Dodaj do ulubionych

Jak zrobić formę życia?

15.07.22, 13:20
Zbliżam się już do 40 i mam młodszego faceta. O 7 lat. Do tej pory nikt nie zauważał różnicy wieku ale niestety ten dzień nadszedł a ja spojrzałam na siebie krytycznym okiem i wiem że muszę bardzo się ogarnąć żeby za jakiś czas nie zacząć mocno odstawać.

Macie ze sobą jakieś spektakularne przemiany? Muszę schudnąć i przy tym się nie pomarszczyć oraz zrobić odmładzająca fryzurę.

Obserwuj wątek
    • ixiq111 Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 13:42
      Nie pomoże puder róż,
      kiedy doopa stara już.
      • triismegistos Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 14:39
        W którym miejscu opka pyta o makijaż?
    • noc_na_pustyni Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 14:42
      A to on nie wie, że jesteś od niego starsza?
      • elstilo Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 14:54
        Hahahahaha dobre
        • noc_na_pustyni Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 15:03
          No bo, jak wie, to co cię odchodzi reszta. Dbaj o formę na tyle, by się dobrze czuć i nie wariuj 😊
          • iberka Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 15:59
            Ot co
    • figa_z_makiem99 Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 14:44
      Jak będziesz regularnie ćwiczyć, dobrze się odżywiać, wyrzucisz używki i skorzystasz rozsądnie z zabiegów i medycyny estetycznej, masz dużą szansę. Mam młodszego męża i wygląda dużo starzej ode mnie, bo przestało mu się chcieć. Oprócz tego dużo robią geny.
      • zerlinda Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 14:52
        Oczywiście. Jak każda ematka 🤣
        • figa_z_makiem99 Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 14:58
          Jak się wychowasz w rodzinie podobnej do rikusiowej, to nauczysz się, że warto inwestować w siebie, wykształcenie, umiejętności, wygląd i własny dochód, żeby potem palant nie powiedział ci jak się zbiesisz, że nikt cię nie zechce i musisz spełniać jego zachcianki. Tak, wyglądam dużo młodziej od męża.
        • triismegistos Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 15:13
          Nie każda. Ja na ten przykład mam młodszego męża, który wygląda świetnie i w atrakcyjności wyprzedza mnie o kilka okrążeń.
          • figa_z_makiem99 Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 15:28
            Takiego sobie wybrałaś i nie przeszkadza ci to, rozumiem. Oprócz genów i charakteru, ludzi kształtują też warunki w których dorasta, zawsze bałam się ugrzęznąć w podobnym związku jak moja matka, z jednej strony to zaleta, bo mobilizuje, z drugiej wada, bo zachowujesz się w relacjach, jak kierowca, który musi mieć ograniczone zaufanie do otoczenia.
            • triismegistos Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 15:35
              W ogóle tego tak nie odczuwam, no, ale mój facet jest specyficzny
              • figa_z_makiem99 Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 15:49
                Zazdroszczę. Wiem, że są nieudawane związki, gdzie ludzie mogą czuć spokój i zadowolenie, tak po prostu. Zawsze gdy puszczałam wodze, nie kończyło się to dobrze, dlatego teraz już nie umiem, nawet gdy jest dobrze.
                • triismegistos Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 19:16
                  Coś jest na rzeczy z tymi wzorcami z domu. Mój ojciec to bardzo przystojny facet, mający koleżanki i w ogóle, do dziś dzień zakochany i zapatrzony w moją matkę, która akhem, nie jest pięknością.
                • 152kk Re: Jak zrobić formę życia? 16.07.22, 00:40
                  Nie jest dobrze, gdy swoje poczucie wartości budujesz w oparciu o to , jak widzą cię inni. Warto inwestować w siebie, ale nie po to, żeby się ustrzec negatywnej oceny palanta, tylko po to, żeby tę negatywną jego ocenę mieć w d... Trissmerigos chyba to potrafi, jest czego zazdrościć (i może wziąć przykład?)
          • igge Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 21:18
            I ja.
            I też odczuwam spokój i zadowolenie. Luz.
            Młodszy to młodszy. Mnie się po prostu podobają fizycznie młodsi.
    • fornita111 Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 14:51
      Latwiej bedzie jego zapuscic. Zacznij mu do wszystkiego dodawac maslo, jak Rodowicz swojemu eksowi. Nic tak nie dodaje lat jak kilogramy wink
      • zerlinda Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 14:55
        Myślisz że Rodowicz faktycznie chciała męża tym masłem zabić, utuczyć? Zawsze mnie to zastanawiało, o co chodziło? I czy to masło to tak przez całe małżeństwo mu dodawała czy dopiero na koniec? A może miał wysoki cholesterol?
        • fornita111 Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 14:59
          Albo on ortorektyk, albo Marylla jednak przetluszczala. W kazdym razie sadze, ze to zwykle niedopasowanie kulinarne bylo a nie celowy zamach wink
          • borsuczyca.klusek Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 15:15
            Może było tak jak z grzybami i mężem Magdaleny 🙄
            • car_fox Re: Jak zrobić formę życia? 16.07.22, 00:26
              A co to bylo z mezem Magdaleny?
              Chyba nie jak w tym kawale ze nie chcial grzybow jesc i trzeba bylo odstrzelic?
      • elstilo Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 14:58
        Nie muszę, on do wszystkiego dodaje majonez ale cholera szczupły jest.
      • kafana Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 15:02
        Czytałam kiedyś jakaś książce o hindusce, która systematycznie tuczyli męża. Dzięki temu był łagodny i zależny. Czasem wyrywał się na jakieś wczasy odchudzające, wracał szczuplejszy i butny to ona eja odzyskiwać kontrole tlusto i obficie gotującwink
        • noc_na_pustyni Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 15:04
          Cudne 😈
        • mashcaron Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 15:20
          Była też taka, nie pamiętam skąd, co to oblała męża kwasem, bo miał za duże branie ze względu na stragan z kokosami czy czymś podobnym. A takiego brzydkiego, to nawet z kokosami już żadna nie chciała i żona mogła spać spokojnie i żyć dostatnio.
      • wapaha Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 15:08
        fornita111 napisała:

> Latwiej bedzie jego zapuscic. Zacznij mu do wszystkiego dodawac maslo, jak Rodo
        > wicz swojemu eksowi. Nic tak nie dodaje lat jak kilogramy wink

padłam big_grin

( ze wstydem przyznam że też pomyślałam o działaniach w tę stronę )
      • malia Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 15:29
        I to jest bardzo dobra rada big_grin
      • iberka Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 16:01
        Hahaha, no nijak kg mi lat nie dodają 😂 a masło, cóż, kuchnia francuska jest smaczna wink
      • snajper55 Re: Jak zrobić formę życia? 16.07.22, 00:44
        fornita111 napisała:

> Latwiej bedzie jego zapuscic. Zacznij mu do wszystkiego dodawac maslo, jak Rodo
        > wicz swojemu eksowi. Nic tak nie dodaje lat jak kilogramy wink

Rodowicz za dużo tego masła próbowała dodając.

S.
    • skumbrie Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 15:21
      Zacznij robienie formy zycia od wyjścia z ematki.
      • elstilo Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 15:57
        Dlaczego?
        • car_fox Re: Jak zrobić formę życia? 16.07.22, 00:45
          bo ematka jest jak beczka z kiszona kapusta.... Najpierw cie mocno posiekjaj, posola i podeptaja a potem im dluzej tu siedziesz tym bardziej sie pienisz i kwasniejesz az w koncu cie wywala aby miec miejsce na nowa.
    • hanusinamama Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 15:22
      Niech facet brode zapuści. Moj mąz z brodą wygląda duzo poważniej. Ma ładną, gęstą brodę (takim go poznałam) raz w roku goli się...i wtedy wygląda na 10 lat młodszego smile
    • fiszrybna Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 15:34
      Nie wiem czemu, ale po tytule pomyślałam, że chodzi o in vitro.
      • hanusinamama Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 20:32
        O to dobre smile
      • taki-sobie-nick Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 23:31
        Ja pomyślałam, że chodzi o stworzenie nowej formy życia w laboratorium, zdziwiłam się i doszłam do wniosku, że być może dziubdziuś ma wykonać formę życia (np. kota) z plasteliny, bo taką mu zadali pracę domową.
    • aadrianka Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 15:35
      Czytam właśnie umiarkowanie fajne s-f (zaczęło się dobrze, ale w połowie się skiepscilo, a że dość krótkie, to postanowilam dobrnąć jednak do końca) i do wątku weszłam zwabiona nadzieją na jakieś eksperymenty genetyczne... sad
    • majenkir Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 15:51
      Łatwiej będzie męża na starszego wymienić. Ja np nigdy nie będę miała takiego dylematu 🤪
    • anorektycznazdzira Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 17:35
      To ile ty chcesz schudnąć, że się masz po tym pomarszczyć?!
      • elstilo Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 19:25
        Fajnie by było 20 kilo ale zadowole się 15
        • triismegistos Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 20:00
          E, chce ci się zaczynać zabawę dla głupich 15 kilo?
          • elstilo Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 20:16
            To dla zdrowia, nie chce za parę lat być otyła. Chcę mieć więcej energii, po prostu zdrowo się odżywiać i przy okazji schudnąć. Żadnych głodówek i głupich diet
            • nothingelsemattersnow Re: Jak zrobić formę życia? 16.07.22, 14:31
              Żreć Mniej - jedyna zdrowa, efektywna i nieczasochłonna dieta.
    • snakelilith Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 18:14
      Istnieje film wyreżyserowany przez Billy Wildera pod tytułem Sunset Boulevard, w którym genialna Gloria Swanson gra praktycznie samą siebie, czyli podstarzałą gwiazdę filmową zakochującą się w dużo młodszym facecie. Tego młodszego faceta mieli grać różni aktorzy, między innymi atrakcyjny Montgomery Clift i młodziutki Marlon Brando, ale rolę dostał niezbyt młodzieńczo wyglądający William Holden. Billy Wilder więc by podkreślić sporą różnicę wieku pomiędzy aktorami chciał makijażem postarzyć 50 letnią wtedy Glorię Swanson. Na co rezolutna aktorka zapytała, czy nie można by raczej pana Holdena makijażem odmłodzić i zrobiono właśnie tak. Film wyszedł znakomity. Więc wszystko czym możesz pogorszyć wygląd faceta jest twoją bronią. big_grin
    • g.r.uu Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 20:19
      Mam tyle samo i mam formę życia, a jeszcze cisnę dalej. Jak? Bez drogi na skróty: dieta i treningi. Acha i żadnych odmładzających fryzur! To zawsze są jakieś koszmarki.
      • elstilo Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 20:27
        Myślałam o carre jak Francuzki big_grin
        A nie krótkich włosach
        • g.r.uu Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 20:31
          Typowa fryzura eleganckiej czterdzietolatki, jakim cudem to ma odmładzać? Ale jak Ci w tym do twarzy to noś i olej myślenie o wieku, bo fiksacja na tym punkcie najbardziej postarza.
        • snakelilith Re: Jak zrobić formę życia? 16.07.22, 00:02
          Sorry, ale carre nie jest odmładzające. Jak masz włosy dłuższe, to odmładzająco działają trochę rockowo-punkowe cięcia z grzywką. Shaggy bob, wolf cut, bangs, wycieniowany undone-look to są obecne trendy. Wszystko co wygląda za elegancko i przypomina to, co było modne 10 lat temu, może postarzać.
    • bene_gesserit Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 21:22
      Można ewentualnie odwrócić proces i gościa przekarmić, namówić go na beznadziejne ciuchy i żeby nie chodził do fryzjera za często oraz ogólnie nie dbał o siebie. Wtedy ty na jego tle będziesz wyglądać jak ta młodsza.

Serio? Nie robiłabym nic na siłę i ze strachu. Oraz, o ile już, to tylko w porozumieniu z fachowcami (dietetyczka, oświecona internistka, jakaś przytomna trenerka).
    • 7katipo Re: Jak zrobić formę życia? 15.07.22, 21:26
      Zapomniałam, że to wakacje i w pierwsze chwili pomyślałam, że to projekt do szkoły, na biologię. Że coś masz wyhodować 🤣

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka