Dodaj do ulubionych

Czy psychiatra może przepisać antybiotyk

17.07.22, 06:05
na zapalenie pęcherza? Nie chcę umawiać się osobno do różnych lekarzy i płacić podwójne.
Obserwuj wątek
    • joana012 Re: Czy psychiatra może przepisać antybiotyk 17.07.22, 07:01
      Furagin jest skuteczny i bez recepty
    • 35wcieniu Re: Czy psychiatra może przepisać antybiotyk 17.07.22, 07:04
      Może.
    • marta.graca Re: Czy psychiatra może przepisać antybiotyk 17.07.22, 07:33
      A nie możesz iść do rodzinnego? Przecież nawet teleporada wystarczy.
      • la_mujer75 Re: Czy psychiatra może przepisać antybiotyk 17.07.22, 10:24
        Moja teściową zaczęło boleć przy oddawaniu moczu i widziała hektolitry krwi (histeryczka jest). To był piątek. Najbliższa wizyta we wtorek!

P.S. w sobotę juz z moim meżem pojechała na działkę smile
        • 1matka-polka Re: Czy psychiatra może przepisać antybiotyk 17.07.22, 10:39
          Nastepnym razem niech nasika do miski. Poza tym, mozna miec krew w moczu od aspiryny. Moja babcia i moj maz tak mieli...
          • la_mujer75 Re: Czy psychiatra może przepisać antybiotyk 17.07.22, 11:31
            Ona kiedyś zdiagnozowała u siebie jakiś rzadki przypadek nowotworu (nie pamiętam nazwy, ale głównie dotyczył czarnoskórych mężczyzn). A to był siniak...
    • zielonazaba9999 Re: Czy psychiatra może przepisać antybiotyk 17.07.22, 07:59
      Mnie urolog na zapalenie pęcherza, które wyszło w badaniu moczu (bo tak to nic mi nie dolegało, żadnych objawów) kazał żreć dużo suszonej żurawiny i przyjść za tydzień jeśli nie pomoże. Jak wykazało kontrolne badanie moczu o dziwo pomogło.
    • 1matka-polka Re: Czy psychiatra może przepisać antybiotyk 17.07.22, 10:16
      Może. A przy okazji, zapalenie pecherza moze byc tzw. urojone, znaczy na tle nerwowym. Boli, sikac sie chce, a bakterii niet🤷‍♀️ I wtedy na terapii sie to leczy.
    • andaba Re: Czy psychiatra może przepisać antybiotyk 17.07.22, 10:19
      Móc może, tylko pytanie, czy będzie chciał.
    • taki-sobie-nick Re: Czy psychiatra może przepisać antybiotyk 17.07.22, 21:43
      Lekarz specjalizacji A może przepisać leki dotyczące specjalizacji B, ale tylko pełnopłatnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka