Dodaj do ulubionych

Seks nastolatków. Panikuje niepotrzebnie?

06.07.22, 14:58
Może ematka coś doradzi, bo ja nie bardzo wiem, jak i czy w ogóle reagować. Syn 14 letni poznał dziewczynę, rok starszą, ale taka różnica to żadna różnica i żaden problem. Spotykają się dosyć często, praktycznie codziennie, dziewczyna wyjeżdża na wakacje dopiero w sierpniu, my na koniec lipca, syn na żaden oboz jechać nie chciał wcześniej. Ostatnio weszłam do pokoju, jak byli tam (tak, nie zapukalam, za co do teraz mi wstyd, weszłam z rozmachu i czasu nie cofne), gdzie zastałam ich na calowaniu. Wyszłam od razu. Zaznaczę, że mnie nie przeszkadzają miłości nastolatków, ale trochę mnie tknęło wtedy. Teraz głównie on chodzi do niej, pewnie z obawy, że znowu wejdę w nieodpowiedniej chwili 🙄 uncertain. Dochodzę do sedna: obawiam się, żeby młodzi nie zdecydowali się na seks. Może niesłusznie się martwie, ale syn bardzo jest zakręcony na punkcie tej  dziewczyny. Syn jest uświadomiony w sprawie antykoncepcji, ma świadomość, że seks poniżej 15 roku życia nie bardzo. I mam nadzieję, że pamięta o tym, ale..w końcu mówię o bardzo zakochanym nastolatku. Nie wiem, czemu mnie tak ruszyło. Nie chodzi o to, że olaboga, tacy młodzi i zaliczają przytulanki i pocałunki, bo to normalne, ale cały czas tak mnie trzyma z tyłu głowy myśl o tym. Panikuje? Nie chce wyjść na jakąś znierzłą babe, ale też nie wyobrażam sobie, żeby takie młode dzieciaki współżyły.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka