Dodaj do ulubionych

Prywatna opieka medyczna - indywidualnie

21.07.22, 12:39
Czy któraś z Was może korzysta? I czy wogole są takie pakiety dla indywidualnych klientów, czy tylko grupowo się to opłaca?
Obserwuj wątek
    • swinka-morska Re: Prywatna opieka medyczna - indywidualnie 21.07.22, 13:10
      Mam wykupiony indywidualnie pakiet w Luxmedzie dla mnie, męża i dzieci. Był przydatny dopóki byliśmy stałymi bywalcami weekendowych dyżurów pediatrycznych.
      Teraz zastanawiam się nad rezygnacją, bo jak przychodzi co do czego to z reguły kończy się płatną wizytą w profemedzie albo zupełnie gdzie indziej, a duża część tego co mam w pakiecie lx jest objęta moim innym ubezpieczeniem.
      • dougie_johnes Re: Prywatna opieka medyczna - indywidualnie 21.07.22, 16:10
        Dzieki
      • zona_mi Re: Prywatna opieka medyczna - indywidualnie 21.07.22, 17:18
        swinka-morska napisała:

> Teraz zastanawiam się nad rezygnacją, bo jak przychodzi co do czego to z reguły
        > kończy się płatną wizytą w profemedzie albo objęta

Dlaczego?
        • swinka-morska Re: Prywatna opieka medyczna - indywidualnie 21.07.22, 18:19
          Niska dostępność wizyt, lekarze z bardzo niskimi opiniami. Tysiąc metod, żeby pacjenci przypadkiem nie wykorzystali swojego abonamentu np. pediatrze wymknęło się, że ma zalecenie żeby nie wystawiać skierowań na usg (pomimo wskazań), bo nie mają do tego wystarczającej liczby lekarzy. Pomysły, że zęby mleczne ma usuwać dentysta dziecięcy (zachowawczy) i odmowa zapisania do chirurga. Brak wizyt u gina od razu z usg.
          • zona_mi Re: Prywatna opieka medyczna - indywidualnie 21.07.22, 18:24
            Dziękuję.
    • me-lissa Re: Prywatna opieka medyczna - indywidualnie 21.07.22, 17:15
      Mamy w Medicover plus Damian, drogi biznes ale pediatra/ rodzinny zawsze dostępny ( w nocy/ weekend dyżur w szpitalu w Wilanowie), specjaliści krótki okres oczekiwania, nie żałują skierowań (córce z gorączką zrobili na miejscu testy na covid, grypę, badania krwi plus usg brzucha bo ją zabolał przy badaniu). Plus wizyty domowe, konsultacje telefoniczne. Mi daje poczucie bezpieczeństwa choć jak wspomniałam nietanie
    • clk Re: Prywatna opieka medyczna - indywidualnie 21.07.22, 21:03
      Kupiłam rodzicom seniorom pakiet w lux med. Zrezygnowali po roku.
      Po receptę mogą pójść do przychodni.
      Niby wybór lekarzy jest, ale nie są to super specjaliści. Przy dużym pakiecie okazuje się ze cała masa rzeczy jest płatna. Niby dostępni - ale podstawowi lekarze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka