Dodaj do ulubionych

To dzięki pracy kościoła Polacy pomogli uchodźcom.

08.06.22, 14:01
Polecam artykuł, jak ktoś sobie chce podnieść ciśnienie.
W skrócie arcybiskup Jędraszewski twierdzi, że to że Polacy przyjęli Ukraińców pod swój dach to zasługa ciężkiej, wytężonej pracy duszpasterzy. "Wielkiej pracy duszpasterskiej" jak mówi. Bo dzięki tej pracy w ludziach, nawet tych którzy są daleko od kościoła, obudził się chrześcijański duch. I dzięki temu pomogli. A na zgniłym zachodzie, gdzie nie ma bozi, tworzy się obozy dla uchodźców. Sukienkowy apeluje, żeby wziąć to pod uwagę gdy dojdzie do "prób wypychania Kościoła z przestrzeni publicznej".
Także wicie, rozumicie, jak pomogłyście uchodźcom, to nie z dobroci i potrzeby serca, tylko dzięki wielkiej pracy duszpasterskiej. Nawet jak się wam zdaje, żeście niewierzące, i na bakier z kościołem, to no właśnie, tylko wam się zdaje. Bo nawet nie zauważyłyście kiedy sukienkowi wytężoną pracą duszpasterską wyzwolili w was chrześcijańskiego ducha. Nawet biedny Terlikowski nie zdzierżył tego bełkotu sukienkowego.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28554983,abp-marek-jedraszewski-stwierdzil-ze-polacy-przyjeli-ukraincow.html#do_w=57&do_v=428&do_st=RS&do_sid=750&do_a=750&s=BoxOpLink
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka