Dodaj do ulubionych

Kliknięcia grozy

24.07.22, 18:38
Taka sytuacja. Klika eMatka podwójnym lewoklikiem i kasuje plik, który zamierzała otworzyć. To samo z mailami, skrótami na pulpicie. Wszelkie mądre poczynania z przywracaniem systemu włącznie spełzają na niczym. A komputer potrzebny jest do pracy, nie tylko do klepania wierszy na eMatce. Modyfikacji rejestru też nie zrobisz, bo Ci cały hive od razu kasuje. Ogólnie biorąc dupa. Programy przestają działać.
A co było? Klawisz delete, który mi już dawno w laptopku wypadł, musiałem wcisnąć tak, że sobie dzielnie kasował wszystko. Z tym, że prawdopodobnie w touchpadzie coś było wciśnięte.
Jakby nie było, działa.
Obserwuj wątek
    • lalkaika Re: Kliknięcia grozy 24.07.22, 18:47
      Zaraz działa. Wyłącz i włącz. Fajnego aperitif bym wciągnęła ,a dieta. Czy ci się podobam gruba,?
      Ważne.
      • lalkaika Re: Kliknięcia grozy 24.07.22, 18:52
        Jeśli tak,odpowiem na temat.
      • krwawy.lolo Re: Kliknięcia grozy 24.07.22, 18:58
        Nie wiem, jak wyglądasz ani gruba ani chuda. Aperitifów też nie wciągam. Rada o włączeniu i wyłączeniu rzadko bywa konstruktywna.
        • anorektycznazdzira Re: Kliknięcia grozy 24.07.22, 19:05
          Nienienie, to zwykle pierwsze co robi wezwany na odsiecz master of IT, choć od tego się nie chudnie ani nie grubnie.
          • beneficia Re: Kliknięcia grozy 24.07.22, 20:28
            Noo, po takiej pierwszej wymianie zdań zapowiada się ciekawy wątek big_grin
            • anorektycznazdzira Re: Kliknięcia grozy 24.07.22, 20:35
              ja nie wiem czy wszyscy trzeźwi, ale postanowiłam nie wnikać tylko się dopasować
              • krwawy.lolo Re: Kliknięcia grozy 24.07.22, 21:00
                Ja dzisiaj trzeźwy. We wtorek może coś wciągnę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka