Dodaj do ulubionych

A o kawiorze na łonie natury,

15.07.22, 13:32
jadanym ustami przedstawicieli ludu pracującego nic?

Szczerze mówiąc, w pierwszym momencie myślałam, że to humbug i to jakiś dżem (zwłaszcza że na zdjęciu jest na czymś w rodzaju ciasta). Ale nie, na stronie SE jest też zdjęcie puszeczki. I to może nie jest dokładnie ta puszeczka, ale ta firma:
pl.aliexpress.com/i/1005001339689010.html
Powiedzcie mi, czy oni już tak kompletnie hamulców nie mają? Czy dają się podpuścić SE (który nb. musi zmienia front, bo do tej pory był propisowski - patrz urodziny SE z Dudą i Dody d...).
Obserwuj wątek
    • asia.sthm Re: A o kawiorze na łonie natury, 15.07.22, 13:40
      Ale o co ci chodzi? O tekst Czerwony kawior Keta gorbusha kizhuchi Primorsky naturalny dvfo cena za 1 słoik powietrza bezpłatna wysyłka
      Sklep:
      RegionVistok-Torg Store
      SEK 294.60

Wyglada jednak ze w srodku jest kawior
      https://ae01.alicdn.com/kf/Ucffdff51f15141a681287378638c34dd6.jpg_.webp
      • mdro Re: A o kawiorze na łonie natury, 15.07.22, 15:44
        A to ty nie widziałaś pani poseł (i wicemarszałek chyba) Gosiewskiej Drugiej, oszczędnościowo wypoczywającej na leśnej polanie i żywiącej się czerwonym kawiorem?

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28690616,malgorzata-gosiewska-o-wakacjach-wyjazd-do-lasu-kazdego-na.html
        • asia.sthm Re: A o kawiorze na łonie natury, 15.07.22, 15:56
          O kurcze, faktycznie jestem do tylu i zupenie niedoinformowana. kawior z puszki na biwaku to troche ekstrawagancja. Mogla chociaz w tubce Kalles Kaviar z IKEA sobie zaaplikowac, byloby bardziej strawne w opinii wyborcow.
          https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/57/Egg_sandwich.jpg/220px-Egg_sandwich.jpg
    • daniela34 Re: A o kawiorze na łonie natury, 15.07.22, 13:41
      Ale przyznasz, że przynajmniej jest zabawnie. Wczoraj wróciłam po 18.00 z wyjazdu i mamusia, chcąc mi zrelacjonować "cóż tam, panie, w polityce" już od progu witała mnie zaleceniami od naszych polityków: mniej jeść, zacisnąć zęby, ocieplić dom. Powiedziałam, że bardzo słusznie. Jak się zaciśnie zęby to trudno jeść, więc wszystko się zgadza. A że akurat podczas podróży słuchałam radia, to wiem, że zalecenia by ocieplać domy są też bardzo zasadne. Dziennikarz (tylko już nie wiem, czy zetki czy rmf) powiedział, że owszem, złożył wniosek w tym programie, w którym to zaliczki w wysokości 50% mają być wypłacane w ciągu miesiąca i otrzymał odpowiedź, że z uwagi na liczbę wniosków środki otrzyma najwcześniej za 6 miesięcy. W związku z tym radna na polu golfowym, Czarnek napadający znajomych i posłanka z kawiorem to już pikuś.
      • jednoraz0w0 Re: A o kawiorze na łonie natury, 15.07.22, 16:53
        Nasza opozycja to banda debili. Dlaczego te rzeczy nie są jeszcze na billboardach, w reklamach prasowych i w skrzynkach pocztowych w każdym bastionie PiS, to przechodzi moje pojęcie.
        • dreg13 Re: A o kawiorze na łonie natury, 15.07.22, 17:12
          Chyba żartujesz big_grin Po co???
          PiS wygrał wybory i otrzymał super zabawkę - nową, wypasioną, z ficzerami, światełkami mrugającymi i grającą muzyczką. Przez kilka lat zabawka stała się rozbitym gratem, z wyrwanymi światełkami, bez mechanizmu z muzyczką (pogryzł go pies), a ficzery zostały wywalone przez okno w bagno na cmentarzu. Z zombiakami.
          Biłabyś się o coś takiego? No chyba nie big_grin

Każda opozycja byłaby od pierwszych dni tak bita po tyłku, że pewnie wcale tego nie chce. Poza tym - opozycja to konieczność obsadzenia tych wszystkich stanowisk swoimi ludźmi, ale tak, żeby to hulało, prawda? A żeby hulało, to nie może tak, jak każdy obecny pierdzistołek z Pcimia lub Ząbek zarabiać 50 czy 100 tysięcy złotych miesięcznie. No to powiedz mi - po co? Bo jeszcze za dużą kasę to bym poszła ratować ten gnój. No ale żeby ratować gnój, to nie mogłabym za to otrzymywać tak dużej kasy. Więc hm..
    • la_bonne_cusine Re: A o kawiorze na łonie natury, 15.07.22, 14:39
      I do tego ruski!!!
    • attiya Re: A o kawiorze na łonie natury, 15.07.22, 16:18
      Mam nadzieję, że to w końcu przebije ośmiorniczki
    • woman_in_love Re: A o kawiorze na łonie natury, 15.07.22, 17:08
      Kawior i golf haha!

..ośmiorniczki...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka