Dodaj do ulubionych

Najlepsze legginsy - co polecacie?

18.07.22, 00:54
Od kilku lat szukam legginsów idealnych na jesień/ zimę do chodzenia po domu i ostatecznie zawsze kończę z jakimiś z hm, które wytrzymują ledwo jeden sezon.
Legginsy musza spełnić poniższe warunki;
- nie być prześwitujące
- być grubsze niż kartka papieru, nie wzgardzę ocieplanymi (nigdy takich nie miałam a podobno istnieją)
- miec chociaż 50% bawełny
- być wygodne

Mam sporo getrów np do chodzenia po górach, do uprawiania zimowych sportów, ale to są naprawdę getry techniczne, z poliestru. Bardzo zależy mi na bawełnianych. Polecicie coś????
Obserwuj wątek
    • mysiulek08 Re: Najlepsze legginsy - co polecacie? 18.07.22, 02:05
      szukalas jezdzieckich?
    • lot_w_kosmos Re: Najlepsze legginsy - co polecacie? 18.07.22, 05:50
      Nie kupuj w Terranowa.
      Raz znalazłam tam piękne leginsy, z fajnym szerokim pasemna górze zamiast cienkiej gumeczki.
      Poszłam do przymierzalni i podczas zakładania na tyłek ( w rozmiarze S) ręką z króciutkimi paznokciami, przebiłam materiał na wylot .... Cały palec mi wlazł w materiał ...
    • marta.graca Re: Najlepsze legginsy - co polecacie? 18.07.22, 06:27
      Decathlon smile podobne są w Lidlu, ale sama ich nie nosiłam, moja mama ma.
      www.decathlon.pl/p/legginsy-7-8-fitness-damskie-nyamba-fit/_/R-p-303062?mc=8511799&c=Szary
    • qwirkle Re: Najlepsze legginsy - co polecacie? 18.07.22, 06:31
      C&A. Bywają w wielopakach.

Ocieplane - kupiłam kiedyś w decathlonie, ale teraz, w dzisiejszych czasach ten sklep odpada
    • atenette Re: Najlepsze legginsy - co polecacie? 18.07.22, 06:46
      Tylko i wyłącznie Decathlon. Tanie, porządne, chodzę latami, bo to mój podstawowy ubiór w domu.
    • heca7 Re: Najlepsze legginsy - co polecacie? 18.07.22, 07:29
      Dla mnie najwygodniejsze, tylko chyba bez bawełny to Gatta.
    • nuka_2 Re: Najlepsze legginsy - co polecacie? 18.07.22, 07:34
      Tchibo
    • kropkacom Re: Najlepsze legginsy - co polecacie? 18.07.22, 08:15
      OYSHO
    • hannah_weaver Re: Najlepsze legginsy - co polecacie? 18.07.22, 08:25
      Calzedonia!!!
    • auksencja15 Re: Najlepsze legginsy - co polecacie? 18.07.22, 08:50
      Z targu za 15zl 😂
    • mea8 Re: Najlepsze legginsy - co polecacie? 18.07.22, 09:17
      Lelosi. Warte swej ceny. Mięciutkie, bardzo przyjemne w dotyku i jako jedyne nie rolują mi sie ba brzuchu.
    • bib24 Re: Najlepsze legginsy - co polecacie? 18.07.22, 09:39
      wadima ma bawełniane, uwielbiam
      • bib24 Re: Najlepsze legginsy - co polecacie? 18.07.22, 09:55
        a konkretnie kupuję te:
        sklep-wadima.pl/pl/legginsy-damskie-w101011-007-029

mają też jeszcze cieplejsze na zimę i cieńsze, ale ten model mi pasuje i na lato i na zimę. 94% bawełny. przy czym nienawidzę obciskania więc po prostu kupuję 2 rozmiary większe niż wynika z rozmiarowi i są idealne..
    • lauren6 Re: Najlepsze legginsy - co polecacie? 18.07.22, 10:00
      Zastanawiam się co Ty robisz tym legginsom z hm, że wytrzymują Ci jeden sezon. Też noszę legginsy tej firmy zimą i po jednym roku nie widzę na nich śladów noszenia. Legginsy ciążowe hm pchnęłam na Vinted w stanie b db. Więc o co może chodzić?
      • marta.graca Re: Najlepsze legginsy - co polecacie? 18.07.22, 10:24
        Sieciówki mają bardzo nierówną jakość. Czasem rzecz z jednego roku jest niezniszczalna, a z innego po 2 praniach robi się wyciagnięta szmata.
        • pani_tau Re: Najlepsze legginsy - co polecacie? 18.07.22, 11:10
          Też to zauważyłam.
      • ga-ti Re: Najlepsze legginsy - co polecacie? 18.07.22, 12:05
        Ciążowe z hm kupiłam na ciuchach, nosiłam często i jeszcze przekazałam dalej, niezniszczalne były. Ale moze się coś zmieniło, kilka lat minęło.
    • pyza-wedrowniczka Re: Najlepsze legginsy - co polecacie? 18.07.22, 10:28
      Ja właśnie najbardziej zadowolona jestem z tych z H&M. Takich z wysokim paskiem na górze. Mam 3 pary i noszę prawie codziennie już na pewno kilka lat + na ściankę wspinaczkową (a tak często darłam getry, bo o coś zaczepiłam kolanem)
    • blaszany_dzwoneczek Re: Najlepsze legginsy - co polecacie? 18.07.22, 11:13
      decathlon
    • ga-ti Re: Najlepsze legginsy - co polecacie? 18.07.22, 12:07
      Kupuję w Lidlu, z grubej bawełny, nie prześwitują, wygodne, nie rozciągają się, nie wypychają na kolanach.
      Nie sa jednak bardzo elastyczne, więc moim zdaniem po domu ok, ale już na jakieś gimnastyczne wyprawy nie koniecznie. Ale w Lidlu bywają też takie funkcyjne, na rozmaite fitnesy, nie wiem, jak z jakością.
    • dougie_johnes Re: Najlepsze legginsy - co polecacie? 18.07.22, 12:10
      Calzedonia modelujące.
    • koko8 Re: Najlepsze legginsy - co polecacie? 18.07.22, 12:14
      Total shaping z Calzedonii, nr 1. Polecam tez Oysho i modelujace z grubej bawełny Adidasa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka