Dodaj do ulubionych

Wycieczka, czy jechać z hmmm dziwną koleżanką.

06.07.22, 20:22
Cześć, za 2 tygodnie miałam jechać ze znajomą na urlop. Nie znamy się super dobrze, to jednak znajoma. Pokój razem, osobne łóżka. Od niedawna rozmawiamy częściej, bo komunikujemy się w sprawie podróży. I jest problem. Rozmawiając z nią rozmijają mi nam się oczekiwania. Dziewczyna jest Włoszką, jedzie więc do swojego kraju. Lądujemy w większym włoskim mieście, zapytałam więc czy zajedziemy tam trochę pozwiedzać, czy chce jechać prosto do hotelu. Chce jechać do hotelu, bo według niej to miasto jest brzydkie, a ja mogę pojechać tam w inny dzień i wtedy ona nie zapłaci za ten jeden dzień użytkowania samochodu. Tak mi napisała.
Poza tym co mi nie odpowiada. Gadanie ciągle o swoim wieku. Ma 38 lat, ale bierze miniówki i szpilki.
Co mnie to obchodzi… Chce poznawać ludzi na ulicy. Niestety ja taka nie jestem. Co prawda do introwertyczki mi daleko, ale nie chcę poznawać Włochów w barach.
Kupiłam już super drogie bilety lotnicze, hotel można bezpłatnie odwołać, mówiła że jakąś tam zaliczkę zapłaciła. Samochodu jeszcze nie rezerwowałam.
Szczerze? Boję się jej. Boję się że nie wytrzymam tego tygodnia skoro już teraz to ona dyktuje co będziemy robić.
Szkoda mi jednak wydanych pieniędzy na bilet. Co byście zrobiły? Jechały czy napisały że nic z tego. Napisałabym prawdę. Na pewno by się wkurzyła, bo pewnie nie znajdzie osoby co z nią poleci w tak krótkim terminie.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka