Dodaj do ulubionych

spotkanie po latach z byłym

17.07.22, 21:09
Znamy się od dziecka. Przez długie lata dorosłego życia się nie widzieliśmy. Oboje mamy za sobą swoje historie. On rozwód i dorosłe dzieci. Ja rozwód i 9latka na stanie.
Spotkaliśmy się po latach, gdy byłam na życiowym zakręcie 8 lat temu. Spędziliśmy razem cudowne pół roku, były oświadczyny i plany na ślub. Uciekłam. Przetraszyłam się. Nie byłam gotowa. Złamałam mu serce.

Od tamtej pory kontakt mamy sporadyczny przez msg. Po kilku latach znalazł partnerkę i są razem. Nie o niej nie wiem. On nie mówi, ja nie pytam. Ja sobie życia z nikim nie ułożyłam. Niemniej wiodę spokojne, poukładane życie, mam grono przyjaciół, rodzinę, syna. Pogodziłam się, że brnę przez życie bez partnera i jest mi tak dobrze.

Odezwał się wczoraj, że będzie za tydzień w moich okolicach, chciałby się spotkać.

Serce mówi tak. Rozum mówi nie.
Wiem, że to się może skończyć w łóżku.

Z jednej strony chcę go zobaczyć, porozmawiać na żywo. Mam ogromny sentyment do niego, nadal nie jest mi obojętny. Z drugiej strony to byłoby świństwo wobec siebie i jego aktualnej partnerki.

Opuściłybyście to spotkanie?
Obserwuj wątek
    • igge Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:12
      Nie spotkałabym się.
    • nota_bene0 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:14
      Jestem też na nie. Po co? Przecież już zdecydowałaś, podjęłaś decyzję. Szanuj się.
      • pani_tau Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:22
        W sensie jak "szanuj się"? Jak sama pisze, złamała mu serce odrzucając oświadczyny i kończąc związek.
        • nota_bene0 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:00
          No więc właśnie, sama coś zakończyła, podjęła decyzję, a teraz jeszcze dopuszcza wariant, że może to się skończyć w łóżku.
          • kamin Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 23:38
            No przecież nie zmieniła zdania odnośnie do ślubu z panem tylko rozważa sentymentalne bzyknecie się.
          • riki_i Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 00:33
            nota_bene0 napisała:

> No więc właśnie, sama coś zakończyła, podjęła decyzję, a teraz jeszcze dopuszcz
            > a wariant, że może to się skończyć w łóżku.

Zaraz zaraz - to on się odezwał i chce się spotkać! Nie ona! A jak był zawsze ogień, no to cóż jest dziwnego w założeniu, że takie spotkanie może się skończyć w łóżku? Ja kiedyś udałem się na coś takiego, bez żadnych łóżkowych założeń, jednak po paru minutach spotkania pani wzięła mnie na ulicy za rękę i w zasadzie wciągnęła do hotelu obok którego przechodziliśmy. Bywa i tak.

• gryzelda71 Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 09:19
              Ojej jakinty zawsze bezwolny. U nas na takich mówi się pierdola.
              • fornita111 Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 09:23
                Daj rikiemu powspominac czasy, kiedy go kobiety wciagaly do hotelu, zamiast beznamietnie wypinac dupe. Jedyne co mu zostalo wink
                • gryzelda71 Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 09:37
                  Cofam.wiec
              • homohominilupus Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 10:39
                gryzelda71 napisała:

> Ojej jakinty zawsze bezwolny. U nas na takich mówi się pierdola.

😆
    • pani_tau Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:18
      Może już mu nie mieszaj w życiorysie, nawet jeśli on bardzo tego chce.
      • vivi86 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:29
        Jw.
      • milva24 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:20
        Popieram!
    • hrabina_niczyja Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:22
      Akurat pewności, że skończy się w łóżku mieć nie możesz. Facet kogoś ma i może wcale nie chcieć ciebie w swoim łóżku, a chcieć jedynie wypić kawę i tyle.
      • kamin Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:29
        "a chcieć jedynie wypić kawę i tyle."

Albo chce jej sprzedać garnki Zeptera czy inny Amway.
        A ona zrobi depilację bikini.
        • nicniewiem Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:35
          Może być tak, że zacznie i skończy się kawą.
          Bikini mam zawsze ogarnięte, ale rozważałam inną niż na codzień bieliznę.

Ale im dłużej myślę, tym mocniej zastanawiam się czy spotkanie nas bardziej nie poturbuje niż ucieszy.
          • kamin Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:40
            Bylebyś nie wyszła ze spotkania z kocem z wielbłądziej wełny za 4 koła.
            • mallard Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 09:36
              kamin napisał(a):

> Bylebyś nie wyszła ze spotkania z kocem z wielbłądziej wełny za 4 koła.

Dobrze, że sam w pokoju jestem...
          • pantuniestal88 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:41
            Rozważałas inna bieliznę? Facet ma ułożone życie, a Ty liczysz że zdejmie Ci majtki? Może z sentymentu chce się spotkać, podzielić swoim szczęściem a Ty od razu zakładasz, że straci dla Ciebie głowę.
            • nicniewiem Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:43
              Nic nie zakładam. Biorę pod uwagę różne warianty.
              • pantuniestal88 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:48
                Facet może nawet nie być już Tobą zainteresowany. Może ma fantastyczna partnerkę, idealny seks, i skok w bok mu nie jest potrzebny
                • primula.alpicola Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:30
                  pantuniestal88 napisała:

> Facet może nawet nie być już Tobą zainteresowany. Może ma fantastyczna partnerk
                  > ę, idealny seks, i skok w bok mu nie jest potrzebny

Nie proponowałby spotkania, gdyby było tak jak piszesz.
                  N/t powinnaś odpuścić, ale pewnie pójdziesz.
                  O sobie nie mogę na 100% powiedzieć, że bym nie poszła.
              • riki_i Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 00:45
                nicniewiem napisała:

> Nic nie zakładam. Biorę pod uwagę różne warianty.

I słusznie.
            • triss_merigold6 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:08
              To tak nie działa. Faceci tak nie działają. Jeśli chce się spotkać to znaczy, że liczy na reaktywację ognia, a nie z ciekawości.
              • pantuniestal88 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:15
                Nie bierzesz pod uwagę, że facet może być wierny swojej partnerce?
                • eliksir_czarodziejski Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 09:14
                  Gdyby chciał być wierny partnerce to nie by do watkodajki nie pisał.
                  • ritual2019 Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 09:27
                    eliksir_czarodziejski napisała:

> Gdyby chciał być wierny partnerce to nie by do watkodajki nie pisał.

Dokladnie
                    • g.r.uu Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 09:34
                      A to nie jest takie jednoznaczne, ludzie czasem nie wiedzą, czego chcą
                      • riki_i Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 11:26
                        Czasami faceci chcą powspominać i oblukać eksię po latach. Niekoniecznie w rytm ludowej przyśpiewski Hej dziewczyno Podnieś kiecę Bo z rozgrzanym ch*jem lecę big_grin
                        • riki_i Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 11:26
                          *przyśpiewki
              • angazetka Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:22
                Bo jest tylko jeden model faceta.
              • riki_i Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 00:34
                triss_merigold6 napisała:

> To tak nie działa. Faceci tak nie działają. Jeśli chce się spotkać to znaczy, ż
                > e liczy na reaktywację ognia, a nie z ciekawości.

Oczywiście!
          • grazyny Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:17
            Chłopak się jakoś, nomen omen, wyliże z tych ran, ja ci to mówię, Ja, ta trzeźwa Grażynka.
        • grazyny Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:15
          Ten facet mi wygląda na akwizytora olejków eterycznych.
          Mówię wam, z daleka czuć.
    • kamin Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:26
      Ja bym się spotkała. O lojalność wobec partnerki on ma zadbać, ciebie to nie musi interesować.
      • taki-sobie-nick Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:50
        Udawanie głupa level master.
    • pani_tau Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:27
      nicniewiem napisała:

Spędziliś
      > my razem cudowne pół roku, były oświadczyny i plany na ślub. Uciekłam. Przetras
      > zyłam się. Nie byłam gotowa. Złamałam mu serce.

Mam ogromny sentyment do
      > niego, nadal nie jest mi obojętny. Z drugiej strony to byłoby świństwo wobec s
      > iebie i jego aktualnej partnerki.

A wobec niego to nie?

• riki_i Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 00:35
        Dlaczego wobec niego???? To on chce się spotkać! Skoro proponuje spotkanie, to chyba wie , co robi?!
    • alpepe Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:31
      Daj mu ze dwie stówki na panią profesjonalistkę.
      • riki_i Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 00:36
        Alpepe, ależ wredny tekst.
    • kryzys_wieku_sredniego Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:32
      Poszłabym, na kawę nie do łóżka.
      Stara baba już z ciebie, można się powstrzymać.
      • nicniewiem Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:36
        Brzmi rozsądnie. Dzięki.
    • grazyny Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:35
      Czy ktoś jeszcze ma alergię na takie sentymentalne idiotki?? Wpisujcie miasta!!
      • nicniewiem Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:38
        Grubo i na szybko mnie oceniasz.
        • pantuniestal88 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:43
          Sama dajesz się ocenić mówiąc, że masz specjalne majtki.
          • riki_i Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 00:37
            pantuniestal88 napisała:

> Sama dajesz się ocenić mówiąc, że masz specjalne majtki.

Twoim zdaniem powinna profilaktycznie założyć barchany, żeby jakby co, pana odstraszyć? wink
            • pantuniestal88 Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 05:43
              Riki, Twoje komentarze niżej pokazują, że jestes panem w średnim wieku, z obrzydliwa fantazja.
        • grazyny Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:46
          No coś Ty! Ja jestem ta miła Grażyna, poczekaj aż przyjdzie ta niemiła i przeczyta te słodko- sentymentalno- naiwne pierdy: Spędziliśmy razem cudowne pół roku, były oświadczyny i plany na ślub. Uciekłam. Przetraszyłam się. Nie byłam gotowa. Złamałam mu serce. i Serce mówi tak. Rozum mówi nie. i Z drugiej strony to byłoby świństwo wobec siebie przecież ona Cię rozniesie big_grin
          • grazyny Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:14
            Mila. miła, a masz wredny charakter jednak, tak chyłkiem.
            Ja osobiście kocham sentymentalne idiotki, ubarwiają świat!
            Zamknij dziób, bo ją spłoszysz, lampucero ty.
            • nicniewiem Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:25
              A Ty tak sama do siebie?
              • primula.alpicola Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:32
                nicniewiem napisała:

> A Ty tak sama do siebie?

Ich jest legion😁
              • grazyny Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:38
                Nie, to było do mnie.
            • fornita111 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:59
              No sentymentalne niech se beda idiotki. Ale sypianie zajetym jednak fuj. Nigdy nie zrozumiem.
        • jednoraz0w0 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:06
          nicniewiem napisała:

> Grubo i na szybko mnie oceniasz.

Dżizas, co tu oceniać jeśli planujesz na kawę założyć wyjściowe gacie. Gdybyś uczciwie podchodziła do tego spotkania, to właśnie założyłabyś najgorsze, najstarsze, wypłowiałe, znoszone majtki które miały iść do wyrzucenia ale czasem w nich śpisz jak masz okres. Przynajmniej by cię to powstrzymało przed zdjęciem ich przez głowę.
          • grazyny Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:15
            Ja jeszcze sugeruję niewydepilowane nogi!
            • nicniewiem Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:20
              Za późno. Jestem po laserze.
        • figa_z_makiem99 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:19
          Serio jesteś tak zdesperowana, żeby zdejmować gacie dla zajętego faceta? Współczuję jego kobiecie, pewnie nie wie, że pan myśli o innej.
          • pantuniestal88 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:23
            Skąd pewność że myśli? Nie może chcieć się spotkać po prostu na kawę?
            • figa_z_makiem99 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:27
              Zapewne tak, z kimś, z kim chciał się żenić i kto go odrzucił. Pan nadal na coś liczy, gdyby było inaczej zerwałby kontakt i ułożył sobie życie. I to pieprzenie o lojalności wobec innej kobiety, a w wątku pani zastanawia się nad bielizną. Ach te kawki z dawnymi koleżankami smile
              • fornita111 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 23:01
                Chyba ze nie chce jej puknac, tylko wystawic do wiatru- patrz "Zwierzeta nocy". Taka zemsta po latach, ta sie nastara a tu nic.
                • g.r.uu Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 08:12
                  Ona chce się nastarac bieliźnianie, więc jak do niczego nie dojdzie to facet nawet o tym nie będzie wiedział. A ogólnie w ładnych gaciach warto chodzić, bo szkoda czasu na brzydkie.
                  • fornita111 Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 08:15
                    Ale tego filmu nie widzialas? Nie chodzi o sam fakt gaci wink
                    • g.r.uu Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 08:27
                      Nie widziałam, odnoszę się do samego faktu nastarania.
                      • fornita111 Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 08:30
                        No wiec, to byl zart, bo watkodajka raczej bylemu tak w serce nie zapadla, zeby chcial sie mscic.
            • riki_i Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 00:40
              Pffff... na kawę..... Spotkałem się kiedyś na kawę w środku Warszawy i kawa skończyła się seksem w zaparkowanym samochodzie w biały dzień. Parking przy knajpie.

• biala_ladecka Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 12:08
                Kto pytał? 🤦🏼‍♀️
          • milva24 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:24
            A może Pan wcale o tej innej nie myśli w tym kontekście, tylko autorce się wydaje, że przez 8 lat ten ogień nie wygasł?
            • pantuniestal88 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:25
              Tu jest straszne ciśnienie na tego faceta, skoro rozważa założenie specjalnych gaci 🤷
              • nicniewiem Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:27
                Aleś się czepiła tej mojej bielizny, hehe.
                • pantuniestal88 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:29
                  No bo mało kto ma rozważania na temat tego jakie gacie założyć dla exa
                  • g.r.uu Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:45
                    Raczej mało kto się do tego przyznaje
                  • riki_i Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 00:44
                    Jak nie wygasło pożądanie i przy ostatnich kontaktach nadal był ogień?

Ja nie widzę w postępowaniu autorki niczego dziwnego. Owszem , może i jemu wychłódło, 8 lat to nie miesiąc, ale może być też i tak, że będzie kipiał pożądaniem. Poza tym, jak wiadomo, c*uj pamięta... aktualny wygląd wątkodajki wcale nie jest super ważny (o ile się drastycznie nie zmieniła in minus, to dla tego pana i tak będzie boginią).
        • mona.blue Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 12:42
          nicniewiem napisała:

> Grubo i na szybko mnie oceniasz.

Nie wiem, może nie doczytałam jeszcze, ale w zasadzie po co chcesz się z nim spotkać? I co dalej, czy w zależności jak potoczy się spotkanie?
          • ritual2019 Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 13:32
            No wlasnie. W jakim celu spotykanie sie z ex, z ktorym bylo sie 6m-cy i od ktorego sie zwialo? W jakim celu w ogole utrzymywanie kontaktu?
      • conena Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 06:57
        grazyny napisała:

> Czy ktoś jeszcze ma alergię na takie sentymentalne idiotki?? Wpisujcie miasta!!
        >

Zgłaszam się. Przeczytałam startera i pomyślałam „ale kretynka”.
        • primula.alpicola Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 10:04
          Oj oj tam, wyobraźcie sobie urok opisu randki w takim stylu😁
          Autorko, czekamy!
    • pantuniestal88 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:39
      Skoro on kogoś ma to skąd założenie, że skończy się w łóżku?
      • lilia.z.doliny Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:44
        Bo się skończy. Po to chce się spotkać. On. Ona też zresztą. Ciągnie ich do siebie i tyle
        • pantuniestal88 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:46
          Nie każdy facet myśli o tym żeby zaliczyć byłą, tym bardziej jeśli w taki sposób się rozstali.
          • figa_z_makiem99 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:36
            Założysz się, że 90% zaliczy, jeśli w związku będzie gorszy okres I nikt się o tym nie dowie? Tym bardziej taką, z którą bardzo chcieli ułożyć sobie życie, ale nie wyszło. Gdyby to on jej nie chciał, uwierzylabym w niewinną kawkę.
    • turbinkamalinka Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:48
      A skąd wiesz, że facet nie chce ci podziękować. Mimo, ze złamałaś mu serce poznał fajną kobietę i jest szczęśliwy. Twoje rojenia, że skończy się w łóżku są bezprzedmiotowe. Przez 8 lat zmieniłaś się, jego gust też. Facet wcale nie musi na ciebie polecieć. Skąd u ciebie to przekonanie, że skończy się w łóżku?
      • nicniewiem Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:52
        Nie mam takiego przekonania.
        • pantuniestal88 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:53
          Wiem, że to się może skończyć w łóżku- nie pamiętasz co pisałaś wyżej?
          • nicniewiem Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:58
            Między "może" a przekonaniem, że tak się stanie jest spora różnica.
            • pantuniestal88 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 21:59
              Liczysz na to, że skończycie spotkanie w łóżku.
              I srogo się rozczarujesz jak facet nawet tego nie zaproponujesmile
              • nicniewiem Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:13
                Na nic nie liczę. Równie dobrze może się okazać, że nawet jak on będzie zainteresowany to ja nie. Widziałam go jak był lekko po 40tce, teraz 50 na karku. U faceta to przepaść. Jestem 10 lat młodsza.

• pantuniestal88 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:16
                  I rozmiar 34 i twarz jak z okładki, wiadomo.jeszcze o legitymacje szkolna pytają w sklepie.
                  • nicniewiem Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:38
                    Lat 40, rozmiar 40, o dowód od dawna nie pytają.
                    • pantuniestal88 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:41
                      No to nie masz się co silić na elegancką bieliznę, facet nie będzie zainteresowany 😂
                      • nicniewiem Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:49
                        Mam wrażenie, że dzielisz życie z Panem który ma za sobą jakaś niespełnioną miłość i teraz sobie po mnie ciśniesz. Luzuj.
                        • pantuniestal88 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 23:51
                          Ale ze ja? Ja nie muszę się pchać do zajętego faceta i zakładać dla niego majtek, bo może akurat zechce mnie przelecieć 😃
                          • nicniewiem Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 23:56
                            Rzucasz się w tym wątku, jakby to z twoim facetem miała się spotkać.

Kup sobie ładne majtki, bo tylko o nich piszesz. Litości.
                            • pantuniestal88 Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 00:20
                              😂😂😂ok ok, dobrej nocy
                • kachaa17 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:53
                  Myślałam, że jesteście w podobnym wieku skoro znacie się od dziecka.
                  • alpepe Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 23:39
                    ale ją wypunktowałaś
                • riki_i Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 00:57
                  nicniewiem napisała:

> Na nic nie liczę. Równie dobrze może się okazać, że nawet jak on będzie zainter
                  > esowany to ja nie. Widziałam go jak był lekko po 40tce, teraz 50 na karku. U fa
                  > ceta to przepaść.

Z tym jest różnie, tak jak i u kobiet. Są panie, co potrafią się rozpaść przed trzydziestką. Ale owszem, wkroczył w wiek niebezpieczny. Mój ojciec mając ok. 50 , w rok posunął się o 20 lat (wcześniej długo wyglądał b. młodo, a potem pyk... i po balu...)

• fornita111 Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 08:07
                    Riki oblechu znowu przylazles? A taki obrazony byl big_grin
    • mid.week Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:00
      Ciężka sprawa kiedy rozum mówi co innego, serce co innego a jeszcze majtki wtrącają swoje trzy grosze
    • cegehana Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:00
      Nie poszłabym z powodu że masz do tego tak emocjonalny stosunek i trudno zachować obiektywizm. Jeśli nie jesteś potrafisz cieszyć się że spotkania z dawnym znajomym bez planowania scen łóżkowych to przynajmniej kup pigulke po.
      • riki_i Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 00:52
        Cegehana, facet 50+ to chyba nie robi łóżkowych niespodzianek w stylu 'wymagana pigułka po'
        • cegehana Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 06:23
          A to niby czemu? Akurat w tym przypadku to planowanka a nie niespodzianka.
      • kachaa17 Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 10:17
        A po co ta pigułka po? Nie wystarczy się zabezpieczyć?
    • obrus_w_paski Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:08
      A ja bym poszła jeśli faktycznie miałabym ochotę i zero oczekiwań, tzn jeśli tylko kawa to ok, jeśli kawa i lozko to tez ok.

Jego partnerka bym się nie przejmowała, sorry. Gdybym była samotna, sentymentalna i miała ochotę na lozko z tym panem to aż taka lojalna w stosunku do obcej kobiety bym nie była 🤷🏼‍♀️
      • pantuniestal88 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:18
        Wyżej pisała że pan już podstarzały i ona ochoty mieć nie będzie
        • nicniewiem Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:29
          Czytasz więcej niż ja napisałam.
        • figa_z_makiem99 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 23:01
          To jakieś trollisko, któremu się nudzi w samotności i prowokuje.
          • nicniewiem Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 23:12
            A jak się udowadnia, że nie jest się trollem?
            • lella_two Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 09:15
              Figa nie Ciebie raczej nazywa trollem😎
    • figa_z_makiem99 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:12
      Nie spotkalabym się.
    • lauren6 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:20
      A chcesz tego seksu czy nie?
      • nicniewiem Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:30
        Myślę że to się okaże na ewentualnym spotkaniu. Sporo czasu minęło.
    • fornita111 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:29
      Spotkaj sie z nim, bedziecie jak Jennifer Lopez i ten moczymorda. Minus pieniadze i slawa wink
      • nicniewiem Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:32
        smile
    • woman_in_love Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:31
      Niestety oboje przegraliście swoje życie. A moglibyście od początku być ze sobą, mieć cudowne dzieci i być już po rozwodzie i nie mieć teraz takich rozkmin.
      • fornita111 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:33
        big_grin
      • nicniewiem Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:36
        Już po jednym rozwodzie na łba mamy.
        Niewiadomo jakby to się potoczyło.
    • g.r.uu Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:41
      Jennifer Lopez nie odpuściła i już po ślubie jest smile Ja bym poszła na takie spotkanie. Ale zawsze miałam zasadę, że wolę żałować zrobionego niż niezrobionego
      • nicniewiem Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:47
        Właśnie je potwierdziłam.
        • g.r.uu Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:49
          Pamiętaj o zasadzie, że zakładasz ładną bieliznę, ale nie od kompletu, wtedy jest jednocześnie seksownie i od niechcenia, jakbyś wcale tego nie planowała wink
          • nicniewiem Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:51
            Haha
        • lauren6 Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 22:53
          No i dobrze. Powodzenia
      • hanusinamama Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 23:33
        J.Lo to akurat nie wiem po wuj do moczymordy wróciła...
    • 152kk Re: spotkanie po latach z byłym 17.07.22, 23:21
      Pytanie co ty od niego chcesz teraz? Czy chcesz jednak spróbować związku - to się spotkaj -albo się uda i dokonasz wrogiego przejęcia albo nie no i będziecie kwita. Jak chcesz tylko sprawdzić czy nadal na niego działasz -to nie warto - albo tobie będzie przykro (bo juz nie) albo jemu (bo liczył na coś więcej). No chyba, że zakładasz bzykanie rekreacyjne z obu stron, ale to najmniej realny scenariusz skoro mieliście poważne plany i "złamałaś mu serce".
    • eriu Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 00:28
      Ja bym zapytała po co chce się spotkać. Jakby to miało być pitu pitu po latach to bym się nie spotkała.

Tak samo na "rekreacyjne bzykanko" jak to niektórzy piszą bym się nie zgodziła jak facet ma partnerkę. Jakoś mam za duży szacunek dla siebie żeby tak reagować na jedną wiadomość (i bynajmniej nie uważam, że seks kobiecie uwłacza, bo wszystko jest dla ludzi, ale kurczę jedna wiadomość od exa w związku i już słychać opadające majtki?) i facetowi wskakiwać do łóżka. Już nie mówiąc o tym, że wiedząc że facet kogoś ma i planować mu wskoczyć do łóżka jest poniżej krytyki. Tak potem jest płacz i zgrzytanie zębów, bo facet zdradził. A ten facet ze swoją ręką nie zdradzał tylko z jakąś kobietą, więc dla mnie to jest po prostu coś złego tak się zachować. To jest krzywdzenie kogoś z pełną świadomością.
      • riki_i Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 00:50
        No tak, eriu, ale wiesz... jakieś tam jednorazowe "rekreacyjne bzykanko" z eksem to dalece co innego niż nowy romans z silnym zaangażowaniem emocjonalnym. Oczywiście, my nie wiemy co temu panu siedzi w głowie - może być i tak, że wejdzie cały na biało i zaproponuje po 3 minutach rozmowy małżeństwo wink
        • eriu Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 00:55
          I to niby mniejsze świństwo bo to "rekreacyjne bzykanko"? To i tak jest świństwo, tylko w pełni wyrachowane.

Nie wiadomo o co chodzi, ale warto lecieć od razu na spotkanie? Przecież ta decyzja była podjęta, ona go nie chciała wtedy. Może się coś zmieniło u niego, ale moim zdaniem to powinien wyjaśnić a nie "spotkajmy się".
          • riki_i Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 00:59
            Wyjaśni na spotkaniu. Ja na miejscu autorki też bym się spotkał, choćby z ciekawości. No i w końcu to jednak ona decyduje, czy ewentualnie ściągnie te majtki, czy nie. Przymusu bzyknięcia się nie ma, nawet jak pan zacznie napierać.
            • angazetka Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 21:15
              A to wtedy nie trzeba beznamiętnie wypiąć tyłek?
          • szpil1 Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 10:47
            eriu napisała:

> Przecież ta dec
            > yzja była podjęta, ona go nie chciała wtedy.
            >
            Przecież jej chodzi o to, by potwierdzić, że on bez niej żyć nie może i od lat ciągle kocha.
            • mid.week Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 10:53
              szpil1 napisała:

> eriu napisała:
              >
              > > Przecież ta dec
              > > yzja była podjęta, ona go nie chciała wtedy.
              > >
              > Przecież jej chodzi o to, by potwierdzić, że on bez niej żyć nie może i od lat
              > ciągle kocha.

Tu nie ma czego potwierdzać, tak jest i to widać, słychać i czuć!
    • panna.nasturcja Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 01:06
      Jak bym się chciała spotkać to bym się spotkała.
      jak nie to nie.
      Nie bałabym się, że to się skończy w łóżku, bo nie trafiam z kimś do łóżka przypadkiem.
    • potworia116 Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 07:15
      Poproszę o ciąg dalszy, koniecznie w takiej samej stylistyce, co starter🙂
      • nicniewiem Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 08:26
        Musisz poczekać do przyszłej niedzieli.
      • boogiecat Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 10:01
        Bylo cudownie, ale ona zrozumiala ze nie ma prawa (...).
        To nie byloby fair. Stracilaby do siebie szacunek. I do niego. Nie moglaby tak zyc. No nie.

Moze ucieka przed szczesciem, moze cos z nia jest nie tak. A moze z nim.
        A moze prawdziwa milosc jest jak cenne metale- trudnodostepne, a gdy juz znajdziesz- potrzebujesz mocnych narzedzi.

Gdy ich nie masz, akceptujesz to co zycie ci dalo. Bo jestes duza dziewczynka.

Czy bedzie kiedys zalowac? Mozliwe.

• primula.alpicola Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 10:08
          Paolo Coelho na ematce😄
          • boogiecat Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 10:21
            Odbija mi z goraca. Moze autorce tez?big_grin Teraz pomyslalam, ze klimat na pewno ma wplyw na myslenie. Nie bez powodu mowimy "przemyslec cos na zimno" (brak mi Berdzi i jej madrosci w tym watku😣).
            • primula.alpicola Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 10:41
              Nie mów mi o zimnie, bo mam jeszcze tylko tydzień w raju, a potem wracam na zimną, deszczową północ, uhhh.
              A Berdżi dawno chyba nie było na forum?
              • lauren6 Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 10:43
                > Berdżi dawno chyba nie było na forum?

Tęsknicie
                • primula.alpicola Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 10:58
                  Jakżeby nie!
              • boogiecat Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 11:26
                Korzystaj ile wlezie. Tez jestem team Korsyka/Sardynia, ale w lecie troche mi tam za goraco. Ile masz stopni?

No i nie wiem co Berga wyrabia, ze jej nie ma W WAKACJE kurde najfajniejszy sezon na przygody.
                • primula.alpicola Re: spotkanie po latach z byłym 18.07.22, 11:38
                  Powyżej 30.
                  Dzięki, korzystam! Mam skałki 50 kroków od drzwi, więc wychodzę na pływanie boso i w kostiumie, i to jest mój urlopowy number 1. Nie mogę się tym nacieszyć i łażę tam paręnaście razy dziennie. Zejście nieco trudnawe, ale potem nagroda w postaci szmaragdowego morza.
                  Normalne plaże też cudowne, i tyle ich jest! Najfajniesze te dostępne tylko z łodzi.
    • babsee