Dodaj do ulubionych

Czy taki facet jest lojalny?

07.06.22, 14:37
Nie wiem co mam o nim myśleć, to znaczy czy myśleć pozytywnie, czy jednak negatywnie.
Moja koleżanka zatrudniła specjalistę. Najpierw zarzekała się, że nie mogłaby się związać z facetem, który ma 175 cm wzrostu, bo sama jest wysoka. Jednak jego inteligencja, zachowanie, to jaki jest do innych ludzi, jak pracuje spowodowało, że się zauroczyła. Na tym etapie od innej osoby tam pracującej dowiedziała się, że facet jest w 12 letnim związku, jednak bez dzieci i ślubu, ale szukają działki na dom. Rownolegle on zaczął z nią flirtować i przeniosło się to na smsy. Pisał jej o rimmingu i innych rzeczach, które by z nią robił. Jednak do niczego nie doszło, a kiedy koleżanka zauważyła że wieczorami milknie zapytała go wprost, czy kogoś ma.
Wtedy się przyznał i napisał do niej, że powinna chyba sobie znaleźć faceta, bo on nie mógłby zdradzić partnerki, mimo tego co pisał. Dzisiaj odebrałam telefon, wysłuchując tej historii i znając facetów wiem, że każdy zdradziłby swoją żonę, partnerkę nawet z jej koleżanką, a ten jednak nie wychodzi poza smsy, co w sumie podziwiam. Ona jednak przeżywa i mówi, że jest upokorzona i ewidentnie gość zagrał na jej emocjach.
Co sądzicie?
Obserwuj wątek