Dodaj do ulubionych

A mój mały syneczek…

11.07.22, 22:43
Który ma ponad 180 cm wzrostu, odebrał świadectwo ukończenia szkoły! Kiedy ten czas zleciał? Jak? 😱 Przecież dopiero co marzył o tym, że jak będzie duży, to też będzie jeździł śmieciarką 😁. Na szczęście z wiekiem marzenia mu się ciut zmieniły i po wakacjach rozpoczyna naukę w średniej szkole informatycznej, do której dostał się bez egzaminów ze względu na wysoką średnią na świadectwie. Dumna jestem, o!

Tak tylko pochwalić się chciałam, bo strasznie się cieszę. Jeszcze półtora roku temu syn przechodził kryzys i miał problemy w szkole, ale dał sobie radę i to jak!

Przy okazji życzę wszystkim ematkom, które też się denerwują rekrutacją do szkół średnich czy na studia, żeby ich bombelki dostały się tam, gdzie im się marzy!
Obserwuj wątek
    • taki-sobie-nick Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 22:45
      A ty ile masz wzrostu?
      • eliszka25 Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 22:48
        Ja mam mało wzrostu, jestem ponad 20 cm niższa od mojego syna, ale dla mnie on zawsze będzie moim małym syneczkiem. Oczywiście tylko sentymentalnie, bo nie zamierzam go upupiać.
    • little_fish Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 22:46
      Gratulacje i powodzenia 👍😊!!!
      • eliszka25 Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 22:49
        Dziękuję w imieniu syna.
    • bi_scotti Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 22:47
      Congrats! I co teraz? Wielkie lody czy inny "bonus"? big_grin Celebrujcie! Cheers.
      • eliszka25 Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 22:51
        Dostał nowego iPhona 😁. Świętowania jeszcze nie było, bo syn poszedł na imprezę pożegnalną z klasą, a od wczoraj jest chory. Może w przyszły weekend coś wykombinujemy.
    • iwoniaw Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 22:49
      Gratuluję, łączę sie w zaskoczeniu, że moje małe dzidziusie się na studia rekrutują i w liceum do kolejnej klasy przechodzą, kiedyż to tak wyrosło wszystko? 😉
      • eliszka25 Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 22:53
        Dziękuję

No właśnie, kiedy oni tak urośli? Ja już jestem najniższa w domu! 😄
    • shmu Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 22:49
      Brawo, gratulacje dla Ciebie i syna!
      • eliszka25 Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 22:53
        Dziękuję!
    • nuka_2 Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 22:52
      Gratulacje! Szybko te dzieci rosną 🙂 U nas jeszcze nerwówka, czekamy na wyniki rekrutacji do LO i na studia.
      • eliszka25 Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 22:55
        Dziękuję. Rosną jak szalone, nie wiadomo kiedy 😊

Trzymam kciuki za wasze rekrutacje!
        • nuka_2 Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 23:04
          Dziękuję za kciuki.
    • mikams75 Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 22:53
      Gratulacje!

A co do smieciarki - tez mialam takie mysli w dziecinstwie, wowczas w szarej otaczajacej rzeczywistosci bylam totalnie zachwycona wsciekle pomaranczowymi kamizelkami i niesamowita technika smieciarki big_grin
      • eliszka25 Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 22:59
        Dziękuję!

U nas na podwórku było sporo dzieci mniej więcej w wieku mojego syna i jak przyjeżdżała śmieciarka, to wszyscy biegli patrzeć. Stali tacy zafascynowani śmieciarką, która podnosi kontenery ze śmieciami i wysypuje zawartość aż pewnego dnia mój syn stwierdził, że jak urośnie, to też będzie taką jeździł 😄
    • przepio Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 22:53
      Mam to samo -mlodszy syn, oglądając swoje świadectwo z gimnazjum stwierdził niedawno, że wiedział, że było źle, ale nie wiedział, że aż tak źle...a teraz właśnie wrocil z Erazmusa, zrobil licencjat na 5 i mam wrażenie, że świat stoi przed nim otworem. Jestem dumna.
      • eliszka25 Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 23:01
        Masz powody do dumy, gratuluję! Przed moim jeszcze długa droga, ale trzymam za niego kciuki i wspieram, gdy trzeba.
    • saszanasza Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 22:57
      Gratuluję!
      Mój chcial zostać szambiarzem🙈
      • eliszka25 Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 23:02
        Dziękuję!

Szambiarz też piękny zawód 😄
        • em_em71 Re: A mój mały syneczek… 12.07.22, 08:01
          Ech te mamusie syneczków big_grin
          Mój starszy chciał wozić drewno kominkowe, egzamin na prawko zdany, czeka na wydanie dokumentu, czyli blisko, coraz bliżej spełnienia marzeń wink Chyba, że po maturze się rozmyśli smile
    • mid.week Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 22:59
      Gratulacje!
      Miło i pozytywnie, oby wszystkie dzieciory z problemami się ogarnęły jak i twój syneczek smile Moja w tym roku nigdzie nie zdaje ale cieszę się tym ze widzę jak dorasta, mądrzeje i wychodzi z okresu permanentnego wkurzo-tumiwisizmu.
      • eliszka25 Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 23:05
        Dziękuję!

Dorastanie dzieci, to trudny, ale też fascynujący czas. Fajnie się patrzy na to ich przepoczwarzanie się, choć bywają momenty, kiedy mam ochotę udusić 😉
        • novembre Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 23:23
          Bo bunt nastolatka jest po to, żeby rodzicom nie było żal, jak się dziecko wyprowadzi!
          smile
          • eliszka25 Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 23:26
            Mój starszy się specjalnie nie buntował. Za to młodszy nadrabia za dwóch 😄
    • kurt.wallander Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 23:05
      Gratulacje!
      • eliszka25 Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 23:06
        Dziękuję w imieniu syna!
    • daniela34 Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 23:06
      Gratulacje dla syneczka. I dla wszystkich emamiątek, które dostały się na studia, do szkół średnich i wszędzie tam, gdzie sobie zaplanowaly.
      • eliszka25 Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 23:10
        Dziękuję w imieniu syneczka, a wszystkim dzieciom ematek też gratuluję.
    • novembre Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 23:22
      Gratuluję!! Synowi i rodzicom! smile
      Mój malutki syneczek właśnie dzisiaj poleciał z kumplami na wakacje marzeń do Hiszpanii, czy upały, imprezowanie i ogólne zerwanie ze smyczy mnie przerażają? Ależ skądżeż.
      • eliszka25 Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 23:25
        Dziękuję, a twojemu syneczkowi życzę udanych wakacji!
    • lily_evans011 Re: A mój mały syneczek… 11.07.22, 23:55
      Gratulacje dla Syna i dla rodziców! Bardzo się cieszę!
      • eliszka25 Re: A mój mały syneczek… 12.07.22, 00:00
        Dziękuję! Też bardzo się cieszę, że udało mu się pozbierać w odpowiednim momencie.
    • geoardzica_z_mlodymi Re: A mój mały syneczek… 12.07.22, 06:38
      Supersmile Czyli syn to Twoja pociecha😁 Gratulacje!
      • eliszka25 Re: A mój mały syneczek… 12.07.22, 12:20
        Dziękuję, ogólnie uważam, że dzieci nam całkiem fajne wyszły 😉
    • iberka Re: A mój mały syneczek… 12.07.22, 07:08
      Gratulacje dla syna i dla Was, bo razem daliście radę ☺️
      • eliszka25 Re: A mój mały syneczek… 12.07.22, 12:22
        Dziękuję. Trochę nerwów było, ale najważniejsze, że wykaraskał się z kłopotów.
    • aguar Re: A mój mały syneczek… 12.07.22, 07:29
      Gratulacje!
      • eliszka25 Re: A mój mały syneczek… 12.07.22, 12:22
        Dziękuję ☺️
    • mallard Re: A mój mały syneczek… 12.07.22, 07:54
      Tak to widzisz jest, z tym małymi syneczka mi, mój na przykład, to cztery lata temu zrobił że mnie dziadka. Natomiast jego młodsza siostra, moja mała, słodka córeczka tatusia, to już nawet dwukrotnie!
      Reasumując, - serdeczne gratulacje, czeka Cię jeszcze wiele miłych chwil! 🙂
      • eliszka25 Re: A mój mały syneczek… 12.07.22, 12:25
        Mój jesienią skończy dopiero 16 lat, więc mam nadzieję, że babcią aż tak prędko jeszcze nie zostanę 😄. Choć czas pędzi jak szalony, masz rację.
    • extereso Re: A mój mały syneczek… 12.07.22, 07:56
      Gratulacje 🍀
      • eliszka25 Re: A mój mały syneczek… 12.07.22, 12:25
        Dziękuję!
    • perspektywa Re: A mój mały syneczek… 12.07.22, 08:11
      Rozumien cię doskonale. Mój młodszy syneczek, zawsze taki malutki, właśnie dostał swoją pierwszą wypłatę. Będzie pracował do końca lipca. Potem wakacyjny wyjazd całą rodziną. Fajnie, że nadal chcą z nami jeździć. Starszy nawet dał propozycję, że dorzuci się do paliwa. Miło z jego strony, chociaż na razie z przyjemnością jesteśmy sponsorami wakacyjnych wyjazdów. Duże dzieci są bardzo ok.
      • eliszka25 Re: A mój mały syneczek… 12.07.22, 12:31
        Dzieci nam się starzeję 😉. A tak serio, to fajnie jest patrzeć, jak stają się samodzielnymi ludźmi. Nasi też wciąż lubią wakacje z nami, ale to dopiero nastolatki. Choć syn męża też zapowiada, że wpadnie do nas na wakacje. Co roku przyjeżdża, choć to już pracujący i studiujący 24-latek. Bardzo mnie cieszy, że udało nam się zbudować taką relację między chłopakami, pomimo różnicy wieku.
    • karanissa Re: A mój mały syneczek… 12.07.22, 12:25
      Moj maluszek 187 cm wzrostu tez w zeszlym tygodniu odebral swiadectwo maturalne, co wiecej - wrocil niedawno z komisji z ksiazeczka wojskowa, w ktorej jak byk stoi kategoria A... i kiedy to wszystko zlecialo, tak niedawno myty byl w plastikowej wanience mydlem Bambino... a teraz rekrutacja na studia. Moj borze!
      • eliszka25 Re: A mój mały syneczek… 12.07.22, 12:33
        No właśnie, mój Boże, kiedy to zleciało 😄. Mój do natury jeszcze 4 lata. Skończył szkołę, która jest mniej więcej odpowiednikiem byłych polskich gimnazjów. Po wakacjach zacznie naukę w czymś, co można porównać do liceum w Polsce.

Trzymam kciuki za waszą rekrutację!
    • enigma81 Re: A mój mały syneczek… 12.07.22, 12:32
      Pamiętam bardzo dobrze dzień, w którym zapisywałam córkę do żłobka a dziś czekamy na wyniki rekrutacji na studia. Chlip chlip. Ale malutka jest, ledwie 160cm wink
      Synuś za to, już nie taki malutki bo 195cm skończył właśnie podstawówkę i też nie wiem kiedy to zleciało.
    • primula.alpicola Re: A mój mały syneczek… 12.07.22, 12:38
      Super🙂

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka