Dodaj do ulubionych

Przepraszam..

03.07.22, 06:46

..za to co napisałam w sprawie gwałtu na osobie niebinarnej,jest mi głupio i jeszcze raz PRZEPRASZAM😔😔😔
Obserwuj wątek
    • livia.kalina Re: Przepraszam.. 03.07.22, 15:26
      Ja akurat bardzo doceniam Twój gest. Czytałam co napisałaś, faktycznie było okropne, ciśnienie mi skoczyło, ale nawet nie chciało mi sie odpisywać, cieszy, że stać Cię na refleksję i masz honor, żeby publicznie się do tego przyznać. Z mojej strony szacun.
      • fornita111 Re: Przepraszam.. 03.07.22, 17:54
        Dzieki, ze przypomnialas. Wtedy bylam zbulwersowana a juz zdazylam zapomniec, ktory to nick taki popierdolony. Chyba sobie jakas liste zjebow musze zrobic, bo pamiec szwankuje...
        • chococaffe Re: Przepraszam.. 03.07.22, 18:00
          Raczej nie przypominam, że ktoś miał krostę a nosie czy pokłocił się z mężem 45 lat temu. Ale tego kalibru zapomniec nie mogę. I na tym konczę, bo naiwnie pomyślałam, że może coś się zmieniło (nie czytałam wątku o gwałcie)
        • panna.nasturcja Re: Przepraszam.. 03.07.22, 18:14
          Ja wyszarzam. Nie wygaszam, bo to kompletnie rozwala wątek. A wyszarzone osoby widać słabo i nie opcji odpowiedz pod ich postani, co mi przypomina, że z daną osobą nie warto wchodzić w żadne dyskusje.
            • snajper55 Re: Przepraszam.. 03.07.22, 18:44
              jasnoklarowna napisała:

> wiem, może głupio zapytam o rzecz oczywistą, ale jak się wyszarza?
              > czasem by mi się przydała taka opcja, a jestem upośledzona informatycznie

Wchodzisz w Ustawienia (są nad listą forów po prawej stronie), wybierasz zakładkę Znajomi i do nieprzyjaciół wpisujesz nicki, które mają być wygaszone.

S.
            • panna.nasturcja Re: Przepraszam.. 03.07.22, 18:59
              Jak wpisujesz nieprzyjaciół to nam na dole jest taka opcja do zaptaszkowania „nie pokazuj postów nieprzyjaciół”. Jak ją zaptaszkujesz to wygaszasz, jak nie zaptaszkujesz to właśnie wyszarzasz. Niestety można albo jedno albo drugie, nie można niektórych wygasić a innych wyszarzyć.
      • 35wcieniu Re: Przepraszam.. 03.07.22, 18:16
        Ona jest, jeśli wierzyć temu co o sobie pisała, babcią pod 70-tkę, a jeśli sądzić z tego jak pisze to nie jest w stanie pojąć jak się używa interpunkcji i polskich znaków, natomiast odkryła emotki co czasami daje efekt jak z tych zestawień "starzy ludzie w internecie" gdzie dziadkowie napierdzielają sto śmiejących się buziek pod informacjami o czyjeś śmierci.
        Na dodatek uważa że koniecznie musi komentować każdy wątek i sądzi że jest w tym zabawna, podczas kiedy budzi wyłącznie żenadę. Szkoda że nikt nie panuje nad babcią w internecie (chyba że to zwykły troll w takim przebraniu, co w zasadzie bez różnicy).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka