Dodaj do ulubionych

Ciocia Krysia na FB馃う

09.07.22, 17:49
Ciocia ma 67 lat. Ciocia nie kuma nietykiety. Nie omieszka zbluzga膰 ka偶dego kto odniesie si臋 do jej wpis贸w per ty. Cioci w艂膮cza si臋 agresor, nie bierze je艅c贸w, te jej wypociny ka偶dy mo偶e przeczyta膰.
U艣wiadamiana, owszem, ale do cioci masz m贸wi膰/pisa膰 per pani. Je艣li nie to jeste艣 " g艂upia g贸wniara co to 偶ycia nie zna i szacunku do starszych z domu nie wynios艂a, a tak w og贸le co ch艂op robi na tej grupie ( kulinarna)".
Dzisiaj posz艂o o przecier z pomidor贸w: ciocia nie dodaje surowej cebuli bo fermentuje, ona ja podsma偶a i tylko tak mo偶na robi膰 przecier. Je艣li inni robi膮 inaczej to s膮" g艂upi."
Grupy otwarte馃槀
Obserwuj w膮tek
    • angazetka Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 17:52
      Przykro, 偶e ciocia nie umie si臋 zachowa膰, ale co wi臋cej...?
    • panna.nasturcja Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 17:54
      No i?

• anorektycznazdzira Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 17:57
      Zgaduj臋, 偶e ciocia nigdy nie umia艂a si臋 zachowa膰, tylko teraz grono 艣wiatk贸w ma jakby szersze?
      • anorektycznazdzira Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 17:57
        *艣wiadk贸w of kors
    • la_bonne_cusine Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 17:57
      No i to , 偶e FB to nie kolejka do mi臋snego czy innego warzywniaka. Seniorzy chyba nie maj膮 艣wiadomo艣ci, 偶e nic nie ginie. Przynajmniej cz臋艣膰.
      • angazetka Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 18:42
        A czy ciocia w outernecie jest mi艂a i uprzejma?
    • abecadlowa1 Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 17:58
      Pi臋kny temat na stand upa. Mogi臋 ukra艣膰?
      • annaboleyn Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 20:13
        Wyobrazi艂am sobie, jak ten stand up robi Olka Szcz臋艣niak <3
        • abecadlowa1 Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 21:45
          馃榾
        • sylwianna2018 Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 22:49
          annaboleyn napisa艂a:

> Wyobrazi艂am sobie, jak ten stand up robi Olka Szcz臋艣niak <3

馃榾馃憤馃榾
    • mister-monster [...] 09.07.22, 18:06
      Wiadomo艣膰 zosta艂a usuni臋ta ze wzgl臋du na z艂amanie prawa lub regulaminu.
      • anorektycznazdzira Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 18:22
        ematki p艂ci m臋skiej r贸wnie偶 nie kumaj膮 i na przyk艂ad obra偶aj膮 moderatorki
        • mister-monster Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 18:30
          anorektycznazdzira napisa艂a:
          > ematki p艂ci m臋skiej r贸wnie偶 nie kumaj膮 i na przyk艂ad obra偶aj膮 moderatorki
          >

Bo moderatorki my艣l膮 偶e s膮 bogami (boginiami) na tym forum i kasuj膮 posty wed艂ug swojego widzimisi臋.
          Nie wiedz膮 o tym 偶e za takie co艣 mog膮 by膰 pozbawione moderatorstwa?
        • marta.graca Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 18:44
          Ale na FB moderacja wpis贸w z powodu obra偶ania kogo艣 praktycznie nie istnieje.
          • angazetka Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 18:56
            Na grupach mo偶e istnie膰.
          • alpepe Re: Ciocia Krysia na FB馃う 11.07.22, 14:31
            Ja tam kasuj臋 w grupie, gdzie moderuj臋, zreszt膮 z przypadku. Nie ma wyzwisk i tyle.
    • iberka Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 18:27
      No i co w zwi膮zku z tym? Nikt nie ka偶e Tobie mie膰 ciocibw znajomych - b臋dziesz zdrowsza.
    • heca7 Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 18:43
      W przecierze pomidorowym jest cebula?! W 偶yciu nie s艂ysza艂am a ze dwadzie艣cia lat robi臋 sama na zim臋 a rodzice odk膮d pami臋tam te偶 robili bez cebuli.
      • lella_two Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 18:53
        A偶 chcia艂oby si臋 spyta膰, co to za grupa i przeprowadzi膰 krucjat臋 #zerocebuliwprzecierze 馃榿
        • heca7 Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 18:57
          A偶 偶a艂uj臋 , 偶e nie mam FB big_grin
      • marszawka Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 18:55
        Te偶 mnie to zastanowi艂o w tym wpisie馃槑
      • berdebul Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 19:40
        Robi臋 3 wersje: same pomidory na zup臋, gotowy sos z cebul膮, zio艂ami itd, faktycznie cebula musi by膰 przesma偶ona, gotowy sos do pizzy (pomidory, zio艂a, czosnek).
      • mid.week Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 20:01
        O ty g艂upia, ty! 馃榿
    • umi Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 18:45
      Starych drzew si臋 nie przesadza. Przynajmniej ciocia dobrze si臋 bawi, a jej wiedza kulinarna nie przepadnie.
      Politycy codzie艅 robi膮 wioch臋 w sejmie i jako艣 nie maja z tego powodu gorszego samopoczucia, wi臋c taka ciocia te偶 si臋 jaka艣 czasem trafi.
      • arthwen Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 23:29
        Stare drzewa jak najbardziej si臋 przesadza. Jest to trudniejsze i bardziej kosztowne i tyle. A niewychowani seniorzy jak najbardziej mog膮 si臋 nauczy膰 zachowywa膰 poprawnie, albo wylec膮 z danej grupy (nie tylko na fb, w 偶yciu to dzia艂a tak samo).
    • pani_libusza Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 18:49
      Wygaszam ciocie. Na Facebooku, 偶eby nie by艂o.
    • barbibarbi Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 19:16
      Te偶 mam tak膮 cioci臋, nie kuma, bluzga i potem domaga si臋 od "Facebooka" aby usun膮艂 posty, w kt贸rych si臋 z niej 艣miej膮. Nie wie biedula, 偶e sama mo偶e sobie usun膮膰 posty, mo偶e nawet kto艣 by jej podpowiedzia艂, ale 偶yciowo te偶 jest upiorna starsz膮 pani膮, poza tym ma c贸rk臋, kt贸ra wie doskonale jak jej mama si臋 kompromituje. Smutne to i straszne.
    • potworia116 Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 19:25
      Nie wiem jak wy, ale ja uwa偶am, 偶e to urocze, a przynajmniej zabawne.
    • ruscello Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 20:04
      Kojarz臋 to zjawisko 馃檲 moja ciocia na szcz臋艣cie tylko wrzuca r贸偶ne 偶yciowe mundro艣ci i s艂odkie zwierz膮tka. Te艣膰 z kolegami wymienia boomerskie obrazki i 偶arciki. Poza netem a偶 tak tego u nich nie wida膰 馃槄
      • taje Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 21:47
        To ja szczerze powiem, 偶e z dwojga z艂ego wol臋 cioci臋 Krysi臋 walcz膮c膮 jak lwica o smak sosu pomidorowego na FB ni偶 osoby, kt贸re potrafi膮 si臋 komunikowa膰 tylko balonikami, serduszkami i sentencjami rodem z Coelho.
        • annaboleyn Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 22:01
          Masz na my艣li moj膮 ulubion膮 styl贸wk臋 uroczych starszych pa艅? wink (i weso艂ych pan贸w!) noizz.pl/spoleczenstwo/co-na-facebooku-umieszcza-twoja-babcia/3928vj2
          • taje Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 22:42
            Haha! Przy czym tu jeszcze jaki艣 poz贸r my艣li (motywacyjnej ale zawsze) si臋 przewija. Ja mam w znajomych na facebooku hodowczyni臋, od kt贸rej kupi艂am swojego kota - jej komentarze, jak r贸wnie偶 komentarze pod jej postami sprowadzaj膮 si臋 do feerii balonik贸w i serduszek, aaa. Jak w Opowie艣ci Podr臋cznej, liter nie ma. Wyj膮tkiem by艂y gor膮ce deklaracje po 24 lutego w sprawie braterstwa i siostrze艅stwa hodowc贸w rosyjskich i europejskich bo koty ponad wszystko.
          • panna.nasturcja Re: Ciocia Krysia na FB馃う 11.07.22, 01:45
            Przyznam, 偶e poziom pogardy autora wobec starszych os贸b rozwali艂 mnie strasznie, nie chcia艂abym pana nigdy w 偶yciu spotka膰.
            (tego typu obrazk贸w nie znosz臋 organicznie, ale to nie ma nic do rzeczy).
            • annaboleyn Re: Ciocia Krysia na FB馃う 11.07.22, 14:13
              Nie czyta艂am tekstu, ale wierz臋 na s艂owo smile
          • gaga-sie Re: Ciocia Krysia na FB馃う 11.07.22, 21:14
            O to, to. M贸j m膮偶 ma na FB znajoma starsz膮 pani膮. Wrzuca艂a tego typu obrazki, galopuj膮ce brokatowe konie i 偶yciowe sentencje. Kazdego dnia wita艂a si臋 i 偶egna艂a z wszystkimi serdecznie r贸偶nymi grafikami. Na szcz臋艣cie jej przesz艂o. Teraz wrzuca zdj臋cia swoich potraw, ale rzadziej.
    • mid.week Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 20:05
      Najgorzej jak taki 艣wir to partner. Oznaczasz si臋 偶e艣 "w zwi膮zku" i wszyscy Twoi znajomi czytaj膮 jego publiczne wypociny. Z ciocia to luz, ciocia maj膮 inne nazwiska ni偶 my, mo偶na udawa膰 偶e "nie znam tej pani"
      • majenkir Re: Ciocia Krysia na FB馃う 11.07.22, 14:39
        mid.week napisa艂a:
        Oznaczasz si臋 偶e艣 "w zwi膮zku"

Po co?
        • mid.week Re: Ciocia Krysia na FB馃う 11.07.22, 17:34
          majenkir napisa艂a:

> mid.week napisa艂a:
          > Oznaczasz si臋 偶e艣 "w zwi膮zku"

>
          >
          > Po co?

Nie mam poj臋cia ale ludzie tak robi膮
    • klaramara33 Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 21:31
      No prostacka ciocia.
    • krwawy.lolo Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 21:40
      Ciocia Krysia by艂a po艂owicznie kul. Mieszka艂a w domku pod L膮dyn臋. By艂臋 tam. W roku, w okolicach kt贸rego wi臋kszo艣膰 eMatek 艣wiat艂o艣膰 pado艂a dopad艂a.
      • krwawy.lolo Re: Ciocia Krysia na FB馃う 09.07.22, 22:47
        Lolo
      • jasnoklarowna Re: Ciocia Krysia na FB馃う 11.07.22, 20:10
        Czyli co to by艂 za rok?
        Nieobyta jestem jak nie wiem co ta 艣wi臋to艣膰 pado艂a i jak ona dopada?

Czy to chodzi o jaki艣 rok urodzenia ematek? to偶 na ematce rozstrza艂 narodzin ko艂o 30 lat jak nie wi臋kszy. S膮 tu i 60 i 30
    • mandre_polo Re: Ciocia Krysia na FB馃う 11.07.22, 07:06
      Ka偶dy ma swoj膮 krysie na FB. Moja jest kilka lat m艂odsza i ma misje podr贸偶owa膰 bez granic i zdawa膰 relacj臋, reklamowa膰 miejsce urodzenia i zamieszkania, fotografowa膰 talerze z tym co spo偶ywa. Tego nie da si臋 czyta膰. Wyg艂aszam co 30 dni
      • simply_z Re: Ciocia Krysia na FB馃う 11.07.22, 14:25
        moja kolezanka tez tak ma niestety. Wstawia foty tych swoich bachorow i madrosci typu: A Nikodemek dzis powiedzial.. bla bla, a ja na to:BL BLA i kurtyna, Obowiazkowo dodaje "kurtyne".
    • vivi86 Re: Ciocia Krysia na FB馃う 11.07.22, 21:25
      Bandytyzm starczy.

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka