Dodaj do ulubionych

Maszkaronie to twój? :)

25.07.22, 21:23
fotoblogia.pl/18126,konkurs-na-najzabawniejsze-zwierze-domowe-dobry-humor-gwarantowany
Czy tak wygląda twój pies w czasie spacerów?
Obserwuj wątek
    • borsuczyca.klusek Re: Maszkaronie to twój? :) 25.07.22, 21:55
      Najlepszy i tak jest koteł 😹
      • turbinkamalinka Re: Maszkaronie to twój? :) 25.07.22, 22:36
        borsuczyca.klusek napisała:

> Najlepszy i tak jest koteł 😹
        >
        Mniej więcej taką minę ma mój pies, kiedy bardzo pragnie zaprzyjaźnić się z którymś królikiem tongue_out
    • mashcaron Re: Maszkaronie to twój? :) 25.07.22, 23:56
      Haha, tak, mniej-wiecej tak to wygląda 🤣 a zdjęcia bardzo podobne do tego chyba nawet tu kiedyś wklejalam :p
      • mashcaron Re: Maszkaronie to twój? :) 26.07.22, 00:07
        Na telefonie znalazłam tylko takie
        • turbinkamalinka Re: Maszkaronie to twój? :) 26.07.22, 07:07
          Wygląda jakbyś mu jakąś linkę do łapy przywiązała smile
          • mashcaron Re: Maszkaronie to twój? :) 26.07.22, 07:12
            Linkę miał zapiętą do szelek:p taką 10 m .
            • turbinkamalinka Re: Maszkaronie to twój? :) 26.07.22, 14:17
              Domyśliłam się smile. Nie zmienia to faktu, że na zdjęciu wygląda jakby była przymocowana so łapy, ewentualnie ogona smile
              • mashcaron Re: Maszkaronie to twój? :) 26.07.22, 14:18
                Często była "przymocowana" do łapy, bo się tym potrafił owinąć jak mumia:p dobrze, że już nie potrzebuje, bardzo tego nie lubiłam :p
                • turbinkamalinka Re: Maszkaronie to twój? :) 26.07.22, 14:25
                  Nie potrafiłaś chodzić na lince? Ja tak mam ze smyczą rozciąganą. Suka się nauczyła, a ja nie tongue_out
                  • mashcaron Re: Maszkaronie to twój? :) 26.07.22, 14:27
                    Nie, kompletnie nam to nie szło:p a ile razy mi dziecko tą linką skosił 😅
                    • turbinkamalinka Re: Maszkaronie to twój? :) 26.07.22, 14:30
                      Niestety trudno jest psu nauczyć człowieka odpowiednio zachowywać się na długoch smyczach tongue_out
                      • mashcaron Re: Maszkaronie to twój? :) 26.07.22, 14:31
                        Całe szczęście szybko ogarnął, że człowiekowi najwygodniej, jak pies jest bez smyczy ;p
                        • yadaxad Re: Maszkaronie to twój? :) 26.07.22, 15:45
                          Pies na smyczy zawsze prowadzi człowieka, owszem zgadza się na zmianę kierunku, jak człowiek ma taką fantazję. Przy człowieku idzie tylko wolno, pilnuje odległości i swojego bezpiecznego przywiązania do człowieka. Pies idący stopa w stopę z człowiekiem, to zupełnie inne wychowanie nie kojarzące się psu ze smyczą. Nauczyć psa nie odbiegać za innymi psami, czy jakąś podnietą można tylko na -wolno-. Na smyczy zawsze odpowiedzialność za ten kontakt zwala na człowieka, który jest wyższą instancją.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka