Dodaj do ulubionych

Samopoczucie po antydepresancie

22.07.22, 20:05
Biorę antydepresant 3 tydzień, już w drugim tygodniu poczułam się lepiej, dostałam energii ( wcześniej po pracy ciągle byłam zmęczona, nie miałam na nic chęci i najchętniej spałam), wróciła chęć do kontaktu z ludźmi, rozmów i to jest cudowne bo zaczynam czuć się tak jak kiedyś, ale- nie ustąpiły skutki uboczne, uczucie oszołomienia, zaczyna się po kilku godzinach po połknięciu tabletki, mija po ok 8 godz , po południu. Nie jestem w stanie wtedy prowadzić auta a co dopiero pracować ( w przyszłym tygodniu wracam do pracy, miałam urlop od kiedy zaczęłam przyjmować leki). Lek to escitalopram. Wizytę u psychiatry mam w połowie sierpnia i nie wiem co mam robić, czy te skutki uboczne miną? Czy po prostu muszę zmienić lek bo jest źle dobrany?
Obserwuj wątek
    • marta.graca Re: Samopoczucie po antydepresancie 22.07.22, 20:33
      A jaką dawkę bierzesz? Mi lekarz kazał zmniejszyć, ale nic nie pomogło i musiałam zmienić. Za bardzo się męczyłam na escitalopramie.
    • lily_evans011 Re: Samopoczucie po antydepresancie 22.07.22, 20:37
      Niekoniecznie lek jest źle dobrany, ten sam niby skład, a inny producent i nie ma takich przebojów. Niestety też mam escitalopram, ten droższy i w ładniejszym opakowaniu był lepszy wink - a teraz trudno mi wstawać rano. Będę prosić o zmianę.
    • b.bujak Re: Samopoczucie po antydepresancie 22.07.22, 20:44
      może wieczorem łykać ?
    • jo_ttka85 Re: Samopoczucie po antydepresancie 22.07.22, 21:53
      Biorę cały czas 5mg, czyli połowę dawki która była docelową. Na noc nie mogę bo biorę inne leki. Więc chyba muszę zmienić, szkoda bo szybko postawił mnie na nogi, mam nadzieję że inny podtrzyma ten stan bez skutków ubocznych

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka