Dodaj do ulubionych

Dyplom – fajnie było dziś zobaczyć, jak

26.07.22, 23:52
młody człowiek, któremu trzy i pół roku temu pomagałaś wypolerować personal statement, dzisiaj odbiera dyplom. Fajnie usłyszeć, jak młody człowiek, któremu dałaś uwagi do eseju aplikacyjnego, dostaje najwyższą notę. Albo przyjmuje go najlepsza uczelnia na świecie.

Cieszę się, że miałam trochę okazji do tak unikalnego poznania młodych ludzi, takiej rozmowy z przyszłością trochę, takiego doświadczenia pomostu między teraz i później. A zaufanie, którym cię obdarzają, bezcenne.
Dlatego (między innymi) tak cenny jest taki dzień jak dziś.

Tak się chciałam podzielić. Trzy lata, a jakby wczoraj!
Obserwuj wątek
    • 1012ja Re: Dyplom – fajnie było dziś zobaczyć, jak 27.07.22, 22:05
      Za bardzo nie wiem o co chodzi ale gratuluję współuczestniczenie w sukcesie. Miłe chwile.
      • tinywee Re: Dyplom – fajnie było dziś zobaczyć, jak 28.07.22, 19:00
        Dzięki, to prawda, to jest bardzo przyjemny moment (nawet jeśli nie chodzi o własnych dziubdziusiów smile Akurat tego dnia dyplom odbierała studentka szacownego brytyjskiego uniwersytetu, której polerowałam PS. Pamiętam, jakie miała wahania, czy aplikować. I widziałam potem, jak rozwija się ona sama i jej pisanie. Miałam z tego wielką satysfakcję. Cieszyła mnie także nasza wymiana – kiedy młody człowiek otwiera się i zadaje ci ważne pytania, to masz poczucie kontaktu w prawdzie – i to jeszcze z generacją niżej. Dla mnie bezcenne.

Dwa pozostałe zdania to inne osoby, i satysfakcja też duża. A szczególna - przy przyjęciu, przy dyplomie, i kiedy czytasz kawałek i widzisz, że delikwent już kapuje, szeroko pojęte, pisanie.
        W sumie od ładnych paru lat co roku coś komuś czytałam, ale to już pewnie koniec. Studia w Anglii w zasadzie się już dla nas zamknęły, no i znajome okołomaturalne dzieci się skończyły smile.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka