Dodaj do ulubionych

Sandalowy dzihad i przerazajaca konstatacja

10.06.22, 21:39
Wiem, ze z okazji piatku kazda rasowa emama z luboscia zjedzie moj gust (bring it on!) i poczyta o...gastroskopii made in Ire. Otoz : pierwsza gastro mialam w Pl (18 lat temu) na tzw 'zywca'. Przezylam ale gdy w koncu dostalam termin na to badanie w Ire z lekka sie zestresowalam. Ku mojemu zdziwieniu mily pan doktor powiedzial mi, ze mnie troche znieczula na co ja 'eeee....ja juz to mialam, dam rade'(glownie chodzilo o to zeby po byc na chodzie). Pan doktor (usmiechniety chudzielec z burza siwych lokow) odparl 'dziecko! Ja wiem, ze jestes twarde ciacho* ale medycyna przez te 18 lat poczynila nieco postepu'. Wstrzykneli mi cos i...w ogole nie zasnelam tzn WYDAWALO mi sie, ze nie zasnelam. W jednej chwili rozmawialam z personelem o muzyce i o tym, ze bede musiala opowiedziec dziecku wszystkie straszne szczegoly badania a za sekunde uslyszalam 'no i juz po!'. Jprdl...dopiero na drugi dzien po badaniu dotarlo do mnie, ze go nie pamietam choc wszystkim mowilam, ze znow miala gastro 'na zywca'. Przerazajaca konstatacja jest taka, ze gdybym wtedy kogos ukatrupila to bym w ogole tego nie pamietala (no ok, ciezko kogokolwiek ukatrupic majac rurke w dwunastnicy ale zaczynam wierzyc w te wszystkie niesamowite zwroty akcji z oper mydlanych, w ktorych okazuje sie, ze bratu szwagra przyszyli przez przypadek glowe kuzyna, ktora nim sterowala i dlatego wymordowal pol wsi).
Bedac jeszcze pod wplywem specyfikow kupilam te sandaly :
www.vaughanshoes.ie/p/marco-moreo-london-star-studded-sandal---nude/b1104nude
Ide jesc suszi z Aldika a wy mnie zroastujcie😀
Milego wieczoru!
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka