Dodaj do ulubionych

Jaki polecacie tonic oraz płyn micelarny?

25.07.22, 12:40
Jaki polecacie tonic i plyn micelarny do twarzy o cerze normalnej? Raczej o dobrej proporcji ceny do jakości. Może być z tych tańszych. Bielenda? Ziaja? Może coś innego?

Dotychczas używałam Nivea. Możecie polecić cos lepszego, niekoniecznie droższego?

Obserwuj wątek
    • apallosa Re: Jaki polecacie tonic oraz płyn micelarny? 25.07.22, 13:28
      Jeżeli to ma być cena normalna- to Bielenda lub Farmona . Płyn micelarny Ziaja Ulga jest całkiem niezły.
      Może jeszcze coś AA lub Lirene.
      • pasquda77 Re: Jaki polecacie tonic oraz płyn micelarny? 25.07.22, 13:40
        Janda, Ziaja jest tragiczna i mam na nią uczulenie.
        • apallosa Re: Jaki polecacie tonic oraz płyn micelarny? 25.07.22, 14:21
          No pacz pani😱 - a mi właśnie Ziaja Ulga nie podrażnia skóry pod oczami,a mam ją bardzo wrażliwą....
          Może olejki do zmywania makijażu - te Bielendy z serii Botanic były ( są) całkiem niezle
    • tol8 Re: Jaki polecacie tonic oraz płyn micelarny? 25.07.22, 13:59
      Soraya Plante cala seria
    • primula.alpicola Re: Jaki polecacie tonic oraz płyn micelarny? 25.07.22, 14:29
      Micelarnego nie polecę, bo nie używam.
      Lubię tonik G&G Liquid Hydration, Miya z kwasem glikolowym (ale nie używam codziennie), esencje tonizujące Mokosh, hydrolaty Ministerstwa Dobrego Mydła, no i esencje koreańskie, ale nie wiem, czy mozna je nazwać tonikami.
      • apallosa Re: Jaki polecacie tonic oraz płyn micelarny? 26.07.22, 00:40
        Primulo- zdradź proszę nazwę tych koreańskich esencji?
        Szukam czegoś dla siebie, a nic koreańskiego już dawno nie miałam. Cera sucha, dość wrażliwa pod oczami, dojrzała...
        • apallosa Re: Jaki polecacie tonic oraz płyn micelarny? 26.07.22, 00:43
          Ja z kolei polecam hydrolaty firmy Mafka- są chyba w Hebe.
          Mieli cudny lawendowy,ale już nie produkują,ale jest lipowy i jeszcze jakiś, no i ich olejek do demakijażu i krem funkcyjny jest superowy... Teraz mam ich skwaleń i olejek z nasion pomidora- no genialne są wklepane tuż po toniku.
    • bruy-ere Re: Jaki polecacie tonic oraz płyn micelarny? 26.07.22, 01:00
      Wszystko mnie uczula i podrażnia oprócz jednego: EVELINE FACEMED+ Profesjonalny płyn micelarny. Wielka butla, tanio wychodzi. Zmywa idealnie, ładnie pachnie.
      W życiu bym sama bym po niego nie sięgnęła (testowałam marki "ę" i "ą"), ale poleciła mi go wizażystka.
    • blasckbird13 Re: Jaki polecacie tonic oraz płyn micelarny? 26.07.22, 08:44
      Ziaja Ulga jest ok, ale Ziaja tonik z kwasem hialuronowym " jagody acai" jest genialny.
    • nota_bene0 Re: Jaki polecacie tonic oraz płyn micelarny? 26.07.22, 08:48
      Ja często stosuję Nivea różany.
    • saszanasza Re: Jaki polecacie tonic oraz płyn micelarny? 26.07.22, 08:49
      Tonik zdecydowanie cosmia, z różową nakrętką. Tanie toto a nie podrażnia moich wrażliwych oczu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka