Dodaj do ulubionych

Wiedeń - dziękuję!

12.07.22, 10:10
Dziękuję za wszelkie wskazówki i polecajki.

To była cudowna wycieczka. Wróciliśmy zmordowani 😉, ale bardzo zadowoleni.

I jedna rzecz, która naprawdę mnie uderzyła, bo do tej pory nie doświadczyłam tego w żadnym z europejskich dużych miast - ZERO tłumów - brak kolejek do kas, wszędzie wchodziliśmy z marszu. Mile zaskoczenie.
Obserwuj wątek
    • simply_z Re: Wiedeń - dziękuję! 12.07.22, 10:25
      tak sie podniecalas tym Wiedniem, ze czulam sie jakbys planowala wycieczke na polinezyjskie wyspy albo do Butanu co najmniej.
      • triss_merigold6 Re: Wiedeń - dziękuję! 12.07.22, 10:30
        A ja ją rozumiem, bo też lubię mieć zaplanowane jak najbardziej efektywnie. Jak jechaliśmy na objazdówkę Litwa- Lotwa- Estonia, to w kilku miejscach miałam nawet wybrane restauracje.smile
        • taje Re: Wiedeń - dziękuję! 12.07.22, 12:10
          Ja to często wręcz zaczynam od wybierania restauracji big_grin Wakacje bez podróży kulinarnych się nie liczą.
          • pyza-wedrowniczka Re: Wiedeń - dziękuję! 12.07.22, 12:24
            @triss - my planujemy taką objazdówkę w tym roku. Litwa i Łotwa przede wszystkim, Estonia chyba się nie zmieści już w tych planach. Napiszesz, co warto zobaczyć z rzeczy mniej znanych, a które klasyki sobie odpuścić. My z tych zwiedzających i zabieramy rowery ze sobą.
      • aniani7 Re: Wiedeń - dziękuję! 12.07.22, 10:34
        Bo Wieden jest super, tez podniecalam sie, tylko nie na forum, nawet nie wiem dlaczego.
      • grey_delphinum Re: Wiedeń - dziękuję! 12.07.22, 10:35
        Eee, do Butanu czy innych egzotycznych miejsc polecialabym tylko z bp, czyli na zasadzie, że nic mnie nie interesuje w kwestii planowania atrakcji, a w Wiedniu byłam przewodnikiem i kaowcem w jednym 😉
        • melikles Re: Wiedeń - dziękuję! 12.07.22, 10:41
          Z udanej wycieczki wraca się wypoczętym i zadowolonym, a nie zmordowanym. Zarżnąć się, byle oblecieć jak najwięcej i jak najszybciej, to żaden wyczyn.
          • chococaffe Re: Wiedeń - dziękuję! 12.07.22, 10:53
            Nie trzeba oblatywać jak najwięcej i jak najszybciej, żeby być zmordowanym.
            • melikles Re: Wiedeń - dziękuję! 12.07.22, 11:04
              To się tak planuje, aby się nie "zmordować".
              • chococaffe Re: Wiedeń - dziękuję! 12.07.22, 11:07
                Nie. Planuje się tak jak się ma ochotę. To nie FWP
          • geoardzica_z_mlodymi Re: Wiedeń - dziękuję! 12.07.22, 10:53
            Jak się chce uderzyć, to kijzawsze się znajdzie😳
            • chococaffe Re: Wiedeń - dziękuję! 12.07.22, 11:00
              on tak zawszewink
    • krwawy.lolo Re: Wiedeń - dziękuję! 12.07.22, 11:02
      Tytuł myli kompletnie. Myślałem, że jesteś Wiedniem zawiedziona. smile
        • krwawy.lolo Re: Wiedeń - dziękuję! 12.07.22, 11:13
          To był hymn pewnych znajomych pań, które uciekły z peerelu przez wiedeński obóz dla uchodźców.
    • feniks_z_popiolu Re: Wiedeń - dziękuję! 12.07.22, 11:14
      No to miałaś szczęście z tym brakiem tłumów. Zawsze jak jestem w Wiedniu są tłumy.
      Podejrzewam, że ten rok jest wyjątkowy. Jednak sytuacja na europejskich lotniskach ma wpływ na podróże.
      • nastjaa Re: Wiedeń - dziękuję! 12.07.22, 15:20
        Dokładnie, też mam odmienne wrażenie, nawet byłam kilka dni temu.
      • aandzia43 Re: Wiedeń - dziękuję! 12.07.22, 19:11
        Tłumy się zdarzają, ale Wiedeń to mistrzostwo organizacji, komunikacji i wszelkich ułatwień.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka