Dodaj do ulubionych

Gracie w golfa?? Jacyna Witt

11.07.22, 16:02

Czytała e-matka. Ja już o ekscesach w sieci tej Pani czytam kolejny raz.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28676317,radna-pis-pokazuje-jak-gra-w-golfa-i-przekonuje-ze-jest-elita.html#s=BoxOpImg5
Potem co prawda przeprasza, pisze coś o "darciu nosa" ??

To znowu srał jej kot stępkę ...

A tu jeszcze zebrano złote myśli radnej PIS. Ma kobieta polot...
aszdziennik.pl/138334,galeria-slawy-malgorzaty-jacyny-witt
Obserwuj wątek
    • hanusinamama Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 11.07.22, 16:03
      I niezawodny Andrzej rysuje
      • jammer1974 Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 11.07.22, 16:11
        Andrzej jest genialny
        • kira02 Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 13.07.22, 10:23
          100/100 Zawsze w punkt puentuje rzeczywistość, podobnie jak prowadzący fanpage NIE.

Fakt, ze kontentu im nie brakuje...
    • jammer1974 Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 11.07.22, 16:10
      Nudziarstwo. Nie gramy. Ale zeby nie bylo ze jestesmy takie fajne i zwykle to zdarza sie nam w tenisa zagrac. Czy ktos wie czy tenis jest jeszcze prestizowy? Ale to tylko dlatego ze maz tenisista to czlowiek se troche poodbija.
      Co do pani Witt to szkoda komentowac. Kompleksy z glupota Ida w zgranej parze.
    • heca7 Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 11.07.22, 16:20
      Gram. W krokieta big_grin
      I niech mnie teraz Jacyna przebije tongue_out
      upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/39/Croquetplayers.jpg/1200px-Croquetplayers.jpg
    • shellyanna Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 11.07.22, 16:21
      Właśnie zamierzałam założyć wątek. Posłance przygrzało na tym polu podobnie jak prawniczce medycznej 😁
    • woman_in_love Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 11.07.22, 16:51
      osmiorniczki haha
    • abecadlowa1 Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 11.07.22, 16:52
      Ma talent. Rozkręciłaby niejedną jatkę na ematce
      • ewka.n Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 11.07.22, 17:03
        abecadlowa1 napisała:

> Ma talent. Rozkręciłaby niejedną jatkę na ematce

A gdzie tam. Takie mało subtelne walnięcie wprost zostałoby tu zlane zdrowym, ciepłym sikiem (ze środkowego strumienia). Nawet mało subtelnej berdze do pięt nie dorasta smile
        • asia.sthm Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 11.07.22, 17:44
          Ona sie chyba z Krycha P. sciga ktora bardziej prostacka.
          Tu nie mialaby latwo, ulewałaby jak niemowlak big_grin
          • asia.sthm Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 11.07.22, 19:50
            "Jak tam chłopcy z Platformy Obywatelskiej? Haratacie w pospolitą gałę? No widzicie. A ja, z PiS-u, na najlepszym w Polsce polu golfowym i jednym z 3 najlepszych w Europie, haratam sobie w golfa z handicap 13,5 jak Tiger Woods, Barack Obama, prezydent USA czy Ivanka Trump i jej mąż" - napisała w niedzielę na Twitterze Małgorzata Jacyna-Witt,

Mnie jeszcze interesuje, ktore to jest jedno z trzech najlepszych w Europie.

*Sand Valley Golf Resort. Pasłęk, woj. warmińsko-mazurskie.
            *Modry Las Golf Club. Choszczno, woj. zachodniopomorskie.
            *Kraków Valley GCC. Kraków, woj. małopolskie.
            *Postołowo GCC. Gdańsk, woj. pomorskie.

Jacynta polała wody jak rasowa pisowa bo polskiego pola golfowego nie ma nawet w pierwszej setce rankingu europejskim, chyba ze sama jakis ranking na szybko ustalila po pijaku big_grin
            Cuda i zwidy.
            • ichi51e Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 15.07.22, 06:53
              tak patrząc na zdjęcie to "po pijaku"wydaje się wielce prawdopodobne
      • furiatka_wariatka Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 12.07.22, 12:03
        Ja nawet podejrzewam ją o udzielanie się na ematce
        • asia.sthm Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 12.07.22, 12:27
          🤣 a gdzie jej będzie lepiej?
          • em_em71 Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 13.07.22, 23:01
            Na ematce nie, ale na lokalnym forum, jak jeszcze prężnie działało z 15 lat temu, to i owszem.
    • tanebo001 Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 11.07.22, 16:57
      Wsioka z wiochy wyciągniesz ale vice versa już nie...
    • semihora Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 11.07.22, 17:46
      Ja tam jestem dziadówa, nie gram i mi z tym naprawdę dobrze suspicious
    • myelegans Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 11.07.22, 19:24
      Nie gracie, ale sie naucze na emeryturze, bardzo dobry do celow towarzyskich,,,, u nas liczne ligi emeryckie dzialaja...

ale poslanka .... moj boze....
    • livia.kalina Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 11.07.22, 20:36
      To jest historia urocza z bardzo wielu względów. Po pierwsze - Jacyna, można by się po prostu smiać, że zwykły głupek ale posadzona w zarządzie spółki skarby państwa przez pis za nasze pieniądze popełniła wpis kretyński i żenujący. Po drugie- w partii zapadła decyzja, ze trzeba jakoś Jacynę wytłumaczyć, więc minister cyfryzacji przygotował szybki komunikat, jakoby to doszło (jak zwykle) do włamania na konto, a usłużny pisowski Tygodnik Solidarność go opublikował. Tyle że nie skonsultowali tego z samą Jacyna, a ta w międzyczasie tradycyjnie nieszczerze przeprosiła. Tygodnikowi Solidarność pozostało fake'a zmyślonego przez Andruszkiewicza usunąć.
      • asia.sthm Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 11.07.22, 23:16
        Ale jaja 🤣
      • dramatika Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 11.07.22, 23:40
        Aferka rzeczywiscie zabawna łamane przez żenująca, zwłaszcza z tym Andruszkiewiczem, ale mnie bardziej bawi to, że ty livka zawsze jesteś najbardziej zorientowana w takich tematach i sypiesz screenami jak z rękawa big_grin. Jak przystało na przeciętną ematkę nie - oszołomkę, która nic tylko kochającym mężem się zajmuje, dziećmi i używaniem realnego życia big_grin
        • livia.kalina Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 11.07.22, 23:54
          Co ty biedaczko możesz wiedzieć o życiu kobiety z kochającą rodziną i dobrze zaopiekowanymi, szczęśliwymi dziećmi?
          • asia.sthm Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 12.07.22, 00:04
            Ona tak jak wsciekly ratlerek lubi do kostek doskoczyc. I tak sie ciesz ze w liczbie pojedynczej do ciebie zagadala, normalnie to jej sie nadawczynie rozmnazaja ....w cale grozne lewactwo na raz. Zachwiana percepcja, kruchutka.
            • livia.kalina Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 12.07.22, 00:06
              Przecież wiem jak jest. Ma przejeb..e życie i nie może się pogodzić z tym, że inni nie. Ot taka nasza forumowa kaja godek.
          • dramatika Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 12.07.22, 00:07
            livia.kalina napisała:

> Co ty biedaczko możesz wiedzieć o życiu kobiety z kochającą rodziną i dobrze za
            > opiekowanymi, szczęśliwymi dziećmi?

Dużo można się dowiedzieć. Po historii forumowych wpisów, wskazujących na rodzaj fascynacji tongue_out Te dzieci to chyba mąż lub dalsza rodzina czyni "zaopiekowanymi", no chyba że wycinasz screeny z paJacyną i Andruszkiewicziem w ramach obowiazków zawodowych big_grin
            • livia.kalina Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 12.07.22, 11:18
              Screeny kopiuje z obserwowanych przeze mnie kont na tt i zajmuje mi to około 10 s podczas siedzenia na plaży w Międzyzdrojach smile Gdzie jestem ze swoją rodziną. Słyszałaś o czymś takim jak rodzina, ktoś ci kiedyś już opowiadał jak może być? Czy zbyt jesteś zajęta szorowaniem kibli na spłatę nory w kredycie frankowym?
              • pomozeciepomozemy Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 12.07.22, 12:31
                plaża vs. kibel/nora/kredyt
                czarno-biały świat
              • dramatika Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 13.07.22, 10:39
                livia.kalina napisała:

> Screeny kopiuje z obserwowanych przeze mnie kont na tt i zajmuje mi to około 10
                > s podczas siedzenia na plaży w Międzyzdrojach smile
                > Czy zbyt jesteś zajęta szorowaniem kibli na spłatę nory w kredycie frankowy
                > m?

Po co ci screeny z pajacyną wklejać, jak możesz nam wkleić swoje zdjęcie z parawaningu w Międzyzdrojach - przekaz do ludu czyszczącego kible dokładnie ten sam smile
                • livia.kalina Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 13.07.22, 23:09
                  Ty nie jesteś "lud czyszczący kible", nie pochlebiaj sobie. Ty jesteś pretensjonalną hipokrytką marzącą jedynie, żeby wszyscy mieli zjeb..ne życie jak ty.
                  • dramatika Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 13.07.22, 23:13
                    livia.kalina napisała:

> Ty nie jesteś "lud czyszczący kible", nie pochlebiaj sobie.

Zdecyduj się big_grin
                    • livia.kalina Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 13.07.22, 23:30
                      Jesteś hipokrytką jak Jacyna, masz się za elitę i żeby poczuć się lepiej i nie wypaść z tej roli, umniejszasz wszystkim w koło i wymyślasz rzekome wady i przewinienia. Nudna w tym jesteś i przewidywalna i tylko zaśmiecasz forum, nic konstruktywnego i wartościowego do niego nie wnosząc. Mój błąd, że do tej pory cię nie wygasiłam ale właśnie nadrabiam.
                      • dramatika Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 14.07.22, 00:47
                        livia.kalina napisała:

> Jesteś hipokrytką jak Jacyna, masz się za elitę i żeby poczuć się lepiej i nie
                        > wypaść z tej roli, umniejszasz wszystkim w koło

What? big_grin
                        A kto wytyka palcem Jacynę i jednocześnie z plaży w Międzyzdrojach nadaje na ludzi czyszczących kible? Ty w ogóle kontrolujesz co piszesz? big_grin

> Mój błąd, że do tej pory cię
                        > nie wygasiłam ale właśnie nadrabiam.

Nareszcie. Trafiony zatopiony smile
              • kokosowy15 Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 13.07.22, 22:45
                Czyżbyś gardzila ludźmi pracującymi fizycznie żeby zarobić na mieszkanie? Czym różnisz się od w/w jacyny? Też uważasz się za elitę?
                • livia.kalina Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 13.07.22, 23:06
                  nie, gardzę jedynie hipokrytką dramatysia
                  • dramatika Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 13.07.22, 23:13
                    livia.kalina napisała:

> nie, gardzę jedynie hipokrytką dramatysia

A Jacyna gardzi jedynie "chłopcami z Platformy Obywatelskiej". I po co tyle krzyku? smile
            • asia.sthm Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 12.07.22, 12:26
              Dramatisiu ty się nie czepiaj, kazdy porzàdny człowiek robi teraz screeny z jacynà. Ty myślisz że po co ona się tak wysila. Daj kobiecie pobrylować jako i ty brylujesz 😆
      • dramatika Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 15.07.22, 00:28
        livia.kalina napisała:

> w partii zapadła decyzja, ze trzeba jakoś Jacynę wytłumaczyć, więc minist
        > er cyfryzacji przygotował szybki komunikat, jakoby to doszło (jak zwykle) do wł
        > amania na konto, a usłużny pisowski Tygodnik Solidarność go opublikował. Tyle ż
        > e nie skonsultowali tego z samą Jacyna, a ta w międzyczasie tradycyjnie nieszcz
        > erze przeprosiła. Tygodnikowi Solidarność pozostało fake'a zmyślonego przez And
        > ruszkiewicza usunąć.

Powracam do tego, bo mi to trochę nie dawało spokoju. Livka znana jest skądinąd z szerowania różnych fejków, ja co prawda o tej części afery z Jacyną nie słyszałam, ale też nie śledziłam jakoś namiętnie tematu i wydało mi się zresztą prawdopodobne, że Andruszkiewicz mógł puścić takiego babola.
        No ale jednak to sprawdziłam i minutę mi zajęło dotarcie do tego, że fejkiem jest, jakoby Andruszkiewicz napisał, że Jacynie zhakowali konto. To tylko jakiś dowcipniś napisał, że Andruszkiewicz to napisał. Faktem jest jednak, że tygodnik solidarność to łyknął. Pytanie czy nasza liveczka wygrzewająca kości na plaży i gardząca plebsem szorujacym kible też łyknęła fejka niczym baba z podkarpacia propagandę PiS, czy celowo sieje dezinformację smile

• martishia7 Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 12.07.22, 11:26
      Cóż, jak widać, kij od golfa również leży dobrze dopiero w trzecim pokoleniu.
    • joaz Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 12.07.22, 11:55
      Ale czy to nie dawny senator PO pan Person grywał w golfa a nawet prezesował PZG.
    • babsee Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 13.07.22, 10:53
      Ile w niej jest pogardy dla drugiego człowieka....szok. Słowa, jakich używa, świadczą o jakimś totalnym, nieprawdopodobym oderwaniu od rzeczywistości ale ta pogarda mnie aż uderza.
      ps. w golfa probowałam grac raz- nie moja bajka, nudne jak cholera. Ale pewnie dlatego, że byłam na kiepskim polu golfowym smile
      • dramatika Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 13.07.22, 10:59
        babsee napisała:

> Ile w niej jest pogardy dla drugiego człowieka....szok.

Owszem. Jacynę jednak PiS zawiesił, a livkę, moderatorkę forum gazety, nikt za podobne teksty strofować nie zamierza smile
      • sumire Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 13.07.22, 11:09
        Ja wiem, czy taki szok... Ot, po prostu mentalna reprezentacja PiS w całej okazałości, babina oderwana od pługa, której udało się złapać Pana Boga za nogi i uważa, że nachalne obnoszenie się ze statusem przykryje wrodzone chamstwo. Dowód na to, że frak (czy też kij w tym przypadku) dobrze leży w trzecim pokoleniu. To samo, co Kempa, Tarczyński w swoim jacuzzi i Kownacki od uczenia tych kmiotów Francuzów jedzenia widelcem. I Ogórkowa z Jakimowiczem.
        • ladymercury Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 13.07.22, 16:54
          Ja to bym wolała grać w polo. Piękne rumaki i fajne chłopaki. Golf jest nudny. I te emeryckie jazdy meleksami... 😄
          • asia.sthm Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 13.07.22, 17:19
            > I te emeryckie jazdy meleksami... 😄

Chyba cie zazdrosc zzera. Dobry buggy nie jest zly na gorzystym korcie.
            • ladymercury Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 13.07.22, 18:32
              Niespecjalnie.
          • sumire Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 13.07.22, 17:25
            Ja w rugby tongue_out
            • ladymercury Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 13.07.22, 18:27
              Te zwarcia... 😋
              • sumire Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 13.07.22, 22:43
                Cała bym raczej z tego nie wyszła, ale przynajmniej miałabym piękne ostatnie chwile przed śmiercią wink
    • vivi86 Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 13.07.22, 21:49
      Babina pojechała niczym Kinia Rusin, która nie weszła w opcje kapci z kimś tam tańczyła za rękę, a Leo di Caprio posyłał jej uśmiechy...czy coś. I takie kocopoly popełniają baby ca 50 ,🤦
    • tanebo001 Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 13.07.22, 21:52
      oko.press/arystokraci-na-dworze-krola-jaroslawa-jak-elita-pis-sluzy-polakom/
      • asia.sthm Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 13.07.22, 22:41
        znakomity tekst

I tak oto dziś palec monarchy ( Jaroslawa ) m.in.:

* wywyższył golfistkę Jacynę-Witt,

* wskazał ministra Michała Cieślaka, który nakazał ukarać za krytykę panią z poczty w Pacanowie,

* dotknął Magdalenę Ogórek z propagandowego TVP Info, która narzeka, że nie stać ją na Oxford dla córki, więc rozważa Mediolan,

* natchnął Łukasza Mejzę, oskarżanego o oszustwa i chwalącego się, że garnitury szyje sobie na miarę,

* mianował Julię Przyłębską, cierpiącą szykany w podgrzewanym basenie

* i showmana Adama Glapińskiego, który za ponad milion zł rocznie występuje w NBP,

* o tabunach osób związanych z PiS, zarabiających miliony w spółkach Skarbu Państwa, nie wspominając.

to tylko poczatek listy
        • kokosowy15 Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 13.07.22, 22:51
          Zazdrościsz, że znalazła to miejsce gdzie stoją konfitury, a ty nie? Przecież zarobiła, to ma. Dla przypomnienia - powyższe teksty dotyczyły mnie, gdy pisałem o wywyższających się, bogatych.
          • rb_111222333 Re: Gracie w golfa?? Jacyna Witt 14.07.22, 08:19
            To jednak duża różnica, jeśli ktoś dorabia się majątku swoim sprytem czy umiejętnościami, a jak ktoś jest mierny ale wierny i za, swoją lojalność i służalczość wobec partii dostaje dobrze opłacaną posadę z naszych pieniędzy, na którą nie ma żadnych kwalifikacji

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka