Dodaj do ulubionych

Tytuł książki. Pomożecie?

07.06.22, 14:33
Ratunku, bo zwariuję od myślenia😀 Słuchałam niedawno na Audiotece książki, która bardzo mnie wciągnęła. Ale ją zgubiłam.😊 No cóż. Zdarza się. Ale strasznie męczą mnie myśli o niej. Szukam, szukam. I nic. Nic w ogóle😪😪😪 I tak pomyślałam sobie, że może uda się tutaj znaleźć odpowiedź na pytanie: Co to, kurka wodna, za książka?! Prawdopodobnie kryminał. Bohater to mężczyzna, który ma kota. Zwierzę znaczy się. Kot jest wredny. Napada na bohatera kiedy tylko ma okazję. Ale bohater i tak go kocha. Chociaż nie przyznaje się do tego. Bohater ma jeszcze dziadka (ojca?). Dziadek bohatera też sprawia mu kłopoty. Chociaż inne niż kot. He he. Na początku książki policja oznajmia bohaterowi, że dziadek znów mu chyba zginął, bo go właśnie znaleźli. Dziadek jest stary, ale wesoły i dziarski. Pamiętam jeszcze, że jest dziewczyna, którą nasz bohater ma chronić. Umieszcza ją w jakimś mieszkaniu, a dziadek idzie tam, żeby ją bronić przed mordercą. Morderca się pojawia. A jakże. I to przebrany za policjanta. Dziadek dzielnie broni dziewczyny. I siebie. I tyle pamiętam.Z mojego opisu wynika, że głupie. Ale pozory mylą.😃 Chcę wrócić do tej książki. Ktoś coś? Aha, pamiętam jeszcze, że bohater zostawia kota pod opieką dziadka. I dziadek chwali w rozmowie telefonicznej pyszne herbatniczki, które znalazł w szafce podczas szukania karmy dla kota. Ciasteczka okazują się być kocimi przysmakami. No cóż. Kot też człowiek.😄 Z góry bardzo dziękuję za pomoc.⚘️⚘️⚘️
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka