Dodaj do ulubionych

Fotel do pracy: może być taki?

27.07.22, 10:19
Emamy, wydajcie werdykt na temat tego fotela.

Ma być z podłokietnikami, wysokim siedziskiem i w jasnym kolorze (niekoniecznie białym).

zona-design.pl/fotel-biurowy-aurelius-bialy-119981-s.html?gclid=Cj0KCQjwxIOXBhCrARIsAL1QFCZMwWRTL2rMzhs4NxxVPuaujPXq0aX3A-P2eBIkRzmQPC2xVbaaqaUaApm8EALw_wcB
Obserwuj wątek
    • profes79 Re: Fotel do pracy: może być taki? 27.07.22, 10:45
      Z jasnym kolorem się wściekniesz błyskawicznie bo bardzo szybko potrafi łapać odbarwienia np. od dżinsów.
    • chococaffe Re: Fotel do pracy: może być taki? 27.07.22, 10:51
      Fotel/krzesło do pracy warto przymierzyć. Ja przymierzałam kilka, niemal identycznie wyglądających i o podobnych parametrach w opisie. Każde było inne kiedy już na nim usiadłam, a sprzedawca nawet mi jednego nie pokazał, bo byłam za niska/za wysoka do modelu (nie pamiętam już)
    • incel-core Re: Fotel do pracy: może być taki? 27.07.22, 11:16
      Fotel do pracy ma być przede wszystkim wygodny.
      Na zdjęciach nie widać jakie ma kółka - plastikowe czy z gumowymi "oponami". Plastikowe kółka niszczą podłogę i głośno się turlają.
    • aqua48 Re: Fotel do pracy: może być taki? 27.07.22, 11:57
      Na fotelu przeznaczonym do pracy trzeba usiąść przy blacie, powiercić się na nim, sprawdzić ustawienia, głębokość siedziska, odchył pleców, wygodę podłokietników itp. Ze zdjęcia nikt nie oceni.
      • neospasmina Re: Fotel do pracy: może być taki? 27.07.22, 12:07
        miałam identyczny (piaskowy), podłokietniki straszliwie się brudziły i bardzo szybko powycierały
        ale fotel był baaaardzo wygodny
        • alina460 Re: Fotel do pracy: może być taki? 27.07.22, 15:17
          Dziękuję smile
    • alina460 Re: Fotel do pracy: może być taki? 27.07.22, 15:17
      Dziękuję za wszystkie porady. Może cos polecicie? smile
      • chococaffe Re: Fotel do pracy: może być taki? 27.07.22, 15:18
        Polecam kontakt ze sklepem stacjonarnymsmile
      • incel-core Re: Fotel do pracy: może być taki? 27.07.22, 15:25
        alina460 napisała:
        Może cos polecicie? smile

Polecam znaleźć chłopa do składania fotela, bo sama możesz sobie nie poradzić.
        W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.
    • mika_p Re: Fotel do pracy: może być taki? 27.07.22, 16:43
      Jak siedzisko ma być wysokie, to z takimi podłokietnikami może być problem, będę blokować przysuwanie się do biurka. Przymierz się z krzesłem do biurka, możliwe, że na twojej ulubionej wysokości ta przednia część podłokietnikow nie pozwoli się wsunąć - wtedy trzeba szukać otwartych podłokietników (a najlepiej - regulowanych).
      Coś mniej więcej tego typu:
      cdn3.jysk.com/getimage/wd2.teaser/126689
      cdn3.jysk.com/getimage/wd2.teaser/115841
      https://cdn3.jysk.com/getimage/wd2.teaser/115841 https://cdn3.jysk.com/getimage/wd2.teaser/126689
    • alina460 Re: Fotel do pracy: może być taki? 28.07.22, 09:23
      Dziękuje za zwrócenie mi uwagi na praktyczność fotela i na kółka. Faktycznie, kauczukowe są znacznie lepszym rozwiązaniem. Mozna w sklepie poprosić o wymianę, więc nie ma problemu.

Ale nie wiem, co z tym bialym kolorem. Faktycznie, problem dżinsów. Ja mam mieszkanie bardzo jasne, biele i beże i naprawde nie chcę czarnego mebla. Chyba, że pójde w beże, ale oczywiście tego fotela w beżu nie ma sad
      • mika_p Re: Fotel do pracy: może być taki? 28.07.22, 18:37
        Jak siedzisz na fotelu, to przecież go nie widzisz smile Kup czarny, uszyj mu narzutę/pokrowiec i po skończonej pracy ubieraj fotel smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka