Dodaj do ulubionych

Niezręczna sytuacja z sąsiadami.

26.07.22, 07:40
Witajcie, widziałam że były na forum podobne tematy ale mimo tego napisze co i jak. Niedawno mieszkanie obok nas wynajęła para w średnim wieku. Jest to blok z wielkiej płyty. Przez ścianę z pokojem naszego 2 letniego syna mają ci ludzie pokój. Problem jest w tym, ze oni strasznie głośno uprawiają seks po nocach, ona krzyczy, jęczy, słychać stukanie łóżka, budzi to nasze dziecko w nocy. Blok jest niski i ich unisienia miłosne słyszą sąsiedzi ze wszystkich dwóch pięter. Sąsiadzi pod nimi, ponieważ czują sie niezręcznie, to w tym czasie słuchawki zakładają, my z mężem włączamy głośniej telewizor, bo nie chcemy uczestniczyć w czyimś życiu seksualnym (mamy własne), a dwójka nastolatków z piętra nad nimi po prostu urządza sobie żarty z tego. Nikt z sąsiadów nie zwróci im uwagi, ponieważ jest to intymna kwestia i nie bardzo wiemy, jak im uświadomić, że słyszą ich wszyscy w bloku, ze dziecko się budzi. Co zrobić?

Obserwuj wątek
    • abecadlowa1 Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 07:44
      Znów?
    • bylam.stara.mostowiakowa Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 07:46
      To już było, nuudyyy
    • sandy_cheeks Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 07:47
      Na drzwiach mieszkania naklej kartkę z prośba o cichsze kopulowanie. Będzie dyskretnie 😊
      Jak nie pomoże, to w windzie i na tablicy informacyjnej naklej otwarty apel o podobnej treści 😁
    • iwles Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 07:48

Ale zręcznie jest wam, sąsiadom, tak między sobą plotkować?
      • mallard Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 08:04
        iwles napisała:

> Ale zręcznie jest wam, sąsiadom, tak między sobą plotkować?

Durna uwaga.
        • iwles Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 08:05

Sam jesteś durny.
      • figa_z_makiem99 Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 08:08
        Ależ skąd, zręczniej jest udawać, że buractwo nie spółkuje drąc ryja. Normalni ludzie potrafią uprawiać seks tak, żeby nie słyszała ich połowa bloku. Kiedyś miałam taką dziewuchę na parterze, wyła nocami, a sąsiadka z małymi wnuczkami obok, nie wiedziała co im powiedzieć gdy się budziły w środku nocy, po interwencji sąsiadów panna się wyprowadziła cichaczem.
        • agaagaaga123 Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 08:56
          Ludzie mogli mieszkać wczesniej w mniej akustycznym miejscu np w domku i moga nie byc swiadomi, jak to slychac w wielkiej plycie.
          Dlatego zaczęłabym od zyczliwego feedbacku typu kartka wrzucona im do skrzynki, ze bardzo slychac niestety. A jak nie pomoze, to dopiero nazywac ich buractwem.
          • turbinkamalinka Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 14:01
            Od jakiegoś czasu mój sąsiad przeżywa "drugą młodość" Gość nie jest stary (przed 40), ale odeszła od niego partnerka z 2 dzieci, a on używa. Ostatnio chuć dopadła go na tarasie. Słychać było bardzo w kilku sąsiednich domach. Mamy bardzo bliską zabudowę, działki niewielkie. Gadam z sąsiadką, a ta zaczyna (widziałyśmy faceta w ogrodzie) mówić, że nie wiedziała co się dzieje, że myślała że jakieś zwierzę strasznie cierpi, że ona chciała gdzieś dzwonić, bo to barbarzyństwo tak zwierzęta męczyć. Facet z ogrodu zwijał się z szybkością strusia pędziwiatra i autentycznie z odległości jakiś 10m widziałam jak facet się czerwieni. Chyba za szybko z tarasu nie skorzystają tongue_out
            • lilia.z.doliny Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 20:36
              nie wiedziała co się dzieje, że myślała że jakieś zwierzę strasznie cierpi, że ona chciała gdzieś dzwonić, bo to barbarzyństwo tak zwierzęta męczyć.
              big_grin big_grin big_grin
              • turbinkamalinka Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 20:51
                Mnie to się tak śmiać chciało, kiedy ona mówiła, że ledwo wytrzymywałam. Mogłyśmy spokojnie pogadać przez "jej" siatkę, ale wtedy facet by nie słyszał, musiała do mojej furtki podejść. A że facet z tych co to lubią wszystko wiedzieć, to się dowiedział tongue_out Dźwięku nie dało się pomylić, ale babka też nie chciała wprost powiedzieć, więc wymyśliła biedne zwierzę. Pakosińska by jej się nie wstydziła smile, mniej więcej kobieta tak brzmiała w swoim przejęciu nad losem biednego zwierzaka smile
        • szmytka1 Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 11:37
          Może i potrafią, ale co to za przyjemność 😜

Troll się znowu brandzluje, ktoś wie jak.sie nazywa taka dewiacja?
    • primula.alpicola Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 07:50
      Dołącz do nich.
    • gryzelda71 Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 07:51
      Wyprowadzić się. Potem będą pierdziec, rozmawiac, to blok. Ale ze wybudzają dziecko.ze snu fiufiu....
      A.wasz zagłuszający dźwięki rozkoszy tv oczywiście niekomu nie przeszkadza....
      • mallard [...] 26.07.22, 08:07
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • superdentystazpoznania Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 08:06
      Wieś głęboka. U mnie naklejono w windzie prośbę do sąsiada z góry, którego też cały blok słyszał. Pomogło.
    • borsuczyca.klusek Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 08:31
      Ale, że tak jednego dnia powrót i fetyszyty od halluksa pracowniczego i od głośnych sąsiadów 🙄
      • chatgris01 Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 08:38
        Może jak go sąsiedzi budzą w nocy, to go haluks boli.
      • kamin Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 08:45
        Jeszcze brakuje tego od kiecek męskich
        • borsuczyca.klusek Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 08:59
          Masz na myśli gościa od kiltów? Wieki go nie było, przepadł w trakcie pandemii.
          • szmytka1 Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 11:39
            Może go.podwialo, zaziębił.sie, covid.go.wykonaczyl. A jakby spodnie nosił, to.dupa by nie zmarzła.
          • auksencja15 Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 22:58
            Dzizas zapomniałam już o nim xD
    • sueellen Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 08:37
      Idziesz do sąsiadów i mówisz:
      Halinka jestem, brudzia?
      No to skoro już jesteśmy dobrymi znajomymi...
      • chatgris01 Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 08:40
        Halynka...
    • ichi51e Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 08:57
      wyciszyć sciane. Piękne są teraz panele.
    • lilia.z.doliny Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 09:33
      Wrzuc im kartoszke pod drzwiami: serdeczne gratulacje z powodu TAK udanego seksu w TYM WIEKU składa cała klatka schodowa
      • gama2003 Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 09:37
        O ile to nie są wokalni ekshibicjoniści.
        Bo zrobi się gorzej !
      • jasnoklarowna Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 18:52
        lilia wygrywasz tą konkurencję.
        Trochę to w nawiązaniu do wątku Asi o kulturalnym zwracaniu uwagi, ale to faktycznie sposób z tzw. "jajem".
        • lilia.z.doliny Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 20:34
          lilia wygrywasz tą konkurencję.
          Och smile))))
    • argentea Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 11:09
      Byłam w takiej sytuacji. Kiedy spotkałam sąsiadkę w windzie, powiedziałam mimochodem: ależ teraz budują te bloki, wszystko słychać. Pomogło.
      • taki-sobie-nick Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 22:54
        Nareszcie jakaś cywilizowana metoda.
    • ginger.ale Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 12:27
      Umówicie się z sąsiadami- skoro temat i tak jest omawiany w szerszym gronie - że przez tydzień bijecie głośne brawo na finiszu. Ew. dopingujecie w trakcie. Może zaczają.
    • pkt4a Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 13:45
      postukać w trakcie łyżką w kaloryfery i przerwać im , zakłócić zabawę smile
      przecież nie będą wiedzieli czy to z dołu , z góry czy z boku smile
    • alpepe Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 18:56
      Kartka, Szanowni XX, cieszymy się Waszym obfitym życiem seksualnym.
      Podpisano, sąsiedzi zewsząd.
    • alpepe Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 19:00
      I jeszcze jedna sprawa, nie chce mi się wierzyć w dwupiętrowy blok z wielkiej płyty.
    • zuleyka.z.talgaru Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 20:37
      Serio poza Twoimi możliwościami jest poinformowanie sąsiadki, że słychać jej seks u Was w domu i budzi to wasze dziecko? Jeśli czujesz że to mogą być gwałty - bądź delikatniejsza, zasugeruj pomoc.
    • lauren6 Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 26.07.22, 20:46
      Wystaw im walizki za drzwi.
    • nicniewiem Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 27.07.22, 00:04
      kwiatwogrodzie napisała:
      bo nie chcemy uczestniczyć w czyimś życiu seksualnym (mamy własne)

Haha, w nawiasie najważniejsze, co innego gdybyście nie mieli własnego, to można posłuchać big_grin
    • szare_kolory Re: Niezręczna sytuacja z sąsiadami. 27.07.22, 00:21
      Skierowałabym do pana liścik z obserwacją, że jeśli partnerka jest bardzo głośna (a jest), to jest duże prawdopodobieństwo, że udaje. I żeby dołożył starań wink
      A ze sto lat temu Brassens o tym śpiewał:

Niemal wszystkie, czy chcesz, czy nie, w łóżku męczą lub nudzą się.
      Nie wierz w jej słowa potem z rana - mało która była nocą błogo zziajana.
      Gdy jej szczęście wróci na twarz, pewny bądź, że rogi już masz.
      Ty ją kusisz, więc już wie, że nuda ciężka zbliża się,
      nie przebijesz jej na wskroś, a ona ma od razu dość.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka