a w pkp nie maja żadnej zniżki.
    • podaje_haslo_okon Re: PKP upoluj okazję - jak? 19.05.22, 19:21
      Wciąż z wyprzedzeniem jest taniej, pewnie dlatego, że nie ma wtedy jeszcze dużego obłożenia. Również na popularne kierunki i godziny. Poza tym polecam sprawdzać ceny w pierwszej klasie. Ostatnio trafiłam na pierwszą klasę o połowę tańszą od drugiej.
      • kubek0802 Re: PKP upoluj okazję - jak? 19.05.22, 19:30
        Syn jeździ regularnie i ze zniżką studencką praktycznie zawsze za 6,90. Wcześniejsza cena to chyba 16,50. Z tym że niektóre połączenie są droższe niż pierwotnie. O powiadomieniach czy aplikacji nie słyszeliśmy po prostu sprawdza ceny i kupuje z wyprzedzeniem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka