Dodaj do ulubionych

kiedy przedstawić dzieciom?

01.07.22, 07:58
Na kanwie wątku obok o panu, co po 4 miesiącach znajomosci pokochał dzieci autorki - mam pytanie do rodziców dzieci wchodzących w nowe związki.

Kiedy przedstawialiście swoim dzieciom nowych partnerów informując, ze to partner? I kiedy (jeśli w ogóle) decydowaliscie się na wspólne zamieszkanie?

Ja przedstawiłam nowego partnera dziecku po około dwóch latach, to może wydawać się długo, ale bardzo się bałam tego kroku. Chciałam mieć absolutna pewność, ze to jest związek na lata, a nie przelotna znajomość. Dziecko nieduże (to był przełom przedszkola i szkoły podstawowej), wiec nie podejrzewało, ze spotykam się z kimś przez dłuższy czas, zwłaszcza, ze jest w opiece naprzemiennej, wiec widywałam się z partnerem tylko kiedy dziecko było z tata. Ale jednak takie „podwójne życie” po jakimś czasie tez jest męczące.

Tak czy inaczej, mija już jakiś czas od kiedy mieszkamy razem, moje dziecko i partner maja rewelacyjna relacje, ale nie odważyłabym się chyba jeszcze powiedzieć, ze ktoś kogos „pokochał” wink

Jak było u Was i jak to się rozwinęło, zwłaszcza po latach?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka