Dodaj do ulubionych

Fabijański, kontrowersyjny terapeuta

13.07.22, 10:24
O tej sprawie było już na emamie, ale zaskoczyło mnie, co na ten temat mówi znana psycholog p. Ewa Woydyłło-Osiatyńska. Mówi, że zna kontrowersyjnego terapeutę tego aktora, który wprost zalecił mu :
"Ten terapeuta powiedział też mu, że gdy kobieta, która przeniesie swoje uczucia na dziecko — bo jest małe, chorowite, wymaga uwagi, wtedy zupełnie normalne jest, że mężczyzna powinien sobie znaleźć inną partnerkę — mocną, wyspaną, dyspozycyjną. Znam nazwisko tego psychoterapeuty. Słysząc to, załamałam się. W końcu ten związek się rozsypał, bo to związek z kimś bez empatii. I takich historii znam wiele."
Tyle razy słyszy się, by szukać u terapeuty pomocy, no i chłop idzie i słyszy, że musi , bo....

www.fakt.pl/plotki/znana-terapeutka-ostro-o-slowach-fabijanskiego-co-za-porownanie-do-baranow/th1c3ge
Obserwuj wątek
    • krypteia Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 11:34
      w którym miejscu jest napisane że ona zna jego terapeutę i że on mu to zalecił???
      • marzeka11 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 11:41
        krypteia napisała:

> w którym miejscu jest napisane że ona zna jego terapeutę i że on mu to zalecił?
        > ??

Przecież w załączonym fragmencie pani psycholog mówi, że wie, z kogo porad ten aktor skorzystał.
        I tak, sam czyn jest jego, ale niepokojące są pomysły niektórych na problemy.
        • daniela34 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 11:49
          Pani psycholog mówi, że zna terapeutę pary, o której się wypowiada w wywiadzie

Pamiętam historię pary szczęśliwej, udanej, która 12 lat czekała na dziecko, a gdy ono przyszło, byli zadowoleni i radośni, bo dziecko zdrowe. Mama straciła głowę dla maluszka, a tatę, który przecież też go pragnął, niemowlak zaczął denerwować. Mężczyzna męczył się. Żona zaproponowała terapię. W końcu on się zgodził, ale poszedł sam, do bardzo znanego terapeuty. I cóż usłyszał od niego? „Seks dla młodego mężczyzny jest tak ważny, że nie może z niego rezygnować ” — przekazał partnerce.

Ten terapeuta powiedział też mu, że gdy kobieta, która przeniesie swoje uczucia na dziecko — bo jest małe, chorowite, wymaga uwagi, wtedy zupełnie normalne jest, że mężczyzna powinien sobie znaleźć inną partnerkę — mocną, wyspaną, dyspozycyjną. Znam nazwisko tego psychoterapeuty. Słysząc to, załamałam się. W końcu ten związek się rozsypał, bo to związek z kimś bez empatii. I takich historii znam wiele.
          • memphis90 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 12:41
            Sprzeciw, Wysoki sądzie, z zeznan wynika tylko, co mąż powiedział żonie o tym, co mu rzekomo powiedział terapeuta...
            • daniela34 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 13:18
              No to jest jeszcze inna sprawa. Pamiętam jak przy okazji borsuk gate zastanawiałyśmy się na forum, czy terapeutka naprawdę uznały, że ślub tamtej pary to taki świetny pomysł, czy tylko terapeutyzowana bardzo chciała to usłyszeć.
              • ichi51e Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 14:15
                Czasem najlepszy terapeuta nie dotrze. Kolegę żona wysłała do terapeuty bo z małym dzieckiem jakieś krwawe jatki oglądał (i nie widział powodu żeby przestać) koleś wyszedł z komunikatem ze buduje wież między ojcem a synem i pokazuje mu męski świat. niektórzy po prostu słyszą co chcą usłyszeć.
                • black_magic_women Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 17:47
                  ichi51e napisała:

> niektórzy po prostu słyszą co chcą usłyszeć.
                  >

Słyszałam już parę razy w życiu "złote porady", niby od terapeuty. Np. mąż mojej koleżanki często powtarzał, także w towarzystwie, że u "psychologa był raz, ogólnie nic ciekawego, ale jedną rzecz zapamięta na zawsze, a mianowicie : "jego zdanie jest ważne i ma robić co chce". W praktyce wyglądało to tak, że żona prosiła żeby został z dzieckiem, bo ona musi wyjść, na co on odpowiadał "mojego zdanie jest... ". I dyskutuj z takim o sensie terapii uncertain
                  • memphis90 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 20:23
                    Pamiętam, jak na warsztatach z komunikacji pani psycholog kazała sytuacjach roznicy zdań pytać partnera jak on widzi rozwiązanie oraz dawac przyzwolenie na rozwiązanie problemu.

Więc odpowiedziałam, że ja zawsze, ale to zawsze pytam najpierw:
                    - jak ty to sobie wyobrażasz????
                    A następnie daje przyzwolenie:
                    - A rób jak chcesz...
                    Ale to nigdy nie skończyło się dobrze 😅😅😅
                    • daniela34 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 21:44
                      😁
                    • zosia_1 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 14.07.22, 21:46
                      Ale to jest świetne każdy ma prawo robić jak chce, nie krzywdząc drugiej osoby i UWAGA musi wziąć odpowiedzialność za podjęte decyzje
          • panna.nasturcja Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 15:02
            Danielo, ludzie mówią bardzo różne rzeczy na temat tego, co rzekomo usłyszeli od psychoterapeuty.
            Dopóki słyszysz to od nich to jest to informacja zasłyszana, często wyjęta z kontekstu, ludzie słyszą co chćą usłyszeć.

A co do samego pytania autorki watku.
            Proponuję przestać chodzić do lekarzy, bo zdarzają się konowały.
            To mniej więcej ten poziom argumnetu.
            • daniela34 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 15:11
              Ale ja nie o tym. Nie wiem, czy terapeuta pana XX powiedział to, co pani Osiatyńska twierdzi, czy nie. Skomentowałam twierdzenie marzeki, jakoby pani Osiatyńska mówiła, że zna terapeutę pana Fabijańskiego. Otóż (i tu na dowód przytoczyłam fragment wywiadu) pani Osiatyńska mówi o terapeucie pana XX (stanowiącego 1/2 tego małżeństwa z 12-letnim stażem), natomiast jako żywo nie mówi, że zna terapeutę pana Fabijańskiego
              A o tym, czy ten znany terapeuta coś mówił, czy nie mówił panu XX się nie wypowiadam.
        • kloi0505 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 11:51
          <Przecież w załączonym fragmencie pani psycholog mówi, że wie, z kogo porad ten aktor skorzystał.>

Zacytuj ten fragment, proszę.
          • marzeka11 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 11:55
            kloi0505 napisał(a):

> <Przecież w załączonym fragmencie pani psycholog mówi, że wie, z kogo porad
            > ten aktor skorzystał.>
            >
            > Zacytuj ten fragment, proszę.

O, widzę swój błąd smile
            • kloi0505 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 12:01
              smile.
        • czarna_kluska Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 13:36
          "Z kogo porad"? Jesteś nauczycielką?
      • kloi0505 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 11:45
        Przeczytałam artykuł dopiero teraz.

<Mówi, że zna kontrowersyjnego terapeutę tego aktora, który wprost zalecił mu suspicious

marzeka11 to chyba nauczycielka?
    • kloi0505 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 11:38
      A jakby mu terapeuta powiedział, że ma wskoczyć do ognia, to też by to zrobił? Normalny człowiek po takim tekście wychodzi od terapeuty i nie wraca.
      • marzeka11 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 11:40
        Ale umówmy się- ten człowiek jest zaburzony, uzależniony, czytałam, że źle radzi sobie ze śmiercią ojca.
        Mnie zaskoczyło, że terapeuta może wpaść na pomysł- twoja żona/partnerka ma dzieci, znaczy zaniedbuje siebie, szukaj innej baby, bo musisz, po prostu musisz mieć seks cały czas.
        • kloi0505 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 11:48
          Jego ojciec zmarł kilka ładnych lat temu. Takie tłumaczenie jest śmieszne.

• marzeka11 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 11:50
            Oczywiście, że śmieszne i usprawiedliwiające, równie żenujące jak wywiad dla pudla.
            • znowu.to.samo Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 16:46
              Każdy alkoholik i narkoman usprawiedliwienie dla swojego nałogu znajduje w innych, nawet jeśli od dawna nie żyją
              Ogólnie facet wygląda jakby miał FAS
              • memphis90 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 20:33
                Nie, kompletnie nie wygląda (nie ma wąskiego czoła, hiperteloryzmu, zadartego nosa, zgładzenia rynienki podnosowej, nisko osadzonych uszu, małogłowia - fenotypowo ma akurat kompletnie odmienne cechy - bardzo wysokie czoło, oczy dość blisko osadzone, bardzo wyraźna rynienka, uszy prawidłowo, nos długi o wąskiej nasadzie), a diagnoza FAS to nie obelga i nie powinna być w takim celu używana.
                • rosapulchra-0 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 14.07.22, 09:57
                  👍👍👍
      • hanusinamama Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 13:13
        Normalny terapeuta wysyła takiego delikwenta na odwyk...no ale wtedy się nie nachapie. A tak będzie sączył do uszka co pan chce sżłyszeć i kasował kolejny rachunek za wizytę
        • ixiq111 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 14:14
          >> A tak będzie sączył do uszka co pan chce sżłyszeć i kasował kolejny rachunek za wizytę

Święta prawda.
          Niestety mam wrażenie, że takie "terapie" nie są rzadkością...

Chłopak lat 17 - od roku na terapii z powodu bycia o krok od uzależnienia od kompa, internetu, gier.
          Rok temu ogarnął jakoś szkołę, miał paru kolegów, z którymi wychodził.

Efekty terapii:
          - jesienią został uświadomiony, że jeśli jest zmęczony (czytaj: siedział długo na telefonie, kompie),żle się uje MA PRAWO nie mieć energii, żeby wstać i iść do szkoły
          - od marca chłopak, ani razu nie poszedł do szkoły - bo nie, i już, MA PRAWO nie iść, nie czuł się komfortowo - jak to określił
          - cokolwiek miał zrobić w kwestii szkoły, mówił: ŹLE SIĘ CZUJĘ - odmawiał wizyty u lekarza, bo nie i już
          - rodzice z SYNEM ustalili godzinę, od której w domu nie ma wi-fi. Było ustalone, był uprzedzony kilkanaście minut wcześniej, że zaraz koniec, a gdy rodzice zakomunikowali, że odłączają i to zrobili: za pierwszym razem mieli awanturę i wykład, że TO JEST PRZEMOC (powołał się na rozmowę z terapeutą), za kolejnym synek sam sobie włączył, a interweniujący ojciec został FIZYCZNIE ODEPCHNIĘTY
          - młody ma postawę: MUSICIE SIĘ ZE MNA DOGADAĆ, KAZAĆ MI NIC NIE MOŻECIE - w domu nie robi nic, odmawia np. wyrzucenia śmieci, w pokoju ma stertę syfu, matce uświadomił, że TO ONA CHCE PORZĄDEK WIĘC NICH SAMA SPRZĄTA - znowu powołał się na terapeutę
          - matce z torebki zabrał gotówkę - SAMA JEST SOBIE WINNA, bo gdyby jego potrzeby były zaspokojone, to by do tego nie doszło. Kobieta nie wytrzymała i się popłakała, syn WYŚMIAŁ JĄ I NAZWAL HISTERYCZKĄ.
          Generalnie: dzieciak zadowolony, mający na wszystko wyrąbane, doskonale ZNAJACY OBOWIĄZKI RODZICÓW I JE EGZEKWUJĄCY, on za to nic nie musi, bo MA PRAWO i jak trzeba ŹLE SIĘ CZUJE.
          Terapia nauczyła go manipulacji, bezwzględności, asertywności (w złym zastosowaniu).

Oczywiście chce chodzić na terapię, nie ma mowy o zmianie terapeuty.
          Przed kompem spędza więcej czasu, niż rok temu.

Szukałam terapeuty dla bliskiej osoby (problem żałoby) - mama wyżej opisanego nastolatka, na dzień dzisiejszy dorosłego, mnie ostrzegała przez "skutkami ubocznymi" terapii.

Jej zdaniem terapeuta robi wszystko, żeby terapia trwała w nieskończoność = wpływ kasy.
          • marzeka11 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 14:34
            Kurczę, opisałaś właśnie, jak ten "terapeuta" kompletnie zniszczył tego młodego człowieka, a przede wszystkim nie nauczył jednego- że dorosłość polega na odpowiedzialności za to, co robimy. Z ten "terapeuta" tę odpowiedzialność z niego zdjął.
            To dziecię nic nie musi, ale okazuje, że inni tak.
            • 35wcieniu Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 18:47
              Yyyy serio? Przecież widać że dzieciak pogrywa sobie jak chce i manipuluje, pewnie połowa z tego co ponoć usłyszał u terapeuty to nieprawda, albo prawda przemielona tak żeby pasowała do jego wywodów, a Ty piszesz że terapeuta zniszczył człowieka. To mniej więcej taka sama realna ocena jak to że matka sama sobie winna że się jej kradnie pieniądze.
          • nutella_fan Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 14.07.22, 09:55
            To są właśnie ryzyka terapii, niestety. Dlatego ja trzymam się teraz z daleka od wszelkich terapeutów, byłam u kilku w swoim życiu i tylko jedna, ostatnia jest ok i mam z nią flow. Reszta i kant dupy potłuc.
    • lauren6 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 11:40
      Ten cytat nie jest o SF, tylko o innym mężczyźnie.

Ogólnie bardzo sensowny wywiad, szczególnie:
      "To nie ma znaczenia, co on gada. Wielu mężczyzn, którzy nie potrafią sobie poradzić ze stresem – bo właśnie urodziło się im dziecko albo partnerka popadła w depresję, ucieka. Proszę zwrócić uwagę, że gdy mężczyzna wpada w depresję, to jego partnerka nie idzie odreagować stres do agencji towarzyskiej, tylko stara się pomóc i zajmować nim. To jest duża różnica w, że tak powiem, rozwoju moralnym."

👏👏👏
      • marzeka11 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 12:56
        lauren6 napisała:

> Ten cytat nie jest o SF, tylko o innym mężczyźnie.
        >
        > Ogólnie bardzo sensowny wywiad, szczególnie:
        > "To nie ma znaczenia, co on gada. Wielu mężczyzn, którzy nie potrafią sobie por
        > adzić ze stresem – bo właśnie urodziło się im dziecko albo partnerka popadła w
        > depresję, ucieka. Proszę zwrócić uwagę, że gdy mężczyzna wpada w depresję, to j
        > ego partnerka nie idzie odreagować stres do agencji towarzyskiej, tylko stara s
        > ię pomóc i zajmować nim. To jest duża różnica w, że tak powiem, rozwoju moralny
        > m."
        >
        > 👏👏👏

I ma rację, niestety.
        Widzę, jak niewielu mężczyzn potrafi sprostać sytuacji trudnej- widzę, jakie szczęście ma moja koleżanka wychodząca z kolejnego raka. Miałam szczęście, że gdy sama chorowałam, mąż był przy mnie, gdy on- ja przy nim.
        Tylko wkurza to usprawiedliwianie, że "chłop musi" przez wielu.
    • chococaffe Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 12:36
      Ewa Woydyłło Osiatynska jest dobrym psychologiem
      • extereso Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 17:49
        Ja też tak ją widzę. Ma sporo zdrowego rozsądku.
        • noc_na_pustyni Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 18:01
          Dla mnie też jest wiarygodna.
          • zona_mi Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 15.07.22, 09:05
            noc_na_pustyni napisała:

> Dla mnie też jest wiarygodna.

Dla mnie też.
            Jestem dumna z tego, że poleca (na okładce) moja książkę.
    • sanciasancia Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 12:40
      Świetny jest ten wywiad.
    • memphis90 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 12:45
      To jak terapeuta Rikiego...
      - Ryszardzie, albo zmienisz swoj modus operandi i przestaniesz snuc zmyslone opowieści z d... wkur... ematki albo na zawsze zostaniesz pośmiewiskiem forum.
      Riczard (po powrocie do domu):
      - Lekarz powiedział, że kobiety są złe i zostanę pośmiewiskiem forum....
      • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 12:48
        memphis90 napisała:

> To jak terapeuta Rikiego...
        > - Ryszardzie, albo zmienisz swoj modus operandi i przestaniesz snuc zmyslone op
        > owieści z d... wkur... ematki albo na zawsze zostaniesz pośmiewiskiem forum.

Żałosne są takie dosrywy. Ale odpisuję po to, aby po raz 1001 napisać, że na forum od lat piszę tylko i wyłącznie czystą prawdę. Czasem zmieniam mało istotne szczegóły, aby nie kogoś nie podać na tacy z personaliami, i to wszystko odnośnie rzekomych zmyśleń.
        • memphis90 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 13:00
          Ależ ja właśnie piszę nie o żadnej "czystej prawdzie", ale o Twojej przewidywalnej interpretacji. Misio zdradzal żonę, nie płacił alimentów, a forsę przepuścił na dziwki na Malediwach i wylądował w dps'ie ? Oczywiście - upadek "winą" maloletnich córek, bo im się alimentów zachciało...
        • lauren6 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 13:08
          Jeżeli znajomi opowiadają ci takie banialuki, a Ty przekazujesz to dalej na forum jako prawdę objawioną, to tym gorzej o tobie świadczy.
          • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 13:24
            lauren6 napisała:

> Jeżeli znajomi opowiadają ci takie banialuki, a Ty przekazujesz to dalej na for
            > um jako prawdę objawioną, to tym gorzej o tobie świadczy.

Pffff! WIększość historii jakie przekazałem na forum słyszałem akurat od kobiet. wink
            • lauren6 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 13:27
              Szczególnie te,o pazernych żonach, które uwiesiły się finansowo na żuczku i seksu nie dają, brzmią na kobiece biadolenie 😂
              • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 13:34
                Większość, to nie znaczy - wszystkie.
                • triismegistos Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 13:35
                  Większość twoich żali jest o tym 😆
            • hanusinamama Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 13:27
              Nastąpił ogólny parsk forumowy.
            • triismegistos Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 13:28
              A nieno, jak od kobiet to zrozumiałe że uwierzyłeś, w życiu nie okłamalyby takiego ogiera wciskając mu kity o karłach w liberii 🙄
              • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 13:36
                A Ty co znowu przeinaczasz? Karła trzymał właściciel cyrku, później właściciel lunaparku, Pan o wdzięcznej ksywie Crico (już nie żyje). Świadkiem byłem ja, więc nikt mi niczego nie musiał opowiadać.

Ale dosraj jeszcze czymś, zrobi ci się na pewno lepiej....
                • lauren6 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 13:41
                  > Karła trzymał właściciel cyrku

🤦‍♀️
                  • sumire Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 14:05
                    Ciekawe za co go trzymał wink
                    • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 14:08
                      Za pieniądze z biletów, krynico ciężkiego dowcipu.
                      • sumire Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 14:15
                        Lepszy mój ciężki dowcip niż twoje sprowadzanie kobiet do chodzących p*zd i jeszcze ubolewanie, że nie chcą być za to wdzięczne, groteskowy oblechu.
                        • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 14:23
                          Jak zwykle poza dosrywem nic nie jarzysz.

Potrzeby fizjologiczne mężczyzn nie powodują cudownym zrządzeniem losu redukcji wszystkich kobiet do roli "chodzących p*izd".

Ps. Dlaczego ja nie mogę napisać "groteskowa pinda" bo mi post wytną?
                          • sumire Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 15:10
                            Owszem, w twoich słowach powodują, i już przestań robić z mężczyzn takich bezmyślnych debili, których życiem steruje wyłącznie fizjologia. Chyba że za takich siebie i swoją brać uważasz, a zdaje się, że tak.
                            • boogiecat Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 18:03
                              Jestem ciekawa, czy Rysiek rozmawial kiedys z normalnymi, pewnymi siebie mezczyznami, na takie tematy jakie nam ciagle proponuje.
                              • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 18:34
                                Rozmawiam często, niestety większość ich opinii na temat kobiet nie nadaje się do powtórzenia. 50+ klasa średnia i średnia wyższa.
                                • boogiecat Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 18:45
                                  no to nie rozmawiales
                                  dlaczego mowisz o klasach? ja pytam o normalnych, dojrzalych, pewnych siebie mezczyzn
                                  opinie "nt kobiet" nie nadajace sie do powtorzenia na pewno nie sa opiniami inteligentnych, dojrzalych ludzi
                                  • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 18:47
                                    W mojej bańce mężczyzn, którzy coś posiadają i w większości są po rozwodach, opinie nt. kobiet nie nadają się do powtórzenia.
                                    • boogiecat Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 18:59
                                      no i coz to za banka? zlituj sie
                                      dzisiaj w Europie co drugi facet jest rozwiedziony, wielu z nich cos/wiele posiada, po konfliktowych/kosztownych rozwodach moga jakis czas hejtowac byla i na tym to sie u normalnych ludzi konczy, a nie na jakichs "opiniach na temat kobiet"
                                      • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 19:05
                                        Nie "jakiś czas" moja droga, tylko 4ever.

"Ona mnie okradła" to najłagodniejsze określenie.
                                        • fragile_f Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 19:15
                                          Nie "okradla", tylko wystawila rachunek na wszystkie "wypiecia dupy na 5 minut" po cenach wolnorynkowych. Chyba nie oczekiwali, ze udostępnia waginy za darmo, biorac pod uwagę że byly traktowane jak prostytutki...? 😂
                                          • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 19:20
                                            No tak, zawsze jako ostateczny argument pada tekst o wystawianiu dupy przez ileś tam lat.

A na początku mówią, że są z nami z miłości.... big_grin

Kobiety są jak huragany
                                            Gdy przychodzą są gorące i wilgotne
                                            A gdy odchodzą to zabierają domy i samochody
                                            • fragile_f Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 19:39
                                              Słońce, jeśli traktujesz zwiazek jako układ pt. "baba daje dupy na zawołanie" a seks jest daniem lizaka histeryzujacemu gowniarzowi, to tak - nalezy sie za niego wynagrodzenie rynkowe, bo niby dlaczego nie?

W _normalnych_ zwiazkach seks to zaspokojenie pozadania (obustronnego), potrzeby bliskosci, albo po prostu dobra zabawa i sposob na mile spedzenie wieczoru. No tylko prawdziwy mezczyzna, a nie przerosnieta kapucynka, CHCE byc pożądany a na widok znudzonej, wypiętej laski, liczacej podczas kilkuminutowego "seksu" zdechle muchy na zyrandolu, nachodzą go mysli pt. "Moze jednak lepiej byłoby wybrac wlasna reke?"
                                              • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 19:46
                                                Ja wysiadam. Sto razy piszę to samo i nic. Antykoncepcja i antykoncepcja awaryjna to też dla ciebie dokładnie jedno i to samo????

Po raz 101 wyjaśniam. W sytuacji SZCZEGÓLNEJ, poporodowego braku libido, lepiej jest beznamiętnie wypiąć dupę niż czekać aż facet wyląduje u Rafalali.

PS. Czekam, aż po raz kolejny powtórzysz swoją wymyśloną z dupy mantrę "A ten Riki to zna seks tylko od strony znudzonej wypiętej laski, która robi to za kasę, a w czasie kilkusekundowego seksu liczy zdechłe muchy na żyrandolu"

• lauren6 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 19:55
                                                  A my po raz ci tłumaczymy, że w normalnym partnerskim związku nie ma czegoś takiego jak "daj dupy żebym sobie spuścił z krzyża". Traktujesz swoje kobiety przedmiotowo, nie dajesz im przyjemności w seksie. U faceta, który jest zręcznym kochankiem i potrafi dawać kobietom przyjemność, nawet nie powstałaby taka myśl by używać kobiecego ciała do mastrubacji. Ty po prostu jesteś słaby w te klocki.
                                                  • fragile_f Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 20:13
                                                    >U faceta, który jest zręcznym kochankiem i potrafi dawać kobietom przyjemność, nawet nie powstałaby taka myśl by używać kobiecego ciała do mastrubacji.

Ano. Plus np. moj maz nie bylby w stanie uprawiac seksu wiedzac, ze nie mam na niego ochoty. Co to za radocha w ogole?
                                                  • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 21:16
                                                    fragile_f napisała:

> Ano. Plus np. moj maz nie bylby w stanie uprawiac seksu wiedzac, ze nie mam na
                                                    > niego ochoty. Co to za radocha w ogole?

Ale mówisz o normalnym bezdzieciowym życiu bez pieluszek i płaczącego w kojcu kaszojada? Bo w tym wątku jest mowa o sytuacji szczególnej poporodowej, a nie o życiu małżeńskim w ogóle.

Notabene, to wiele o Tobie mówi, że w kółko przenosisz to na całe życie erotyczne w związku.
                                                • angazetka Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 20:02
                                                  > PS. Czekam, aż po raz kolejny powtórzysz swoją wymyśloną z dupy mantrę "A ten Riki to zna seks tylko od strony znudzonej wypiętej laski, która robi to za kasę, a w czasie kilkusekundowego seksu liczy zdechłe muchy na żyrandolu"

Po tym wątku nikt ci nie uwierzy, że znasz inny. Z tym poziomem braku szacunku wobec drugiej strony?
                                                  • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 21:22
                                                    Nie raczyłaś zauważyć, że to zdanie to cytat z mojej hejterki?

KROWIE NA ROWIE. ---> To ona prezentuje "ten poziom braku szacunku wobec drugiej strony"
                                                • fragile_f Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 20:10
                                                  "Po raz 101 wyjaśniam. W sytuacji SZCZEGÓLNEJ, poporodowego braku libido, lepiej jest beznamiętnie wypiąć dupę niż czekać aż facet wyląduje u Rafalali."

Jezu, no to wypinaj beznamiętnie dupę, kto Ci broni? Orgazmy analne u facetow są ponoć prima sort a na grinderze znajdzie sie masa chętnych.
                                                  • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 21:19
                                                    Kolejna insynuacja i personalny dosryw bez związku z merytoryczną dyskusją. Brawo!
                                                • paskudek1 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 20:51
                                                  Riki wbij sobie do tego prymitywnego łba że wymuszenie seksu nawet w małżeństwie to jest GWAŁT.
                                                  • boogiecat Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 20:55
                                                    obawiam sie, ze dla ryska juz za pozno, ale i tak dobrze ze to napisalas
                                                  • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 21:06
                                                    Beznamiętne wypięcie pupy to nie jest żaden gwałt.

Wiem, że to trudno skumać, skoro któraś wyjechała już z wojennymi gwałtami ruskich sołdatów w Buczy jako analogią.
                                                  • angazetka Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 21:13
                                                    Zmuszanie kogoś do seksu to gwałt. Wiem, że to trudno skumać, gdy jest się Rikim.
                                                  • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 21:18
                                                    Beznamiętne wypięcie pupy w imię wyższych racji związkowych to nie jest żaden gwałt. To jest propozycja biedaseksu dla męża oferowana z własnej woli przez panią.
                                                  • angazetka Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 21:19
                                                    Biedny, obrzydliwy człowieczku...
                                                  • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 21:24
                                                    Tylko inwektywy Ci zostały. Argumentów brak.

Ach, jaka szkoda, że w tym wątku wysilam się i punktuję KAŻDE kłamstwo, insynuację i personalny dosryw! Nie da się bawić jak zwykle, straszne!
                                                  • angazetka Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 21:33
                                                    Ach, jaka szkoda, że nawet przez sekundę nie zastanowisz się nad tym, że jeśli cała ematka zgodnie ci mówi, że jesteś obrzydliwym fiutkiem i że w dobrym związku nie wymusza się seksu, to może jednak ematka ma rację?
                                                  • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 21:35
                                                    Co ty wpierasz? Jaka cała ematka? Kto wchodzi w przerośnięte wątki? Obesrałyście ten wątek i jest już nie do czytania. A produkuje się raptem kilka nicków.
                                                  • paskudek1 [...] 13.07.22, 21:24
                                                    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                                                  • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 21:27
                                                    Zluzuj poślady księżniczko ze spalonego teatru i przyjmij do wiadomości, że w całym wątku nie było ANI RAZU mowy o wymuszaniu czegokolwiek. Sprawdź w słowniku języka polskiego co znaczy słowo "beznamiętny", a potem jeszcze sprawdź to słowo w słowniku wyrazów bliskoznacznych. Jak będzie choć jedna analogia z wymuszeniem, gwałtem itp. to koniecznie daj znać! Całuski
                                                  • angazetka Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 21:31
                                                    Yyyy, a groźba braku spokoju w domu i chodzenia na boki, chyba że "wypniesz beznamiętnie dupę" (to sformułowanie jest tak obrzydliwe...), to niby co to jest jak nie wymuszanie?
                                                    A wymuszony seks to jest gwałt.
                                                  • fragile_f Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 21:27
                                                    Szantaz pt. jak nie wystawisz kupra, to pojde do prostytutki nie zaklada za bardzo chęci drugiej strony.

Jesli ktos _beznamietnie_ udostępnia waginę, niezaleznie od okoliczności, to ten zwiazek juz nie istnieje. Chyba bym zwymiotowala, gdybym miala cos takiego zrobic.
                                                  • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 21:31
                                                    forum.gazeta.pl/forum/w,567,163952776,163952776,W_dlugim_zwiazku_seks_.html#p163954240

Może zobacz tutaj jaki był punkt widzenia zanim zaczniesz szczekać
                                                • g.r.uu Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 21:40
                                                  A w życiu. Zmuszanie się do seksu to jest najlepsza metoda, żeby libido zniknęło na zawsze. I piszę to z punktu widzenia osoby, która o poporodowym libido się naprawdę dużo.
                                        • leokadiaxx Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 19:18
                                          Tak jak tobie wystarczyłby zanik testosteronu i od razu przestałoby się chcieć ruch.ć tak kobieta może mieć rozwalone hormony po ciąży.
                                    • g.r.uu Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 21:36
                                      Daj spokój, mój facet jest po trzech rozwodach i nie ma na temat kobiet żadnej opinii nienadającej się do powtórzenia. Nawet o wszystkich byłych żonach nie ma tylko o jednej wink A po jej wyczynach mógłby mieć jak najgorszą. Tylko nie przenosi wyczynów jednej pani na wszystkie. Patrząc po kobietach, to te, które mają fatalna opinię o mężczyznach jako takich, są mówiąc bardzo delikatnie, specyficzne. Jak np. się wybiera do relacji wyłącznie zaćpanych artystów to potem się opowiada, że mężczyźni są beznadziejni. Pewnie u mężczyzn to podobnie działa.
                • triismegistos Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 14:02
                  🤣🤣
                • black_magic_women Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 17:57
                  riki_i napisał:

> A Ty co znowu przeinaczasz? Karła trzymał właściciel cyrku, później właściciel
                  > lunaparku, Pan o wdzięcznej ksywie Crico (już nie żyje). Świadkiem byłem ja, wi
                  > ęc nikt mi niczego nie musiał opowiadać.
                  >
                  >

Uwielbiam te opowieść. Marzę o jej ekranizacji i kontynuacji.
                  • black_magic_women Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 17:58
                    Ricku to ten facet z opowieści? portallunapark.pl/historia/crico-i-jego-historia/
                    • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 18:32
                      Tak, to on. Fajnie, że to wynalazłaś. Mogę dodać, że był to również gej a la Freddie M. oraz że zbankrutował, a na koniec popełnił samobójstwo.
                  • borsuczyca.klusek Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 18:06
                    black_magic_women napisała:

> riki_i napisał:
                    >
                    > > A Ty co znowu przeinaczasz? Karła trzymał właściciel cyrku, później właśc
                    > iciel
                    > > lunaparku, Pan o wdzięcznej ksywie Crico (już nie żyje). Świadkiem byłem
                    > ja, wi
                    > > ęc nikt mi niczego nie musiał opowiadać.
                    > >
                    > >
                    >
                    > Uwielbiam te opowieść. Marzę o jej ekranizacji i kontynuacji.

Biorąc pod uwagę biedę w polskiej kinematografii, historia karła w liberii byłaby jak powiew świeżego powietrza.

• riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 18:30
                      Ale wy wszystkie jesteście ....... (nie mogę napisać, bo mnie wytną). Dno i pięć metrów mułu. Kwoczki dziwują się światu.

Macie tutaj Pana, którego istnienie poddajecie w wątpliwość. Pracodawca karła w liberii
                      interplay.pl/wspomnienie-o-crico-podgorskim/
                      • borsuczyca.klusek Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 22:23
                        riki_i napisał:

> Ale wy wszystkie jesteście ....... (nie mogę napisać, bo mnie wytną). Dno i pię
                        > ć metrów mułu. Kwoczki dziwują się światu.
                        >

Ale o co ci teraz chodzi to nie wiem 🙄

• gama2003 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 22:34
                          Obstawiam, że jesteśmy niewystarczająco wyzwolone by drżeć z zachwytu światem Rikiego.
                          Możliwe też, że jesteśmy pruderyjne i za gupie, by zrozumieć, że facet jak musi to musi. I to jest jedyna zasada a nie jakieś tam protesty kobiety. Druga zasada jest taka, że jak facet zdradza, to wcale nie zdradza. Bo znowu musi ( wina kobiety ) a jak musi to musi.
                          • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 22:41
                            gama2003 napisała:

> Obstawiam, że jesteśmy niewystarczająco wyzwolone by drżeć z zachwytu światem R
                            > ikiego.

Przecież Riki nie jest wyzwolony, to konserwatywny dziaders boomer, który nie rozumie swingowania. A każda postępowa ematka uwielbia swing, vide koleżanka Fornitta.

> Możliwe też, że jesteśmy pruderyjne i za gupie, by zrozumieć, że facet jak musi
                            > to musi. I to jest jedyna zasada a nie jakieś tam protesty kobiety.

Musi fizjologicznie. Ma mózg i normy moralne, więc czasem jego kutas musi, ale seksu nie dostaje. Tyle, że są tego konsekwencje. Koniec kropka.

Druga zasa
                            > da jest taka, że jak facet zdradza, to wcale nie zdradza. Bo znowu musi ( wina
                            > kobiety ) a jak musi to musi.

Nie rozpoczynajmy kolejnych dyskusji o zdradach.
                            • taje Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 23:25
                              No ale jak musi a nie dostaje to dlaczego rączka nie wystarcza skoro rzekomo kocha żonę? Jeśli kocha to wszystko inne to namiastka więc ręka bezpieczniejsza niż panna ma boku. Jedno i drugie to namiastka.
                          • borsuczyca.klusek Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 22:57
                            Kiedy ja naprawdę bym chciała zobaczyć film z motywem karła w liberii! Mam nawet w głowie koncept i zarys scenariusza.

Riki znasz może jakiegoś producenta filmowego z otwartą głową?
                            • g.r.uu Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 23:16
                              Vega!
                              • borsuczyca.klusek Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 23:23
                                g.r.uu napisała:

> Vega!

A weź nigdy w życiu!
                                To byłby film w stylu neo noir a nie tępy akcyjniak 🙄
                              • black_magic_women Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 14.07.22, 10:08
                                g.r.uu napisała:

> Vega!

Nienie, on zwulgaryzowałałby nawet "Sonety krymskie". Niestety stanawiam na jakiegoś nawet niszowego reżysera z USA.
                                • g.r.uu Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 14.07.22, 10:39
                                  Oj tam. Nie mów, że nie chciałabys obejrzeć dzieła: Kakaowa księżniczka i karzeł w liberii... Akurat Vega dobrze czuje te klimaty.
                                  • borsuczyca.klusek Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 14.07.22, 11:01
                                    g.r.uu napisała:

> Oj tam. Nie mów, że nie chciałabys obejrzeć dzieła: Kakaowa księżniczka i karze
                                    > ł w liberii... Akurat Vega dobrze czuje te klimaty.

Mam zupełnie inny pomysł na ten projekt 🙄

Ale Vega kręci właśnie swoją autobiografie i wszyscy mają nadzieję, że tajemnica kakaowej księżniczki, w końcu się wyjaśni 😁
                                    • g.r.uu Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 14.07.22, 11:15
                                      Gdyby nie moja niewrażliwość na subtelne artystyczne aluzje to może bym na własnej hmmm skórze sprawdziła xd
                            • memphis90 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 14.07.22, 17:28
                              >znasz może jakiegoś producenta >filmowego z otwartą głową?
                              Ja kojarzę jednego producenta z głową otwartą dosłownie i w przenośni...
                            • manon.lescaut4 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 15.07.22, 13:46
                              Jak karzeł surrealizm to tylko Lynchsmile Ostatnio jak sprawdzałam, to Michael J Anderson był z nim pokłócony, ale może ten świeży nowy pomysł by coś zmienił?
                              • fornita111 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 15.07.22, 13:55
                                A tytul zamiast "Glowa do wycierania" to "Dupa do wypinania"? tongue_out
                                • borsuczyca.klusek Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 15.07.22, 14:53
                                  Fornita nie bądź wulgarna, ja tu o sztuce a ty o dupie 🙄
                                • manon.lescaut4 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 15.07.22, 22:33
                                  👍🏻😀
                              • borsuczyca.klusek Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 15.07.22, 14:51
                                Lynch pasuje oczywiście do wizji karła, ale to jednak musiałby być polski reżyser, żeby oddać klimat Warszawy lat 90 tych i trwających przemian ustrojowych.
                                • fornita111 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 15.07.22, 14:55
                                  Ty a Machulski? W koncu w "Kingsajz" mu sie udalo fajny klimacik zlapac wink
                                  • borsuczyca.klusek Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 15.07.22, 15:03
                                    Ale to nie ma być komedia tylko film neo noir 🙄
                                    • fornita111 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 15.07.22, 15:08
                                      To ja nie wiem sad
                                      • borsuczyca.klusek Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 15.07.22, 15:11
                                        No mówiłam, że u nas w kinematografii bieda 🙄

Zaraz zostanie tylko Piotr Czaja i Barbara Białowąs 😒
                                        • fornita111 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 15.07.22, 15:27
                                          Roslaniec i Pujszo! big_grin
                                          • borsuczyca.klusek Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 15.07.22, 15:34
                                            Myślałam, myślałam i wymyśliłam.
                                            Jerzy Stuhr by się nadał (Spis cudżołożnic, Historie Miłosne, Duże Zwierze).
                                            Nie wiem tylko czy nie jest za stary i dalej na chodzie.

Dobra to teraz dajecie kto mógłby zagrać główną rolę męska 🙄
                                            • fornita111 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 15.07.22, 15:45
                                              A glowna rola to..? Karzel, riki, wlasciciel cyrku, wycyckany przez harpie misio?
                                              • borsuczyca.klusek Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 15.07.22, 16:33
                                                Narrator pierwszoosobowy, meżczyzna w średnim wieku. Trochę przykurzony i nagryziony zębem czasu, ale jeszcze niekiedy przebija z niego błysk dawnej świetności.
                                                • fornita111 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 15.07.22, 22:52
                                                  Yyyy...nooo.... jakimowicz? tongue_out
                                                  • fragile_f Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 15.07.22, 22:57
                                                    No musze przyznac, że gruby kandydat, psze pani.
                                                  • borsuczyca.klusek Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 16.07.22, 00:12
                                                    fornita111 napisała:

> Yyyy...nooo.... jakimowicz? tongue_out

Jesteś wredna i usiłujesz sabotować mój film 🙄
                                                    Zapamiętam to sobie 😒
                                              • fragile_f Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 15.07.22, 17:32
                                                No panie kochane, jest tylko jeden godny kandydat.

Zamachowski.
                                                • angazetka Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 15.07.22, 17:34
                                                  big_grin big_grin big_grin
                                                  I będzie miał na alimenty!!!
                                            • lauren6 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 15.07.22, 16:00
                                              Marek Kondrat z czasów Adasia Miauczyńskiego
                                • black_magic_women Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 15.07.22, 19:49
                                  borsuczyca.klusek napisała:

> Lynch pasuje oczywiście do wizji karła, ale to jednak musiałby być polski reżys
                                  > er, żeby oddać klimat Warszawy

Mam!! Ekipa od "Rojst".
                                  >
        • hanusinamama Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 13:17
          Ojej zabolało Riczarda? Biegnę wyjasniśnić: Riczard tam gdzie boli masz właśnie ego. Nie musisz dziękować.
          • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 13:27
            Usiłuję sobie przypomnieć, kiedy popełniłaś jakikolwiek merytoryczny post w dowolnej dyskusji. I niestety.... kompletna pustka
            • hanusinamama Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 13:28
              A to tam gdzie pusta to masz mózg. Dawaj dalej zaraz ci całą anatomię twoją wyjaśnię Riczardzie.
              • riki_i Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 13:37
                Ty lepiej dolej sobie trochę szarych komórek do mózgu. Żal klawiatury na dyskusje z tak pustym bytem internetowym
              • triismegistos Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 13.07.22, 17:40
                😂👍
            • rosapulchra-0 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 14.07.22, 20:12
              Riki, chyba nie masz zły dzień. Dajesz prowokować jak małe dziecko. Przecież doskonale zdajesz sobie sprawę, że każdy twój wpis, to woda na młyn dla pewnej i prężnie działającej grupy zwanej inaczej towarzystwem wzajemnej adoracji, do które to grupy nie należysz i nigdy tak się nie stanie.
              • paskudek1 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 14.07.22, 20:36
                Serio? Uważasz że uważam rikiego za dno bo należę do jakiegoś kółka wzajemnej adoracji? I mówię mu że pisze u myśli obrzydliwie bo to on tak pisze? Nie widzisz ohydy w jego toku myślenia?
              • angazetka Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 14.07.22, 20:39
                Ty w ogóle czytalaś, co on wypisywał w tym wątku?
                • fornita111 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 14.07.22, 20:48
                  Rosa zostalas obronczynia piewcy gwaltow? No lol, starasz sie jak mozesz wzbudzic zainteresowanie widze. Probuj, probuj wink
                • rosapulchra-0 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 14.07.22, 21:26
                  Angazetko, szczerza mówiąc nie czytałam. Czy możesz mi podać linki do tych wypowiedzi, proszę.
                  Ale takie jatki, jak ta dzisiejsza, o tu, w tej gałęzi bardzo mi przypomina wszystkie jatki, w których to ja byłam złą, a panie ze czystą moralnością, dokopywały mi aż miło. Do tego wykazywały się nie lada wyobraźnią.
                  • fragile_f Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 14.07.22, 21:36
                    To po co sie wypowiadasz, jesli nie czytałaś?
                  • ichi51e Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 14.07.22, 21:46
                    chodzi o mądrość z początku wątku

"Po raz 101 wyjaśniam. W sytuacji SZCZEGÓLNEJ, poporodowego braku libido, lepiej jest beznamiętnie wypiąć dupę niż czekać aż facet wyląduje u Rafalali."

potem mysl została rozwinięta wielokrotnie potwierdzona do tego doszło oburzenie ze ktoś może być swingersem (obrzydliwe) przy kompletnym nie zrozumieniu dlaczego kobiety maja taki problem żeby biednemu zwierzęciu (tj mężowi) ulżyć.
                  • lauren6 Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 14.07.22, 22:58
                    Rosa, atencjuszko sama już nie masz potencjału jatkowego to bawisz się w adwokata diabła? Ty, matka 3 córek, młodych kobiet, które mogą być zmuszane do seksu przez takich zyebów?

Żenujące.
                    • hanusinamama Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 15.07.22, 09:50
                      NO coś się porobiło tej pani właśnie.
                  • hanusinamama Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 15.07.22, 09:48
                    Czyli nie wiesz ale się wypowiesz...wchodząc cała na biało. Umówi się z Riczardem na kawę
              • latarnia_umarlych Re: Fabijański, kontrowersyjny terapeuta 14.07.22, 20:47
                rosapulchra-0 napisała:

> Riki, chyba nie masz zły dzień. Dajesz prowokować jak małe dziecko. Przecież do
                > skonale zdajesz sobie sprawę, że każdy twój wpis, to woda na młyn dla pewnej i
                > prężnie działającej