Dodaj do ulubionych

Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksione.

27.07.22, 15:48
Kobiety w Polsce są ładne oraz wyjątkowo zadbane ale z jakiegoś powodu zakompleksione. Dlaczego tak uważam bo są bardzo rywalizujące, są nie miłe dla siebie nawzajem, zgryźliwe, wbijają szpile albo wyśmiewają inne kobiety i robią to na prawdę atrakcyjne ładne laski. Dlaczego kobiety w naszym kraju są w większości takie zakompleksione mimo urody? Bo to jest na 100% jest jakiś brak skoro tak się zachowują i rywalizują.
Obserwuj wątek
    • woman_in_love Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 15:52
      to dlatego, że jest straszna konkurencja na rynku: tylko jakiś 1% osób z penisami jest zdrowy psychicznie i rokuje, i trzeba o ten 1% walczyć zajadle, niszcząc pozostałe jeszcze przy życiu osoby z macicą

w przypadku lesbijek jest jeszcze gorzej, bo tam max 0.5% jest normalna
      • chebellacosa92 Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 16:39
        woman_in_love napisała:

> to dlatego, że jest straszna konkurencja na rynku: tylko jakiś 1% osób z penisa
        > mi jest zdrowy psychicznie i rokuje, i trzeba o ten 1% walczyć zajadle, niszczą
        > c pozostałe jeszcze przy życiu osoby z macicą
        >
        A po co walczyć? Bez chłopa można świetnie się obyć.
        • riki_i Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 22:05
          Na emeryturze po mężu.
          • aandzia43 Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 22:42
            A na swojej emeryturze nie?
        • maly_fiolek Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 08:52
          > A po co walczyć? Bez chłopa można świetnie się obyć.

Można wegetować co najwyżej. Bez chłopa to nie życie.

• marta.graca Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 13:24
            I bez dziecka też!
            • woman_in_love Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 13:36
              To akurat prawda
              • marta.graca Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 14:09
                Czyli co, jak dziecko wyfruwa z domu, to samobójstwo?
                • woman_in_love Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 18:15
                  nie: bo jest
      • tokyocat Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 02:03
        😂
    • incel-core Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 15:52
      leokadiaxx napisała:
      > Kobiety w Polsce są ładne oraz wyjątkowo zadbane

Wszystkie?
      • leokadiaxx Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 16:05
        Przejdź się po jakimś polskim mieście, można spotkać bardzo dużo ładnych kobiet a przede wszystkim są zrobione. W internecie to już szał i te laski rywalizują, oceniają, krytykują. Według mnie jak ktoś jest z siebie zadowolony to nie będzie wytykał braków komuś innemu, pytanie czemu one nie są zadowolone skoro wyglądają świetnie.
        • incel-core Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 16:28
          leokadiaxx napisała:
          > Przejdź się po jakimś polskim mieście, można spotkać bardzo dużo ładnych kobiet
          > a przede wszystkim są zrobione.

Mieszkam w mieście Krakowie.
          Spotykam bardzo dużo ładnych kobiet i bardzo dużo brzydkich. "Zrobienie" nie zrobi z brzydkiej kobiety ładnej.
          • azalee Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 16:30
            Ale moze te brzydkie nie sa rywalizujące, niemiłe i zgryźliwe?
            • incel-core Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 16:35
              azalee napisał(a):
              > Ale moze te brzydkie nie sa rywalizujące, niemiłe i zgryźliwe?

Może.
              W takim razie prawo rozmanażania powinny mieć tylko brzydkie kobiety, żeby przekazywać genetycznie dobre cechy charakteru.
          • leokadiaxx Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 16:40
            Tak ale w Polsce nie jest tak że raz dziennie spotykasz ładną w zasadzie ciągle je spotykasz bo ładnych kobiet jest dużo, powiedziałabym że więcej niż w wielu innych miejscach na świecie więc dlaczego tak wiele ładnych i bardzo zadbanych, zrobionych kobiet uważa że są niewystarczające albo że trzeba innym wytykać mankamenty w ogóle zwracać na mankamenty innych uwagę.
            • daniela34 Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 16:47
              Ale gdzie ine tym innym wytykają mankamenty? Wytężam pamięć i wychodzi mi, że ostatnie wytknięcie mankamentu urody od kobiety (dziewczyny) zaliczyłam w podstawówce. Od facetów póżniej. Gdzie te kobiety zakompleksione, wredne i jeszcze niewychowane?
              • leokadiaxx Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 16:53
                W sumie teraz to już wszyscy sobie wytykają, trafiłam właśnie na to

www.instagram.com/p/CgZ3_LTo5FW/
                • daniela34 Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 17:27
                  Nie mam pojęcia kim są te osoby, co to za konto i dlaczego miałabym czytać ich wpisy na IG. Jesteś pewna, że tam wygląda rzeczywistość i codzienność Polek?
              • shellyanna Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 22:01
                Wystarczy wejść na pudelka i poczytać komentarze. Albo ostatni wątek na emamie o wyglądzie Dowborowej…
                • daniela34 Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 22:08
                  Jakkolwiek by nam się wydawało, że internet to swiat, to te komentarze wypisują jednak jednostki. Specyficzne jednostki.
                  • shellyanna Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 22:27
                    No nie wiem… o ile pudelkowe komentarze sa dość anonimowe, o tyle te na emamie jednak bardziej można skojarzyć z konkretnymi jednostkami.
                    • daniela34 Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 22:46
                      shellyanna napisała:

> o tyle te na emamie
                      > jednak bardziej można skojarzyć z konkretnymi jednostkami.

Wiesz co, nie wiem, bo z wątku o Dowbor wyszłam na etapie jak większość pukała się w głowę na krytyczne wpisy Taneboo i co najwyżej zauważała, że pani ma dobrą figurę, za to kiepskie zdjęcia. I takich uwag (źle ustawione zdjęcie) to ja nie uważam za wbijanie szpilek, złośliwości itp.
                      • shellyanna Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 22:47
                        Tanebo nie zauwazylam. Zauwazylam wpisy o obwisaniu. O nadmiernej chudości, o braku piersi.
                        • shellyanna Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 22:48
                          Wszystko pisane z takim jadem, ze przykro było czytać.
                        • daniela34 Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 22:56
                          shellyanna napisała:

> Tanebo nie zauwazylam. Zauwazylam wpisy o obwisaniu. O nadmiernej chudości, o b
                          > raku piersi.

Chyba o innym wątku mówimy, bo tu większość komentarzy pozytywnych
                          forum.gazeta.pl/forum/w,567,173859092,173859092,Chuda_zona.html
            • incel-core Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 16:51
              leokadiaxx napisała:
              dlaczego tak wiele ładnych i bardzo zadbanych, zrobionych kobiet uważa że są niewystarczające

Co ty z tym zrobieniem?
              Widocznie te zrobione zdają sobie sprawę z tego, że zrobienie to nie wszystko.
              Ile godzin dziennie spędzasz na robieniu siebie?
              • leokadiaxx Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 17:00
                W miejscu które zalinkowałam faceci jeżdżą po kobiecie że wygląda nie tak, to może to te chłopy tak tu tresują?
            • riki_i Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 22:06
              leokadiaxx napisała:

> Tak ale w Polsce nie jest tak że raz dziennie spotykasz ładną w zasadzie ciągle
              > je spotykasz bo ładnych kobiet jest dużo, powiedziałabym że więcej niż w wielu
              > innych miejscach na świecie

Przejedź się do Kijowa.
              • g.r.uu Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 22:35
                Byłam i...? Jak w Warszawie - topmodelki i mega zrobione laski w modnych lokalach, bo wszystkie aspirujące do zarabiania na wyglądzie jadą do stolicy. Pojedź na kijowskie blokowisko i miss tam nie znajdziesz. W Moskwie ten kontrast jeszcze większy, mażorki są poprzerabiane spektakularnie. Zresztą jesli lubisz naturalność, jak twierdzisz, to nie wiem, czy byłbyś zachwycony kijowskim rynkiem damsko-męskim.
              • leokadiaxx Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 23:28
                Ukrainki są bardzo ładne ale źle zrobione, są kilkanaście lat za nami a polki lubią taki nowoczesny amerykański look, brwi, rzęsy, konturowanie, dużo lepiej są nastarane niż ukrainki.
                • g.r.uu Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 23:59
                  W Kijowie też jest amerykański look. Wszyscy mają jeden Instagram smile
                  • leokadiaxx Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 08:00
                    Nie mam na myśli jakiś 30 kobiet w Kijowie, mówię o przekroju, one są ogólnie dużo gorzej zrobione niż polki, fryzury, ubrania, są lata za nami, w polsce to niektóre wyglądają jak wyjęte z lat 70- 80 tych oczywiście nie mam na myśli tych bardzo młodych, ale twarze mają ładne.
              • black_magic_women Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 12:51
                riki_i napisał:

>
                >
                > Przejedź się do Kijowa.

Ten Kijów to byłorzed wojną jakiś męski fetysz.

Przypomina mi się pokonferencyjne spotkanie. Gros wystapień i dyskusji odbywalo się na Ukrainie, w Polsce już tylko takie wspominki i stosowna publikacja. Po merytorycznych wypowiedziach naukowców, wstał pewien uznany poeta 70+ i rozpoczął swój wywód od "Tych mieszkanek Kijowa ubranych w kozaczki, na cieniutkich obcasach... ". I nie, nie był to zamierzony pastisz, ani fraza poetycka. On na serio się ślinił. Podobnie jak wielu ludzi "kultury", którzy mam wrażenie jeździli tam po tani koniak i kobiety. Fakt, że często super zgrabne, ale ubrane w stylu "wczesnej Dody". Znamienne, że naukowczynie, dziennikarki, pisarki wyglądały wtedy jak odpowiedniczki z Polski, albo skrajnie – mimo niestarości bardzo matronowato. To moje wspominki sprzed prawie 10 lat, teraz sprawę znam tylko z relacji i zdjęć, mam nadzieję, że ten dziadersowo-maczystowski rys jest na wymarciu.
                • black_magic_women Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 12:52
                  black_magic_women napisała:

> riki_i napisał:
                  >
                  > >
                  > >
                  > > Przejedź się do Kijowa.
                  >
                  > Ten Kijów to był przed wojną jakiś męski fetysz.
                  >
                  >

Trudno mi się pisze lewą ręką wink
    • g.r.uu Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 15:57
      A dlaczego uważasz, że ktoś wredny jest zakompleksiony? Uważasz,że faceci też rywalizują, bo są zakompleksieni?
      • shellyanna Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 22:02
        Bo tak najczęściej jest. Szczęśliwi i zadowoleni ludzie nie maja potrzeby wytykania innym ich wad.
      • woman_in_love Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 19:10
        faceci rywalizują bo tak ich determinuje biologia, kojarzysz? i dlatego ich bierzemy do wojska a nie zakompleksione ci*ki

a osoby z macicami rywalizują, bo są zakompleksione
        • bistian Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 19:24
          woman_in_love napisała:

> faceci rywalizują bo tak ich determinuje biologia, kojarzysz? i dlatego ich bie
          > rzemy do wojska a nie zakompleksione ci*ki

Tu muszę coś wyprostować. Faceci rywalizują tam, gdzie się da bez strat własnych. Tam, gdzie, jest duże ryzyko, odpuszczają. Wiem to choćby po sobie, gdy się kilka razy postawiłem kryminalistom i pokazałem, że jestem gotowy na każde rozwiązania. Odpuścili big_grin
          Czasami, jak na Ukrainie, odpuszczenie nie ma żadnych atutów, wtedy się nie odpuszcza. Sam bym tak robił, ale i tak, czapki z głów przed chłopakami sad
    • alpepe Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 15:57
      Przejdź się do okulisty, a jak okulista stwierdzi, że dobrze widzisz, to do neurologa, bo widocznie coś ci szwankuje w mózgu.
    • lumeria Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 16:19
      Eeee.... kobiety w innych krajach nie potrzebują być ładne oraz wyjątkowo zadbane by być bardzo rywalizujące, niemiłe dla siebie nawzajem, zgryźliwe, wbijają szpile albo wyśmiewają inne kobiety. 🤷‍♂️
    • fiszrybna Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 16:46
      Uwaga na lajcie, nie moje, znalezione na Wykopie (na który to portal trafiłam dzięki ematce):

Mit o tym ze polki są najpiękniejsze na świecie wziął się stąd, iż kiedyś się tak nie podróżowalo a więc polacy nie widzieli na oczy kobiet z innych krajow.

W ten mit o "najpiękniejszych polkach" to wierzą chyba tylko Ci, którzy nigdy nie byli zagranicą (ewentualnie jakieś stare janusze i cucki).

Nie macie wrażenia, że w mit pięknych polskich kobiet wierzą już tylko seby, janusze i inna zapijaczona patola? Jak słyszę, że p0lki są najpiękniejsze to natychmiast do głowy przychodzi mi takich dwóch szwagrów, sine ziemniaczane mordy, wielki wąs i brzuch do kolan:
      • leokadiaxx Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 16:51
        Ale ja widzę ładne no już nie opowiadajcie że mało ładnych lasek w Polsce, że to mit.
        • incel-core Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 17:00
          leokadiaxx napisała:
          > Ale ja widzę ładne no już nie opowiadajcie że mało ładnych lasek w Polsce, że t
          > o mit.

Ale Polek czy Ukrainek jest tyle ładnych lasek?
        • simply_z Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 19:13
          zawsze mowie..Polki na tle Polakow sa piekne. Dlatego w watku o przystojniakach, przecieralam oczy, bo w swoim zyciu widzialam i poznalam moze 10 naprawde przystojnych facetow..reszta? po 30-tce bebzol, sypiace sie wlosy i te miekkie, pseudo dzieciece rysy cos jak Suski albo Ziobro, bueh.
          • nolus Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 23:09
            simply_z napisała:

> zawsze mowie..Polki na tle Polakow sa piekne. Dlatego w watku o przystojniakach
            > , przecieralam oczy, bo w swoim zyciu widzialam i poznalam moze 10 naprawde prz
            > ystojnych facetow..reszta? po 30-tce bebzol, sypiace sie wlosy i te miekkie, ps
            > eudo dzieciece rysy cos jak Suski albo Ziobro, bueh.

Dla mnie "dziecięce" rysy czy wygląd "przerośniętego dziecka" (btw, bardzo fajne określenie) to ma przede wszystkim Przemysław Kossakowski - no naprawdę wygląda jak stary czy może raczej dziwnie postarzony chłopiec w ciele i z metryka dorosłego mężczyzny. Strasznie dziwna uroda -

Druga kategoria to rozlazly czy rozmemlany blondyn i tutaj masz Kubę Wesolowskiego, Rafała Zawieruche, Bartosza Zukowskiego, Pawła Domagale i np. Bartosza Zukowskiego, czyli Waldusia z Kiepskich. No i znowu, wielu z nich wygląda niemęsko, jak tacy chłopcy wręcz. No tutaj to by można długo wymieniać, bo ten typ w Polsce ma sporą reprezentację...I o ile mamy sporo kobiet, którym farbowanie włosów do jaśniejszego odcienia blondu służy, to ci naturalni polscy blondyni są fatalni.
            Brada Pitta nie uświadczysz...

• konsta-is-me Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 00:52
        Polki są przepiękne i mówię to jako osoba pół życia podróżująca i mieszkająca w wielu krajach 😉
        I to nie tylko moja opinia, ale i ...kobiet z innych krajow.
        Za to takiej opinii nie mają polscy mężczyźni, i rzeczywiście kontrast jest uderzający między kobietami, które są zadbane, piękne, eleganckie itd a mężczyźni...no cóż...
        ( I to też nie tylko moja opinia).
        • leokadiaxx Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 09:02
          konsta-is-me napisała:

> Polki są przepiękne i mówię to jako osoba pół życia podróżująca i mieszkająca w
          > wielu krajach 😉
          > I to nie tylko moja opinia, ale i ...kobiet z innych krajow.
          > Za to takiej opinii nie mają polscy mężczyźni, i rzeczywiście kontrast jest ude
          > rzający między kobietami, które są zadbane, piękne, eleganckie itd a mężczyźni.
          > ..no cóż...
          > ( I to też nie tylko moja opinia).

Polki są zapatrzone w amerykę stylizacyjnie a najchętniej by wyglądały jak Kardashianki albo Hailey Biber, byłam we Francji i tam kobiety w porównaniu do polek i amerykanek to mają wizualnie gołe twarze, nie ma mocnych brwi, rzęs, konturowania, fryzury czochrane wiatrem nie to co u nas że co druga ma gładkie zwisające włosy do pasa.
          • nolus Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 09:13
            leokadiaxx napisała:

> konsta-is-me napisała:
            >
            > > Polki są przepiękne i mówię to jako osoba pół życia podróżująca i mieszka
            > jąca w
            > > wielu krajach 😉
            > > I to nie tylko moja opinia, ale i ...kobiet z innych krajow.
            > > Za to takiej opinii nie mają polscy mężczyźni, i rzeczywiście kontrast je
            > st ude
            > > rzający między kobietami, które są zadbane, piękne, eleganckie itd a mężc
            > zyźni.
            > > ..no cóż...
            > > ( I to też nie tylko moja opinia).
            >
            >
            > Polki są zapatrzone w amerykę stylizacyjnie a najchętniej by wyglądały jak Kard
            > ashianki albo Hailey Biber, byłam we Francji i tam kobiety w porównaniu do pole
            > k i amerykanek to mają wizualnie gołe twarze, nie ma mocnych brwi, rzęs, kontur
            > owania, fryzury czochrane wiatrem nie to co u nas że co druga ma gładkie zwisaj
            > ące włosy do pasa.
          • aandzia43 Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 13:18

> Polki są zapatrzone w amerykę stylizacyjnie a najchętniej by wyglądały jak Kard
            > ashianki albo Hailey Biber, byłam we Francji i tam kobiety w porównaniu do pole
            > k i amerykanek to mają wizualnie gołe twarze, nie ma mocnych brwi, rzęs, kontur
            > owania, fryzury czochrane wiatrem nie to co u nas że co druga ma gładkie zwisaj
            > ące włosy do pasa.

Owszem, Francja/Paryż to inny rodzaj elegancji i dbania o siebie. Mniej nastarania więcej luzu i naturalności. Inne też gospodarowanie budżetem na urodę - brak hybryd, makijazu permanentnego i doklejonych rzęs, więcej kasy na dobre jakościowo ciuchy. Poza tym najczęściej mają wyrazistą ciemna oprawę oczu i poza tuszem do rzęs nie muszą nic w tej sprawie robić smile Podejrzewam też że racji lepszych niż Polki jakościowo włosów mniej wydają na fryzjera.
            • aandzia43 Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 13:21
              Odnoszę też wrażenie że w ogole albo rzadko przyswajają elementy mody z kategorii "pobawmy się tandetą".
          • konsta-is-me Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 29.07.22, 15:04
            Tak, tak we Francji nawet włosy czochrane wiatrem, nie to co w prymitywnej Polsce, bo te Polki to zawsze takie beznadziejne i w ogóle, bleee ...
            Ciekawe czy Francuzkom to ktoś codziennie to powtarza ?
            Albo czy one same ,patrząc w lustro mówią do siebie jak to są paskudne ?

W każdym razie jedno jest pewne- dzień bez dokopania sobie i innym w Polsce jest dniem straconym !!
            I z tego jesteśmy znani w świeci i dumni !
            • aandzia43 Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 29.07.22, 15:13
              Ale dlaczego beznadziejne, ktoś tak powiedział? To tylko inny rodzaj elegancji i dbania o wygląd. Mnie się bardziej podoba francuski niż amerykański, ale nie jest on z definicji lepszy czy odpowiedni dla każdego.
    • potworia116 Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 16:59
      Patriarchat + katolickie zaplecze + intensywnie pogłębiające się podziały społeczne.
    • homohominilupus Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 19:34
      Niemiłe
      Nieładne
      Nieprzyjemne
      Itp
    • furiatka_wariatka Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 27.07.22, 19:39
      Wychowanie w kulcie patriarchatu, od dziecka dziewczynki mają wkładane do głowy, że mają być grzeczne, siedzieć cicho i się uśmiechać, bo inaczej nikt ich nie zechce. W sensie żaden chłop. Teraz już sporo się o tym mówi, i jest jakiś promyczek nadziei, że kolejne pokolenie kobiet już będzie inne, miejmy nadzieję.
      • konsta-is-me Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 01:01
        Ale wcale nie- nic podobnego się nie mówi!!
        I nie mają wkładane do głowy że mają być cicho i się uśmiechać
        Wkłada się się że kobieta ma być piękna, idealna i zawsze młoda,bo po 30- tce już jest "out of date".
        I że nigdy nie jest wystarczająco szczupła.
        I że ma być samowystarczalna i niczego ,broń buk nie oczekiwać i nie wymagać od polskiego mężczyzny.
        I że zawsze TO ONA JEST WINNA- cokolwiek się dzieje - facet pije i bije?- JEJ wina .
        Źle w rodzine- jej wina!
        Nie czytujesz wątków na ematce ?-"bo TAK NAPRAWDE...to ONA jest winna!".
        I żaden "patriarchat " jej tego nie mówi, przestanmy się oszukiwać .
        To my, kobiety mówimy tak innym kobietom.

• jammer1974 Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 01:00
      Kobiety w Polsce sa tak samo ladne jak we wszystkich krajach. Sa bardzo zadbane, bardziej niz w niektorych krajach. Przywiazuja duza wage do swojej powierzchownosci. Maja kompleksy niestety. I to znaczenie wieksze niz kobiety w innych krajach. Co widac na forum czasem.
      • simply_z Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 13:58
        no nie, sa kraje gdzie kobiety sa brzydkie, np. Portugalki
        • aandzia43 Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 14:31
          simply_z napisała:

> no nie, sa kraje gdzie kobiety sa brzydkie, np. Portugalki

Żartujesz?
          • simply_z Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 29.07.22, 14:17
            nie, sa paskudne
            • aandzia43 Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 29.07.22, 14:28
              Hmmm, mnie wydały się ładne en masse. Ładniejsze od np. Hiszpanek z południa. O mężczyznach z tych dwóch grup nie wspomnę - Portugalczycy są przystojniejsi.
        • jammer1974 Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 17:11
          simply_z napisała:

W Portugalii nie bylam ale troche jezdzd po swiecie i nie znam zadnego kraju z brzydkimi kobietami.
        • nolus Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 17:59
          simply_z napisała:

I Grecja...

Bedac dwa razy na wakacjach w greckich kurortach widziałam tylko jedną ładną Greczynke. Ale może ja się nie znam, bo w ogóle "nie lezy" mi ich uroda.
          • tanebo001 Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 18:01
            I tyle w kwestii Heleny Trojańskiej...
          • potworia116 Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 18:44
            O Afrodyto, a ja miałam wrażenie, co dwa kroki bogini, a przynajmniej nimfa.
          • aandzia43 Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 29.07.22, 12:34

> Bedac dwa razy na wakacjach w greckich kurortach widziałam tylko jedną ładną Gr
            > eczynke. Ale może ja się nie znam, bo w ogóle "nie lezy" mi ich uroda.

Ja wdziałam sporo ładnych, nawet bardzo ładnych, przynajmniej mojej ocenie. Są niestety niskie, co w młodości nie przeszkadza, ale z wiekiem kiedy nabywają trochę masy, psuje efekt. Włosy za to mają tak piękne że z zazdrości skalpy bym im pozdejmowała wink
          • simply_z Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 29.07.22, 14:18
            ale zalezy gdzie w Grecji, na pewno Cypr jest masakryczny pod tym wzgledem
            • aandzia43 Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 29.07.22, 14:25
              Na Cyprze nie byłam.
    • bistian Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 17:55
      leokadiaxx napisała:

> Kobiety w Polsce są ładne oraz wyjątkowo zadbane ale z jakiegoś powodu zakomple
      > ksione. Dlaczego tak uważam bo są bardzo rywalizujące, są nie miłe dla siebie n
      > awzajem, zgryźliwe, wbijają szpile albo wyśmiewają inne kobiety i robią to na p
      > rawdę atrakcyjne ładne laski.

Cóż to jest uroda? 80% to młodość, a 20% to reszta, styl, elokwencja, subtelność itd.
      To trwa raptem z 15 lat, jeżeli ktoś uważa, że można to rozciągnąć, to jest naiwny i raczej nie ma lustra. Potem jest stres, że się to traci, są kompleksy, zazdrość, rywalizacja, złość.

To ja już wolę mądrość, życzliwość, empatię, uczynność, inteligencję itd. Przy takim zestawie, można być atrakcyjnym i po 90, a bywa że i wtedy słucha się często, że się jest piękną osobą.
      • g.r.uu Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 18:03
        A te 15 lat to przypada na jaki przedział wiekowy twoim zdaniem?
        • bistian Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 18:12
          g.r.uu napisała:

> A te 15 lat to przypada na jaki przedział wiekowy twoim zdaniem?

Powiedzmy, 25-40, ale przecież to nieistotne, liczy się fakt, że taka cielesna atrakcyjność, którą można rozgrywać, trwa bardzo krótko. U mężczyzn, również.
          Pamiętam starsze panie, bardzo atrakcyjne jako rozmówczynie i towarzystwo ogólnie, ale one nie stawiały na takie "atuty" jak wyjątkowo podkręcone paznokcie i bardzo wyprostowane brwi czy tam odwrotnie. Ba, nawet znam mężczyzn trakcyjnych w późnym wieku i nie jest to tylko moja ocena, również kobiet. Bo na przykład, "traktował wszystkich jak równych, był inteligentnym i potrafił słuchać".
          • g.r.uu Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 18:19
            Typowo bezsensowne przeciwstawianie sobie przymiotów ciała i ducha. Jakby człowiek nie mógł być atrakcyjny fizycznie a przy tym inteligentny i ciekawy jako rozmówca.
            • bistian Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 18:28
              g.r.uu napisała:

> Typowo bezsensowne przeciwstawianie sobie przymiotów ciała i ducha. Jakby człow
              > iek nie mógł być atrakcyjny fizycznie a przy tym inteligentny i ciekawy jako ro
              > zmówca.

Może być, ale jest to dane niewielu.
              Atrakcyjność fizyczna jest ulotna, to mówię ja, który jest traktowany jako atrakcyjny fizycznie, mimo swoich lat.
              Wybacz, ale czujące się atrakcyjne kobiety, celują tylko w to. Potem są porażki i one nie wiedzą, skąd się te biorą?
              Ja mam taki prosty test, sprawdzam, jak konkretna osoba mówi o ludziach, od których nie zależy, jeżeli tam jest pogarda czy wyśmiewanie bez powodu, to taka znajomość, trafia do niszczarki.
              • g.r.uu Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 18:35
                Czyli zakładasz, że każda kobieta, która ma jakiekolwiek ambicje czuje się nieatrakcyjna???
                • bistian Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 18:41
                  g.r.uu napisała:

> Czyli zakładasz, że każda kobieta, która ma jakiekolwiek ambicje czuje się niea
                  > trakcyjna???

Nie, absolutnie nie, ale ta młodzieńczość i ta młodzieńcza piękność, ma swój czas.
                  Tak mnie się wydawało, że nie jesteś specjalnie zafiksowana na swojej urodzie, czujesz się dobrze z tym, co masz, ale rozgrywasz inne rzeczy. Takie moje odczucia, po przeczytaniu wielu wątków smile
                  • g.r.uu Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 18:48
                    A niektórzy tu twierdzą, że jestem bardzo zafiksowana big_grin Swoją drogą to pokazuje, jak różnie można być odbieranym.
                    W moim pytanie odnosiłam się do tego fragmentu "czujące się atrakcyjnie kobiety celują tylko w to". Z tego stwierdzenia logicznie wypływa wniosek, że jak kobieta chce np. robić karierę jako prawniczka albo pracuje naukowo to czuje się nieatrakcyjna.
                    • bistian Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 18:54
                      g.r.uu napisała:

> W moim pytanie odnosiłam się do tego fragmentu "czujące się atrakcyjnie kobiety
                      > celują tylko w to". Z tego stwierdzenia logicznie wypływa wniosek, że jak kobi
                      > eta chce np. robić karierę jako prawniczka albo pracuje naukowo to czuje się ni
                      > eatrakcyjna.

Chyba nie o to chodzi smile
                      Raczej, jest zdziwienie, mój wdzięk nie działa? surprised

Ja w pracy, mam bardzo konkretne wymagania. Jeżeli ktoś nie jest w stanie sam wykonać swojej pracy, a przy tym, nie jest w stanie pomóc mi w niczym, to jest beznadziejny, wtedy płeć i tym bardziej, zakręcony koczek, niewiele zmienia wink
                      • g.r.uu Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 19:01
                        A dlaczego miałoby zmieniać? Naprawdę nie spotkałeś nigdy atrakcyjnej, inteligentnej i kompetentnej kobiety? To nie jest jednorożec!
                        • bistian Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 19:15
                          g.r.uu napisała:

> A dlaczego miałoby zmieniać? Naprawdę nie spotkałeś nigdy atrakcyjnej, intelige
                          > ntnej i kompetentnej kobiety? To nie jest jednorożec!

W mojej pracy, nie spotkałem. Ba, nikt nie spotkał big_grin
                          Ale, ja jestem fizolem z open space wink
                          • g.r.uu Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 19:19
                            Może czasem warto wyjść z tego open space i zobaczyć, że istnieją
                            • bistian Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 28.07.22, 19:25
                              g.r.uu napisała:

> Może czasem warto wyjść z tego open space i zobaczyć, że istnieją

U mnie, nie ma. Spotkałem kilka fajnych kobiet gdzieś na trasie, nawet pogadaliśmy, ale ja jestem zbyt zajęty pracą wink
              • aandzia43 Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 29.07.22, 12:44

> Wybacz, ale czujące się atrakcyjne kobiety, celują tylko w to. Potem są porażki
                > i one nie wiedzą, skąd się te biorą?

Wybacz, ale to nie jest prawda. Porażek doznaje wąska grupka kobiet łącząca od początku bazowanie przede wszystkim na swojej atrakcyjności z jakimiś zaburzeniami czy niedojrzałościami. Reszta świadomych swoich atutów cielesnych wykorzystuje z powodzeniem całe spektrum swoich talentów atrakcyjność fizyczną trzymając w zanadrzu.

> Ja mam taki prosty test, sprawdzam, jak konkretna osoba mówi o ludziach, od któ
                > rych nie zależy, jeżeli tam jest pogarda czy wyśmiewanie bez powodu, to taka zn
                > ajomość, trafia do niszczarki.

Dobry sposób na odsiew smile
                • riki_i Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 29.07.22, 14:03

> > Ja mam taki prosty test, sprawdzam, jak konkretna osoba mówi o ludziach,
                  > od któ
                  > > rych nie zależy, jeżeli tam jest pogarda czy wyśmiewanie bez powodu, to t
                  > aka zn
                  > > ajomość, trafia do niszczarki.

A jak owa osoba mówi tak o ludziach od których zależy to niby jaka różnica?
    • engine8t Re: Kobiety w Polsce bardzo ładne a zakompleksion 29.07.22, 05:27
      Tu ciekawa dyskusja
      www.youtube.com/watch?v=UsEo6ovTna4

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka