Dodaj do ulubionych

Do forumki która kupiła te spódnice...

16.07.22, 09:13
Nie pamiętam kto to byłsmile Mega mi się ten zestaw podoba a pamiętam że któraś mówiła że kupiła te spodnice. Jak się nosi? Jak wygląda? Teraz jest promo i się zastanawiam czy kliknąć

Obserwuj wątek
    • primula.alpicola Re: Do forumki która kupiła te spódnice... 16.07.22, 09:19
      To była Kura.
    • kura17 Re: Do forumki która kupiła te spódnice... 16.07.22, 09:36
      o, to ja bylam smile
      napisze tak - ja ja uwielbiam i kupilam bym od nowa (czekam na jakas inna wersje kolorystyczna!).
      nosi sie dobrze i pierze sie dobrze, na razie bez defaonowania sie (susze na lezaco).

uwagi: ona jest dluuuga, mam M i przy 172 cm siega mi do kostek, jak wchodze po schodach to czasem lubi sie zaplatac (podnosze lekko do gory przy wchodzeniu).
      oraz - to nie jest spodnica na upaly, jak pokazane na zdjeciach (z tym kusym topem) - ona jest gruba i ciezka. uwazam, ze jako zestaw sie nie nadaje (spodnica za gruba na pogode, gdy top by paswal). w upaly sie w niej ugotujesz. ma poliestrowa spodniczke w srodku (zeby nie przeswitywalo), krotka, cienka, reszta jest z grubej "plecionej" bawelny (jakby z grubego kordonka?). ja ja nosze teraz przy 18-20C, czesto z lekkim topem z dlugim rekawem i jest ok, planuje nosic z kozakami i lekkim swetrem jesienia - probowalam taki zestaw przed lustrem i wedlug mnie bardzo fajnie.

wez to prosze pod uwage - jesli Ci pasuje, to kupuj smile
      ja bym kupila jeszcze raz!
      • youngagain Re: Do forumki która kupiła te spódnice... 16.07.22, 10:17
        Dzięki!! Już zamówiłam. Ale zamówiłam też top bo zestaw mnie urzekł. Ale tak, ja wiem o czym mówisz bo niektóre właśnie te ażurowe są jak bawełniana kolczuga i choć ładnie wyglądają to są ciężkie.
        Zamówiłam i zobaczę, najwyżej zwrócę.
        Dzięki!!!
        • kura17 Re: Do forumki która kupiła te spódnice... 16.07.22, 10:40
          smile
          z topem mozna by nosic w chlodniejsze dni, jesli na to zarzucisz cos jeszcze - koszule, kardigan.
          dla mnie top z gory odpada, za krotki LOL
          kupilabym taki sweterek do kompletu!

niech sie dobrze nosi!
          • youngagain Re: Do forumki która kupiła te spódnice... 16.07.22, 12:20
            O nie, za dużo brzuszków w życiu robię żeby czasem brzucha nie pokazaćbig_grin

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka