Dodaj do ulubionych

Czy teraz w Polsce odwoedziny w szpitalu

28.07.22, 10:56
sa mozliwe? I jeszcze pytanie: jakie sa warunki obecnie w panstwowych domach opieki? Bede wdzieczna za info.
Obserwuj wątek
    • anilorak174 Re: Czy teraz w Polsce odwoedziny w szpitalu 28.07.22, 11:03
      Wszystko zależy od szpitala.
    • mia_mia Re: Czy teraz w Polsce odwoedziny w szpitalu 28.07.22, 11:12
      Myślę, że to zależy od szpitala i oddziału, to samo z domami opieki, trzeba sprawdzać opinię o konkretnym.
    • daniela34 Re: Czy teraz w Polsce odwoedziny w szpitalu 28.07.22, 11:17
      Odwiedziny w szpitalach na ogół są. Na razie. Czasem z rozmaitymi ograniczeniami (godziny, liczba odwiedzających itd.). Jak długo się to utrzyma wobec wzrastającej liczby zakaże kowidem, nie wiadomo. Co do domów opieki nie mam pojęcia.
    • zona_mi Re: Czy teraz w Polsce odwoedziny w szpitalu 28.07.22, 11:17
      To zależy od szpitala, a nawet oddziału.
      Ostatnio leżałam na takim, gdzie nie można było wejść, ale z kolei ja wychodziłam bez problemu i mogłam się spotkać z odwiedzającym w ogrodzie.
      Domy opieki to w zależności od tego, czy prywatne (full wypas z animacjami za 6-7 tys. miesięcznie) albo przetrwanie w państwowym.
      • annanichtvergessen Re: Czy teraz w Polsce odwoedziny w szpitalu 28.07.22, 11:54
        Nie ma szans na prywatny. Dziekuje za info.
        • kk345 Re: Czy teraz w Polsce odwoedziny w szpitalu 28.07.22, 15:40
          Obstawiam, ze właśnie w prywatnych będą miejsca, do państwowych, szczególnie tych z lepszymi warunkami, nadal są kolejki, a opłaty są porównywalne
      • labdelm Re: Czy teraz w Polsce odwoedziny w szpitalu 28.07.22, 14:41
        Państwowy paradoksalnie tez może być za tyle...
      • kk345 Re: Czy teraz w Polsce odwoedziny w szpitalu 28.07.22, 15:39
        W państwowych koszt podobny, do prywatnych łatwiej się dostać
        • panna.nasturcja Re: Czy teraz w Polsce odwoedziny w szpitalu 28.07.22, 23:25
          Dokładnie. Państwowe są teraz droższe niż prywatne jeśli porównujemy ceny w tej samej okolicy.
          W ani jednych, ani drugich nie ma kolejek. Problem jest z osobami chorymi psychicznie, które sa agresywne, bo takich większość domów przyjmować nie chce.
    • annanichtvergessen Re: Czy teraz w Polsce odwoedziny w szpitalu 28.07.22, 11:55
      Dziekuje, bede dzwonic do szpitala.
    • ga-ti Re: Czy teraz w Polsce odwoedziny w szpitalu 28.07.22, 15:33
      W maju można było normalnie wejść i pójść gdzie się chce. Niby był wymóg maseczki, ale połowa ludzi jej nie miała. Nikt nas nie pytał gdzie i po co idziemy, żadnej kontroli.
      Nasz chory leżał na pooperacyjnej, więc mogliśmy do niego wchodzić pojedynczo, ale już na korytarzu sobie siedzieliśmy gromadką.
    • stephanie_harper2 Re: Czy teraz w Polsce odwoedziny w szpitalu 28.07.22, 19:16
      Zależy od miejsca. Ja na jesieni zeszłego roku gdy szalał covid na Banacha wchodziłam bez problemu, mimo, że pani doktor wiedziała żem nieszczepiona. Co do domów opieki nie mam wiedzy, mam o hospicjach onkologicznych tylko i wiem, którego nie poleciła bym nawet wrogowisad
    • ewcia.1980 Re: Czy teraz w Polsce odwoedziny w szpitalu 28.07.22, 23:17
      W ubiegłym tygodniu moja córka leżała na oddziale ortopedii dziecięcej przez 3 dni.
      W szpitalu ZERO covidowej sra...czki.
      Wejść można o każdej porze.
      Nikt o nic nie pyta i niczego nie sprawdza.
      Na oddziele w salach pozdejmowane dozowniki z płynem odkażającym.
      O maseczkach też się nie wspomina (poproszona nas o zabranie (nawet nie założenie) maseczek jak jechałyśmy na salę przed blokiem operacyjnym)

W maju w szpitalu leżała moja mama.
      Wszystko podobnie tyle, że były wyznaczone godziny odwiedzin.
      Ale może wynikało to ze specyfiki oddziału (neurologiczny z pododdziałem udarowym).
      No i jak byłam dłużej niż godziny odwiedzin to też nikt mnie nie wyganiał.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka