Dodaj do ulubionych

cos fajnego w mijajacym tygodniu

17.06.22, 19:35
wiem, ze jest obok watek, jak to ten tydzien sucks (u mnie tez).
dla przeciwwagi - moze napiszecie, co fajnego sie zdarzylo.

moj syn ma obecnie "praktyki uczniowskie". 2 tygodnie poza szkola, w jakims miejscu pracy - tutaj to normalne, wiec duzo ciekawych rzeczy mozna znalezc. syn jest rok przed matura, planuje studia inzynierskie (genetycznie pokarany umyslem scislym). praktyki robi u mnie w pracy, w laboratorium. bada zalenosci od temperatury prototypow detektorow, ktore beda w przyszlosci dzialaly w CERNie. ja sie zupelnie nie wtracam, jest w innej grupie (choc, oczywiscie, znam tych ludzi).

i on jest zachwycony ta praktyka. wraca codziennie i przez godzine mi opowiada, co robil, co zmierzyl, jaki ma plan na nastepne dni. i widac, ze ktos im niezle tlumaczy, bo on wie dokladnie, co sie dzeje, co robia - i ja tez, po jego tlumaczeniach wink dodatkowo ze dwa razy mogl w praktyce wykorzystac wiedze i wzory ze szkoly - i cos policzyc i zastosowac (i wyszlo!) - bardzo mu sie to podobalo. on jest od zawsze bardzo pomyslowy i lubi "prace reczne" i wpadl na pomysl, jak cos tam w laboratorium zmienic, zeby bylo sprawniej - wszystkim sie spodobalo i wlaczono to do protokolu ... moj syneczek big_grin
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka