Dodaj do ulubionych

Która ćwiczy pole dance?

20.05.22, 09:28
Od ponad roku eksperymentuje z różnymi dyscyplinami sportowymi w poszukiwaniu tej ukochanej. Jak na razie znalazłam dwie- trenuje już regularnie kick boxing i zamiast wszędzie chodzić pieszo- jeżdżę rowerem (jeszcze do niedawna nie znosiłam roweru).
Przez ostatni rok próbowałam mnóstwo dyscyplin od mniej do bardziej dziwnych. No i zauważyłam blisko mnie centrum pole dance. Myśle żeby spróbować- któraś z was ćwiczy ten styl akrobatyki? Jakie części ciała najszybciej się zmieniają? Czy ramiona faktycznie robią się masywne? Jestem bardzo szczupła i właściwie po kilku tygodniach ćwiczeń widać już u mnie mięśnie, wiec musze szukać równowagi.
Obserwuj wątek
    • cosinuss Re: Która ćwiczy pole dance? 20.05.22, 11:29
      Ja, od 5 lat. Szarfy i aerial hoop też, ale to już sporadycznie. Ale też fajne.
      Jakiś masakrycznie dużych ramion to nikt nie ma ( a chodzę do najbardziej zaawansowanych grup, gdzie każda ćwiczy parę lat i często dodatkowo jakąś akrobatykę jeszcze). Każda ma kaloryfer na brzuchu ( ale nie w grupie początkującej smile) - po prostu wiele figur wymaga mocnego brzucha i jakoś tak mimochodem z czasem wychodzi. Jak każdy sport siłowy bardzo spina i trzeba się regularnie rozciągać, no i rozciągnięcie jest też konieczne do zrobienia wielu figur, więc motywacja jest.
      Ja trafiłam po latach poszukiwań idealnie smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka