Dodaj do ulubionych

Do Czarnka na obiadek? Skoro wybiera takie rozwiąz

14.07.22, 08:59
ania to może ponaśladujemy miłościwie panującego ministra oświaty? Czy znamy pana Czarnka? Oczywiście, przecież w mediach widać go często, a skoro znamy = jest znajomym😉a jeśli jest znajomym to proponuję do niego na obiadek wpaść. Codziennie inna rodzina. Może jakaś lista żeby nie było bałaganu?
A tak serio- czy on nie ma wstydu?
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28686312,przemyslaw-czarnek-z-rada-na-drozyzne-mozna-jesc-troche-mniej.html#s=BoxOpImg2
Obserwuj wątek
    • woman_in_love Re: Do Czarnka na obiadek? Skoro wybiera takie ro 14.07.22, 09:13
      #nikogo
    • iwoniaw Re: Do Czarnka na obiadek? Skoro wybiera takie ro 14.07.22, 09:15
      OMG, Czarnek jest ematką 🤣 Toż to rady niczym z wątków "jak można byc takim utracjuszem i wydawać tysiące na żywność/ubrania dla dzieci/wakacje, ja tam zawsze obiady dostaję od mamy, a zapasy od teściowej, dziadkowie obkupują dzieci w kurtki i rowerki, a na wakacje jeździmy do ciotki, która mieszka we Włoszech" 🤣
    • woman_in_love Re: Do Czarnka na obiadek? Skoro wybiera takie ro 14.07.22, 09:20
      ..
      • raczek47 Re: Do Czarnka na obiadek? Skoro wybiera takie ro 14.07.22, 10:14
        Ja bym z nim przy stole nie usiadła.
        • asia.sthm Re: Do Czarnka na obiadek? Skoro wybiera takie ro 14.07.22, 12:53
          Obrzydliwy chłopek roztropek
      • georgia.guidestones Re: Do Czarnka na obiadek? Skoro wybiera takie ro 16.07.22, 14:30
        woman_in_love napisała:

> ..
        To bait ale bardzo w jego stylu i moglby faktycznie coś takiego 3,14-erdolic
    • lily_evans011 Re: Do Czarnka na obiadek? Skoro wybiera takie ro 14.07.22, 12:49
      Patrząc na jej gabaryty, na pewno dobrze je i nie oszczędza na tym tongue_out.
      Ja tam juz czuję się zaproszona...
      • lily_evans011 Re: Do Czarnka na obiadek? Skoro wybiera takie ro 14.07.22, 12:50
        *jego! Tfu, telefon mi tu jakiś dżender próbuje szerzyć!
    • potworia116 Re: Do Czarnka na obiadek? Skoro wybiera takie ro 14.07.22, 13:52
      Następny protest na Szucha pod hasłem "Przyszłam na obiadek"

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka