Dodaj do ulubionych

A gdyby te wakacje tak na odwrot

21.07.22, 08:16
Myślę o watku hrabiny i zaczęłam się zastanawiać, jak potoczyłaby się dyskusja, gdyby to chłop miał wakacje z nową laska i jej potomstwem spędzić, a dostałby w pakiecie w ostatniej chwili info, że dołącza jeszcze siostrunia ukochanej i jej dziateczki.
Jakie widzicie odpowiedzi?
- stary, odpuść fochy, tojej siostra; zapunktujesz jako samiec rodzinny
- no i lepiej dla ciebie- baby będą musiały ogarniać bachory, a ty że szwagrem łomżunia, piwerko, hamaczek
- Ty, a może ta siostra to fajna i chętna?
- naprawdę z toba nie uzgodniła?! Brak szacunku!
- luz, ja bym się cieszył, nie.musialbym swojej starej obrabiać w nocy

To co? Których re byłoby najwięcej? Czy jeszcze inne sugestie?
Obserwuj wątek
    • triss_merigold6 Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 08:23
      1, 2, 3 byłoby najwięcej chyba😃
      Ale jestem absolutnie pewna, że nie padłaby rada "To weź młodego swojej foki i zabierz gdzieś na męski wyjazd bez małych bachorow, smsa jej wyślesz z lotniska czy coś".
      • princy-mincy Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 09:18
        Ale tam chyba tez taka rada nie padla tylko sama autorka sobie wymyslila taki pomysl z dupy.
        Ja bym nie dala swojego nastoletniego dziecka mojemu partnerowi na wyjazd za granice. No nie ma takiej opcji.
        • triss_merigold6 Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 09:28
          Ja bym swojego partnera puściła z moim synem, no problem, bo wiem, że by nie wariował.
          • g.r.uu Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 09:31
            Ale jak to? Dzieciak z przelotna znajomością matki zamiast z własnym ojcem? big_grin
            • triss_merigold6 Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 09:40
              Przelotna to jest jakaś panna, która pojawiła się przed chwilą i za bardzo wczuła w rolę. Mój partner zna mojego syna od czasy gdy ten miał 2 lata, a mieszkamy razem kilkanaście lat.
              • g.r.uu Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 09:51
                Wiem że się długo znacie, żartuję przecież. Po prostu jestem ciekawa po jakim czasie uznałaś go za znajomość nieprzelotną i zajmowanie się twoim synem przestało być zapędzaniem się i nadmiernym wczuwaniem 🙄 Hrabina mieszka z partnerem i jego córką a nie była z nim na kilku randkach... Pomijam tu w tym momencie wątek trollowania, odnoszę się do opisanej sytuacji jako realnej.
                • 3-mamuska Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 22:47
                  g.r.uu napisała:

> Wiem że się długo znacie, żartuję przecież. Po prostu jestem ciekawa po jakim
                  > czasie uznałaś go za znajomość nieprzelotną i zajmowanie się twoim synem przest
                  > ało być zapędzaniem się i nadmiernym wczuwaniem 🙄 Hrabina mieszka z partnerem
                  > i jego córką a nie była z nim na kilku randkach... Pomijam tu w tym momencie wą
                  > tek trollowania, odnoszę się do opisanej sytuacji jako realnej.

Mieszka? przecież jeszcze niedawno co młoda mówiła ze jej nie chce w ich domu?
                  • g.r.uu Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 23:21
                    To właśnie dowodzi, że mieszka przecież smile
          • princy-mincy Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 10:15
            No ale u Ciebie to jakas inna sytuacja, bo masz z tym facetem drugie dziecko i mieszkacie wszyscy razem od kilkunastu chyba lat. Tu mowa o jakims zwiazku kilkutygodniowym, polrocznym? NIe wiem, strzelam.
            • chatgris01 Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 10:28
              Chyba mniej więcej dwuletnim, i ze wspólnym zamieszkaniem.
            • triss_merigold6 Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 10:31
              No oczywiście, że inna.
          • 3-mamuska Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 22:46
            triss_merigold6 napisała:

> Ja bym swojego partnera puściła z moim synem, no problem, bo wiem, że by nie wa
            > riował.

Ty w twoim ile lat jesteś?
            Hrabina ledwo ledwo wlazła do rodziny a już zgrywa mamusie i chce decydować o cudzym dziecku, ba nawet fundować wyjazd, ale facet nie może zafundować wyjazdu kobiecie i jej dzieciom bo w cudze bachorki inwestować nie będzie..
            • g.r.uu Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 23:12
              Nie manipuluj. Nie napisała, że nie może zafundować tylko że nie musi. I miała rację, bo obowiązek finansowania dzieci mają rodzice, a nie ich partnerzy. Partnerzy natomiast mogą to zrobić.
              • 3-mamuska Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 22.07.22, 02:02
                g.r.uu napisała:

> Nie manipuluj. Nie napisała, że nie może zafundować tylko że nie musi. I miała
                > rację, bo obowiązek finansowania dzieci mają rodzice, a nie ich partnerzy. Part
                > nerzy natomiast mogą to zrobić.

Bez przesady. Żaden normalny, bezdzietny chłop nie będzie płacił za wakacje cudzych dzieci

Serio napisała ze nie musi? Ja to odbieram inaczej.
                Żaden normalny czyli taki co by zapłacić to debil jakiś?
            • eriu Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 23:22
              What? Po wątku to ja myślałam, że to chodziło o jej dziecko. W d… jej się poprzewracało i tyle.
              • chatgris01 Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 23:25
                Jasssne, w dupie się jej poprzewracało, bo zajmuje się cudzym dzieckiem jak własnym, kto to widział!
              • g.r.uu Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 23:26
                Jej się w dupie poprzewracała? Facet zostawia jej dziecko na całe tygodnie, bo jest zajęty pracą, umawia się na wakacje z nią i córką, po czym z żadną z nich tego nie konsultując robi wakacyjną rewolucję, fundując im kołchoz i to jej się poprzewracała?
                • 3-mamuska Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 22.07.22, 02:07
                  Dziecko ma babcie mogło być u babci. Nie musiała tego robić. Żadna normalna kobieta nie dałby się tak wrobić i płacić za cudze dziecko. Ups czy tylko normalny facet nie utrzymuje cudzych bąbelków. A kobiety już mogą.
                  Mieszkać tez nie musieli u niej.
                  Młoda nie chciała hrabiny u sobie, ale do hrabiny się radością wprowadziła.
                  Jakby nie hrabina to facet musiałby inne rozwiązanie znaleść. Gdyby tylko ona nie grała macochy numer 1.
    • noname2021 Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 08:30
      Daj spokoj, i tu i tam chora sytuacja - zaplanowane wczesniej wakacje - okazuje sie ze w ostatniej chwili na kupie z czyimis bachorami? Co to? PRL? Kolchoz?

Na wakacje sie jedzie wypoczac, i to jest tylko jedyna opcja - gniezdzenie sie sobie na glowie, obojetnie w jakiej konfiguracji z dalsza rodzina, bo tamci nie maja gdzie jechac??? to jakis obled
    • suki-z-godzin Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 08:36
      80 procent poleciłoby podkulenie ogona i siedzenie cicho bo się stara zbiesi i nie będzie seksu do 2025 roku.
      Oczywiście w zawoalowany sposób, tekstem 1, 2, 3, lub 5.

Pozostałe 20 % w całości pokrywa koszt wakacji... co w sumie tez niekoniecznie znaczy, że mają jajka na swoim miejscu i potrafią wyegzekwować realizację pierwotnej wersji urlopu.

Uznajmy, że 10% wybrałoby odpowiedź 4.

No dobra, 8%

I nie, wcale nie znaczy to, że faceci są taaaaaacy ugodowi. Po prostu boją się że im jądra spuchną.
      • lilia.z.doliny Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 08:46
        A ja myślę, że mają kompletne wyjebongo na tzw otoczenie. Muszą się w nim znaleźć stale punkty i walić to, kto będzie dookoła. Ich to nie dotyczy. Trochę jak z remontami. Nie wiem, może żyje w patologii, ale na pytanie: do korytarza to bardziej farba poranna mgła czy płatki kokosowe, slysze: no przecież to biały jest.
        A może chłopy są pp prostu TOTALNIE nieskomplikowane i wzmożenie ich bierze, gdy trzeba: bronić honoru, bronić ojczyzny, bronić KOBIETY. Przed czymś strasznym.bronic, nie przed nadmiarem roboty w czasie wakacji ( slynne: po co z wyżywieniem, będzie SIE gotować, tam podobno jest taka mała kuchenka suspicious)
        • triss_merigold6 Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 08:55
          Mężczyzna odróżnia max 16 kolorów i to im wystarcza.
          • lilia.z.doliny Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 08:56
            Szesnascie? Przedobrzyłaś chyba
            • dreg13 Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 09:18
              I tu wyobrazcie sobie moj szok - moj ojciec rozróżnia zapewne tysiąc i zna ich nazwy, bo jest artystą. Ten typ, który idealnie dogra kolory we wszystkim. A trafiłam na męża, ktory nie może znalezc swojej brązowej bluzy i prosi mnie o pomoc, a ja sie zastanawiam, skąd on taką w ogole wytrzasnął. Bluza byla zielona. Mialam trochę inny obraz mężczyzn w młodosci, bo u mnie większosc ma zapędy artystyczne…
              • princy-mincy Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 09:19
                Moj malzonek tez artysta i czasem wolalabym, zeby nie rozroznial tych wszystkich kolorow. Latwiej byloby z remontami wink
                • andace Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 17:45
                  Mój nie artysta ale z rodziny artystów i też kolory odróżnia dużo lepiej ode mnie, butów nie kupi bo mają za bardzo oliwkowy odcień a ja widzę tylko jasny brąz 😂 to samo z kolorem ścian, musieliśmy wybierać z 15 odcieni bieli żeby było dla niego idealnie.
              • spirit_of_africa Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 16:33
                Bluzy mówisz?moj nie dosyć ze nie odroznia kolorów, to jeszcze wszystkie górne części garderoby są dla niego właśnie „bluzą”. Bez względu czy to pulower, t-shirt czy bluzka.
    • kamin Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 08:40
      Obstawiam 2,3. Oraz:
      6. Będzie musiała ci robić szybkie łodziki pod prysznicem, bo nie będzie warunków na seks
      • kamin Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 08:40
        Oczywiście to w przypadku dyskusji braci samców
    • primula.alpicola Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 08:43
      Moja odpowiedź byłaby identyczna jak w wątku hrabiny.
      • lilia.z.doliny Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 08:47
        Nie uscislilam- jak inne chłopy by odpowiadały temu pytającemu chlopu
        • primula.alpicola Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 09:00
          A, chyba że tak🤪
      • igge Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 21:59
        I moja.
    • princy-mincy Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 08:49
      Co to za watek? Jakis tytul zebym mogla sobie znalezc?
      • lilia.z.doliny Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 08:53
        Pacz po.przyspieszeniu odpowiedzi na minutębig_grin
        • princy-mincy Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 09:17
          Racja! Znazlam. Nie weszlam wczesniej bo jak widze pytania w stylu- czy przesadzilam, swiruje itp to w 90% odpowiedz brzmi TAK.
    • bywalec.hoteli Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 08:58
      hehe
    • borsuczyca.klusek Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 09:36
      Chłopy są inne. Rzadko, który daje się obuć w opiekę nad cudzym dzieckiem, animowanie towarzystwa czy dbanie o ogólny komfort wszystkich wczasowiczów.
      Więc tak jak mówisz byłby leżing, łomżing i wyjebing 🙄
      • chatgris01 Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 09:43
        borsuczyca.klusek napisała:

> Chłopy są inne. Rzadko, który daje się obuć w opiekę nad cudzym dzieckiem, anim
        > owanie towarzystwa czy dbanie o ogólny komfort wszystkich wczasowiczów.
        > Więc tak jak mówisz byłby leżing, łomżing i wyjebing 🙄
        >

I to jest le clou.
        • primula.alpicola Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 09:46
          Jestę chlopę🤷‍♀️
          • chatgris01 Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 09:59
            primula.alpicola napisała:

> Jestę chlopę🤷‍♀️

Ja też, ale większość kobiet jednak się poczuwa.
      • g.r.uu Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 22:02
        A cóż stoi na przeszkodzie, żeby nie posiadając penisa nie animować towarzystwa i nie dbać o komfort wszystkich?
        • chatgris01 Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 22:06
          Nic oprócz tresury od małego i prania mózgów... (kłóciłam się o to z koleżankami już w SP, już 11-12 latki miały wpojone, że męża się obsługuje, no i KTO mu poda obiad?! szok normalnie, obustronny zresztą).
          • g.r.uu Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 22:11
            Nie żyjemy w latach 50.
            • chatgris01 Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 22:14
              To było w połowie lat 70.
              A sądząc z wielu wątków i postów choćby na tym forum, ta mentalność jeszcze trzyma się mocno.
        • woman_in_love Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 22:19
          cóż stoi na przeszkodzie, żeby nie posiadając penisa nie animować towarzystwa i nie dbać o komfort wszystkich

biologia
          • g.r.uu Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 22:22
            Najwyraźniej nie, jeśli nie wszystkie kobiety tak mają. Animowanie towarzystwa to nie miesiączka
            • woman_in_love Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 22:34
              To nie kobiety, tylko niedojrzałe, egoistyczne i leniwe dziewczynki bez macic - coś analogicznego do tych chłopców bez jaj, którzy wieją z wojny bo mają wywalone na obowiązek obrony kraju i osób z macicami.
    • malia Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 09:56
      Wypowiadam się z punktu widzenia pani, która by jechała ze swoja siostra i jej bombelkami , No wiec to opcja po moim trupie. Wakacje wprawdzie mam długie, ale kasy na jeden dłuższy wyjazd i jakby miała on tak wyglądać, to wolałabym zostać w domu. Tak, moja siostra ma takie zapędy, druga siostra jest bardzo ugodowa, zgadza się, a potem narzeka, ze nie wypoczęła.
    • umi Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 17:02
      No ale baby by ogarniały bachory, a chłopy zapewne siedziały z piwkiem. Tam obok, zdaje się, brat hrabiego miał chyba na coś takiego nadzieję.
      Jak piszemy z pozycji autora czy tam autorki watku, to jemu doradzamy. Więcej kobiet to więcej obsługi (tradycyjnie) więc facet miałby zysk. Inna sprawa, gdyby facet miał dziecko i ono miałoby mieć rozwalone wakacje też. Wtedy zapewne odpowiedzi byłyby "co z ciebie za ojciec, broń dzieciaka i nie daj zrobić z niego wakacyjnej nainki".
    • nena20 Re: A gdyby te wakacje tak na odwrot 21.07.22, 23:25
      Nie ma opcji abym pojechała z maluchem na urlop, wystarcza mi moje bąbelki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka