Dodaj do ulubionych

Mój chłopak jest maminsynkiem

22.05.22, 18:38
Czy ematka ogląda taki program? Nie wiem, czy jest w jakiejś tv, ja oglądam na playerze i powiem wam, że dawno nie widziałam tak ematkowego programu reality. Tytuł mówi sam za siebie. Aż się nie chce wierzyć, że te pary są prawdziwe i że te kobiety to znoszą. Ogólnie jest o parach, gdzie facet ma ekhm, delikatnie mówiąc, silną i bliską relację z mamusią, która rzutuje na ich relacje z kobietą. Mamusia jadąca z parą w podróż poślubną, asystująca przy oświadczynach, pomagająca synowi wybierać seksowną bieliznę dla dziewczyny i przy okazji wyłudzająca taki sam np. szlafroczek dla siebie, w którym natychmiast pokazuje się tej dziewczynie, jak tylko dziewczyna otrzymała prezent. Wymuszająca pokój gościnny do nocowania dla niej w nowobudowanym domu młodej pary, który znajduje się na tej samej działce co jej własny dom, 50 metrów dalej. Umawiająca się na spotkanie syna z jego narzeczoną, na którym ma tę narzeczoną polubić, i zabierająca na to spotkanie swoją wymarzoną i tą właściwą kandydatkę na narzeczoną syna. To tylko pierwsze z brzegu przykłady, wcale nie najbardziej opadające szczękę. W dodatku większośc z tych matek wcale nie jest samotna, mają mężów, którzy są gdzieś w tle i się nie wtrącają.

Ciekawa jestem, czy mam tutaj z kim poomawiać te sytuacje smile
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka