Dodaj do ulubionych

Plecak dla czwartoklasisty

27.07.22, 21:27
Potrzebuję kupićsmile

Ten z klas I-III wygląda całkiem dobrze ale oczywiście "nie jest młodzieżowy" wink Oddamy go wiec jakiemuś pierwszoklasiście a potrzebujemy kupić dla młodego mężczyzny pretendującego do bycia nastolatkiem wink

Niech będzie i modny i młodzieżowy ale zależy mi też na tym, żeby był zdrowy dla młodego kręgosłupa, pojemny i trwały.

Wchodziłam z młodym do różnych sklepów, żeby sobie zobaczył ale zupełnie go temat nie kręcił, pewnie dlatego, ze to wciąż "początek wakacji".

Możecie w takim razie coś polecić?
Obserwuj wątek
    • pepsi.only Re: Plecak dla czwartoklasisty 27.07.22, 21:37
      Kup mu miejski plecak, albo sportowy. Z dużym napisem Vans, Adidas, czy Nike wink
      Ja na Zalando (jest wyprzedaż -70%) kupowałam, bo moja młodzież w tym wieku zaczęła nosić plecaki Roxy, i wzornictwo, i jakość przyzwoite- wystarczały na 2,5- 3,5 lata, i zmiana na nowy (3 rożne modele nosiła, i nigdy nie narzekała).
      Coś w ten deseń https://img01.ztat.net/article/spp-media-p1/bdf6f47b95f94d5b831587582d312013/510d6a58ba554ba390504cf998d84250.jpg?imwidth=1800&filter=packshot&imformat=jpg-progressive
      • astomi25 Re: Plecak dla czwartoklasisty 27.07.22, 21:45
        Moj 9 latek idacy za 3 tyg do 4 klasy, wlasnie wybral sobie plecak...na moj gust az za bardzo mlodziezowy. Czarny z DAKINE. Probowalam go przekonac do innego, zeby chociaz jakis wzor mial, czy kolorowy akcent, ale mi sie nie udalo. Bo do samej firmy zastrzezen nie mam, corki tez uzywaly te plecaki. Sa nie do zdarcia.
        • arthwen Re: Plecak dla czwartoklasisty 28.07.22, 00:48
          Mój ma czarny plecak od 1 klasy tongue_out
          Drugi zażyczył sobie identyczny, więc trzeba się było naszukać...
    • hande Re: Plecak dla czwartoklasisty 27.07.22, 21:43
      Polecam plecaki Coolpack
      • rosie Re: Plecak dla czwartoklasisty 27.07.22, 22:08
        Też polecam.
        • blaszany_dzwoneczek Re: Plecak dla czwartoklasisty 28.07.22, 06:13
          Ja również polecam coolpacka. Córka używała przez trzy lata, nic się nie dzieje, ja też sobie kupiłam te trzy lata temu, bo ja plecakowa jestem, noszę na co dzień, w tym ciężkie zakupy - nie do zdarcia moim zdaniem
          • hugo43 Re: Plecak dla czwartoklasisty 28.07.22, 13:26
            A nie wyciągają się wam ramiona z tych plastików?corka ma taki plecak,ale wlasciwie codzien trzeba podciągać,bo by wisiał przy pupie
            • hande Re: Plecak dla czwartoklasisty 28.07.22, 20:13
              Nic się nie wyciąga
    • geoardzica_z_mlodymi Re: Plecak dla czwartoklasisty 27.07.22, 21:48
      Moi mieli plecaki topgal jeden na pierwszy i jeden na drugi etap edukacji. Ten z drugiego to nawet średniemu w liceum służy. Z kolei najstarszy kupił sobie zwykły miękki plecak miejski w V klasie i przechodził do matury, chyba jeszcze na studiach będzie mu służył.
    • eliszka25 Re: Plecak dla czwartoklasisty 27.07.22, 22:05
      Moi synowie obaj mieli plecaki hama coocazoo. Młodszy swój nosił już 4 lata i nie myśli o zmianie. Plecak wypiorę w wakacje, ale zużycia po nim nie widać. Starszy po 7 latach stwierdził, że chciałby nowy, ale plecak nadal wygląda dobrze. Po prostu zmieniły się potrzeby wraz z nową szkołą.
      • hugo43 Re: Plecak dla czwartoklasisty 28.07.22, 13:28
        O tak,coocazoo jobjobber moj ma trzeci rok i jak nowy .w ogolecwszystkie plecaki hama sa świetne,dla młodszych tez
      • fibi00 Re: Plecak dla czwartoklasisty 28.07.22, 22:27
        Również polecam placki Hama. Mój przyszły piątoklasista nadal będzie nosił Hama Blaby ale następny będzie Coocazoo.
    • livia.kalina Re: Plecak dla czwartoklasisty 27.07.22, 22:29
      Dziękuję Wam wszystkim bardzo- wszystkie propozycje sprowadzimy na allegro i coś wybierzemy!

Byłyście (jak zwykle) bardzo pomocne smile
    • maeve_binchy Re: Plecak dla czwartoklasisty 27.07.22, 22:34
      Moi maja/mieli jack wolfskin berkeley s (syn teraz berkeley, wiekszy model)
    • woman_in_love Re: Plecak dla czwartoklasisty 27.07.22, 23:20
      Po wylaczeniu specjalnie adblocka, cyk, i mam juz same reklamy plecaczkow.
      • eliszka25 Re: Plecak dla czwartoklasisty 27.07.22, 23:30
        A ja mam reklamę carrefoura 🤷‍♀️
        • livia.kalina Re: Plecak dla czwartoklasisty 28.07.22, 00:52
          Ja chipsów.
    • wzosia Re: Plecak dla czwartoklasisty 28.07.22, 03:20
      "Jesień idzie. Nie ma na to rady."

Ja zawsze polecam wolfskina Berkeley.
    • ichi51e Re: Plecak dla czwartoklasisty 28.07.22, 14:05
      topgal. 3 lata jak nowy bardzo pojemny.
      • kub-ma Re: Plecak dla czwartoklasisty 28.07.22, 20:28
        U nas topgal był w klasach 4-8 i właściwie niewiele zużyty (wiem, było też zdalne). Mógłby dalej używać, ale do LO kupię mu inny, bardziej "dorosły".
    • afro.ninja Re: Plecak dla czwartoklasisty 29.07.22, 14:19
      Polski yeepsport
    • zerlinda Re: Plecak dla czwartoklasisty 29.07.22, 14:26
      Naczytałam się o dobrych plecakach, odpowiednich do dziecięcych pleców. A tu tymczasem w środku roku szkolnego mój trzecioklasista przepakowal się do vansa. A teraz chce noth face.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka