Dodaj do ulubionych

Warszawianki jaka u was pogoda?

08.07.22, 09:54
Za chwilę wyjeżdżam i nie wiem jak się ubrać 😀 Zimno u was? Pada? Wieje? Słoneczko świeci? Czy może buro, ponuro i mokro jak wskazuje mi pogoda w telefonie?
Obserwuj wątek
    • gaskama Re: Warszawianki jaka u was pogoda? 08.07.22, 09:58
      22 stopnie, świeci słońce, ale są chmury. Dziś mają być burze i ma padać, tak od południa.
    • gaskama Re: Warszawianki jaka u was pogoda? 08.07.22, 10:00
      Ale generalnie cały dzień ma być 20 do 22 stopni. Tylko parasol zabierz.
    • martini.n Re: Warszawianki jaka u was pogoda? 08.07.22, 10:00
      Słońce i 22 stopnie. Ale to teraz, moja prognoza przewiduje deszcz po poludniu.
    • heca7 Re: Warszawianki jaka u was pogoda? 08.07.22, 10:02
      Pogoda typowo lipcowa. Czyli szału nie ma tongue_out Słońce jest ale po ostatniej ulewie jakoś wilgotno. No i chmury są. Ma być 21 i może popadać. Ale nie wieje.
    • hrabina_niczyja Re: Warszawianki jaka u was pogoda? 08.07.22, 10:15
      Dzięki, czyli tak jak u mnie. W takim razie zakładam sukienkę i cieplejszy żakiet. No i parasol zabieram 😛
      • gaskama Re: Warszawianki jaka u was pogoda? 08.07.22, 10:17
        Ja lubię temperatury 18 stopniowe. 22 to dla mnie już pogoda na "bez żakietu" albo na cienki żakiet. Ale ludzie mają różne odczucie ciepła. Tym bardziej, że po ostatnich opadach jest tak jakoś parno, wilgotno.
      • heca7 Re: Warszawianki jaka u was pogoda? 08.07.22, 10:34
        No to zapraszamy smile Jakoś puściej się w Wawie zrobiło, chyba ludziska powyjeżdżali na urlopy.
    • mava1 Re: Warszawianki jaka u was pogoda? 08.07.22, 10:22
      u mnie 24 stopnie na termometrze, czyli typowa letnia temperatura (przynajmniej kiedyś).
      Słońce prześwituje przez chmury. Spokojnie można przemieszczac się z krótkim rękawem i tak wszyscy wokół chodzą
      Raczej "ciepleszy żakiet' to za dużo. Ew. lżejszy żakiet, jesli potem się ochłodzi.
    • kurt.wallander Re: Warszawianki jaka u was pogoda? 08.07.22, 11:08
      Mnie ostatnio wiecznie ciepło, więc raczej brałabym cienki żakiet, jesli już. U mnie przed chwilą przeleciał deszczyk, jest duzo wilgoci w powietrzu i pochmurno. 20 stopni. Pod Warszawą, więc w Warszawie może być cieplej.
    • arwena_11 Re: Warszawianki jaka u was pogoda? 08.07.22, 11:44
      W tej chwili grzmi i się zachmurzyło. Ale jest przyjemnie. Nie gorąco i nie zimno.
    • hrabina_niczyja Re: Warszawianki jaka u was pogoda? 08.07.22, 16:56
      Oj, powiem wam, że pogoda nieciekawa. Pada na zmianę ze słońcem, duszno, parno. Jakaś burza nawet była. Wzięłam cienki żakiet jednak i dobrze zrobiłam. Ale co mnie zastanawia to Wawa jest pusta. Jechałam z centrum na Kabaty i zero ruchu.
      • nicknanowyrok Re: Warszawianki jaka u was pogoda? 08.07.22, 19:58
        Pięknie dziś w Wawie. O 16 burza i ściana deszczu. Teraz rześko, na Narodowym zbliża się święto smile
      • kurt.wallander Re: Warszawianki jaka u was pogoda? 08.07.22, 20:06
        Wakacje, weekend. Normalka. Jeszcze pewnie zależy, o której godzinie.
      • gaskama Re: Warszawianki jaka u was pogoda? 08.07.22, 20:23
        To ty byłaś tą dziewczyną, której mówiłam, jak dojść do metra?
        • hrabina_niczyja Re: Warszawianki jaka u was pogoda? 08.07.22, 21:18
          Nie 😀 Ja wiem jak dojść do metra 😉 Ale przemieszczałam się metrem na Kabaty i kurde pusto. Za to jakaś ematka czytała ematke 😀
      • heca7 Re: Warszawianki jaka u was pogoda? 08.07.22, 21:30
        Co roku w lipcu i najdalej do połowy sierpnia Warszawa jest taka pusta. Tym bardziej w weekendy albo już w piątek. Bo ludzie wyjeżdżają.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka