Dodaj do ulubionych

Apilkacje siciówek - korzystacie?

27.06.22, 15:15
Wczoraj pani w salonie Reserved usiłowała namówić mnie na zainstalowanie aplikacji kusząc, że z aplikacją pierwsze zakupy -10%. Zapytałam, czy następne też są ze zniżką.
Otóż - następne już nie.Można rejestrować zakupy na tej karcie - może pojawi się stosowna promocja.
W tymże reserved - w kolejce przede mną - aplikację posiadał chyba każdy.

Jakiś czas temu korzystałam z aplikacji rossmanna - ciułałam punkty za zakupy i pytałam co jakiś czas co ja będę miała z uzyskanych punktów. Otóż nic nie miałam. Aplikacja co jakiś czas proponowała zniżki na różne produkty - niestety dla mnie niepotrzebne.
Nie przypominam sobie również zniżek z karty Ikea Family na produkty akurat mi potrzebne - od kilku lat.

Czy korzystacie z kart lojalnościowych i czy są sklepy, które faktycznie oferują jakiekolwiek korzyści konkretne za używanie tych kart?
Obserwuj wątek
        • arwena_11 Re: Apilkacje siciówek - korzystacie? 27.06.22, 15:26
          Na Ikea family są zniżki, kupony itd
          aplikacja Lidla/biedronki też daje zniżki/kupony
          Mam H&M i tam dostaję kupony, jakieś dodatkowe promocje
          Na kartę peek-cloppenburg co jakiś czas dostaję zniżki. Ostatnio chyba 20% - ale nie skorzystałam, bo nie miałam czasu. Za to kupiłam w zimie kurtkę dla teściowej, była przecena coś ok 30% i miałam jeszcze 20% zniżki. Całkiem fajna cena wyszła big_grin.
        • szmytka1 Re: Apilkacje siciówek - korzystacie? 27.06.22, 15:30
          W ikei np akcja do paczkomatow za 1 zł przy zakupach za 69 😆, w hm pełno kuponów dla klubowiczów, podwójne pkt do wxzoraj miałam za zupy i 25% zniżki za 1 produkt, wcześniejszy dostęp do wyprzedaży, kupony 10 zł za 300 pkt, akcje lojajnosciowe innych firm, typu kawa że zniżka czy bilet do kina itp. W ccc też są kupony np w ccc można mieć kupon do h&m. W smyku sa kupony 10 zł za ileś tam puzzli, ale akurat w smyku wieki nie kupowałam już. Lidl kupony, np spodobały mi się storczyki, to aktywowała kupon 40% taniej na storczyki i jeszcze na kartę kumpeli i miałam 4 kwiatki poniżej 100 zł, cena wyjściowa to było 40 zł za sztuke, opędza wszystkie lipcowe imieniny na jakie zamierzam iść 😁, w biedrze też są różne tam akcje typu 3 masła taniej dla posiadaczy karty. Generalnie są korzyści, ale dla mnie to tez wygoda, bo kupuje większość rzeczy w necie i w reserved dodaje cos do ulubionych i patrze czy wróciło do sklepu jak nieodstępne, czy nie. Bez odpalania kompa, logowania na konto, przeglądania stron czy sprawdzania powiadomień na mailingu
    • daniela34 Re: Apilkacje siciówek - korzystacie? 27.06.22, 15:21
      Hmm...dziwne, bo mam aplikację Reserved i stale aktywny kod -10% w salonach.
      Korzystam.glownie dlatego, że łatwiej mi kupować i śledzić zamówienia w aplikacji niż przez stronę.
      Mam też aplikację Zary, głównie dlatego że wyprzedaż w aplikacji rusza wcześniej i też z wygody i aplikację ccc.
    • mysiaapysia Re: Apilkacje siciówek - korzystacie? 27.06.22, 15:22
      Ja korzystam z apki Biedronki. Codziennie oferta indywidualna na 1 produkt. Mniej więcej raz na kilka dni jest coś przydatnego, np. masło, ser itd.
      Mam też apkę z Carrefoura. Raz w tygodniu w weekend zniżka 10 procent na zakupy do max 300 zł.
      Rzadziej coś ciekawego jest dla nas w apce z Lidla, ale też korzystamy.
    • noc_na_pustyni Re: Apilkacje siciówek - korzystacie? 27.06.22, 17:13
      Korzystałam z kart. Odkąd sklepy przeszły na aplikacje, nie korzystam. One zbierają dane na handel, i to nie tylko takie oczywiste, np. co kupujesz. Dodatkowo póki co nie ma tu praktycznie żadnych regulacji prawnych. Nie sprzedaję informacji o sobie za rabat na zakupy.
      • panipoczterdziestce Re: Apilkacje siciówek - korzystacie? 27.06.22, 22:27
        Nie tylko dane na handel. Sieć wie, co kupuje dany klient. Wcisnąć jak najwięcej, nie dopuścić żeby klient ,, zapomniał" o sklepie - powiadomienia z apki.
        Podobnież nie ufam bankom, które zachęcają do realizacji automatycznych przelewów - reszta z zakupów. To nie są żadne oszczędności. W ten sposób dajemy bankom pieniądze, żeby sobie nimi dowolnie dysponowały. A już totalna głupotą jest zachęcanie do oszczędzania na cel, gdzie musisz kliknąć jaki to cel. Po co te informacje? Żeby jak najwięcej wcisnąć swoich produktów. Kupując mniej, a nie bo okazja czy promocja oszczędza się znacznie więcej niz na takich lichych zniżkach.
    • kaki11 Re: Apilkacje siciówek - korzystacie? 27.06.22, 23:52
      Lidl i Biedronka mają część promocji wyłącznie dla posiadaczy karty/apki więc tak, korzystam, bo daje mi to jakąś tam oszczędność na zakupach. Rossman ma w swoim programie zniżki na produkty dziecięce, ale jakiś czas temu zmienili politykę względem punktów - zamiast zamieniać je na rabaty (akurat w większości przypadków nie trafiały w moje potrzeby), przekazują je na cele charytatywne. Korzystam też z paybaka i albo korzystam z promocji albo nabijam tam punkty i obniżam sobie rachunek.
      Nie mam żadnej aplikacji do sklepów ciuchami, ale to dlatego, że mało kupuję, i jakoś nie mam potrzeby trzymać w telefonie. Czasem się rejestruję, jeśli już chcę skorzystać z konkretnego rabatu

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka